Informacija
Tootekataloog

Riiete hooldusvahendid

Riiete hooldusvahendid

Meie valikust leiate väga palju erinevaid tooteid, mille abil saate enda riideid hooldada. Oleme märganud, et riiete hooldusvahendid muutuvad järjest populaarsemaks. Inimesed soovivad järjest rohkem enda riiete eest hoolitseda ning soovivad neid uuena säilitada võimalikult kaua. Loomulikult on tegemist ka loodussõbraliku käitumisega, kuna äärmiselt lihtne on osta uued rõivad, kuid kas neid ka tegelikult vaja on selgub alles mõne aja pärast. Meie valikust leiate näiteks erinevad topieemaldajad, triikrauad ja loomulikult ka õmblusmasinad. Saate valida endale sobivad tooted ning need mugavalt kodust lahkumata endale tellida. Kogu protsess on lihtne ning samuti saate erinevaid tooteid omavahel lihtsalt võrrelda. Lisaks oleme veendunud, et leiate endale mõned tooted, mille olemasolust teil puudus täpne teadmine. Paljud kliendid on andnud meile tagasisidet huvitavate toodete kohta, mis on muutnud nende elu oluliselt lihtsamaks ja mugavamaks.

Miks riideid korrektselt hooldada

Esiteks säilivad teie riided kauem ning saate neid kasutada pikema perioodi vältel. Loomulikult me kõik soovime, et meie rõivad näeksid välja kui uued. Tihti ei mõista inimesed, kui oluline on enda riideid hooldada ning sellest tingituna visatakse need ära või parimal juhul antakse uus otstarve. Samuti tuleb jälgida ka seda, et hooldus toimuks korrektselt. Valesti hooldades võite kangale viga teha ning kaasa tuua olukorras, kus välimus ei ole enam esteetiline. Olgu selleks siis valesti valitud kuumus triikraual või hoopis liiga hoogne aurutamine. Korrektselt hooldatud riided näevad välja väga värsked, ning tõenäoliselt ei ole võimalik silmaga eristada, kas tegemist on just ostetud või aasta aega kantud kampsuniga. Teame, et tegemist on kuuma teemaga, kuna riiete hoolduvahendid ning nende müük on viimasel ajal olnud tugevas tõusus.

Mida jälgida enne riiete hooldust

Täpselt nii nagu iga erineva töö jaoks on olemas õiged tooted, peate jälgima ka materjalide erinevust. Paljud kangad ei talu näiteks kuuma ning võivad kuumaga puruneda või deformeeruda. Kõige lihtsam näide on seotud triikraudadega. Korralikul triikraual saate te valida kuumust ning tihti on regulaatori peale märgitud ka erinevad materjalide tüübid. Lisaks saate alati kasutusjuhendist või riiete pealt vaadata, millistel tingimustel on hooldamine lubatud. Parim lahendus on enne hooldamist veenduda, et teie poolt valitud tooted ja hooldusviisid sobivad kokku vastava materjaliga. Leiame, et kõige suurem oht ongi tavaliselt seotud kuumusega. Valides liiga suure kuumuse, tekitate riietele vigastused, mida hiljem ei ole võimalik enam korda teha.

Korduma Kippuvad Küsimused

Oma laia tootevaliku tõttu saame tihti klientidelt palju erinevaid küsimusi. Soovime oma klientidele pakkuda vaid parimat klienditeenindust ning vastame alati esimesel võimalusel. Teie valiku lihtsustamiseks soovime ka kõige populaarsemaid küsimusi teiega jagada.

·         Kas hooldamine on odavam, kui uue riietuse ostmine?

Suure tõenäosusega on hooldamine odavam variant, ning samuti on tegemist lahendusega, mis pikas perspektiivis säästab teile raha. Lisaks raha säästmisele näevad teie riided ka paremad välja ning saate ennast tunda enesekindlamalt.

·         Millised on parimad vahendid hooldamiseks?

Peamiselt sõltub see teie vajadustest. Kui teie riided on pidevalt kortsus, siis vajate triikrauda. Augu puhul aga vajate õmblusmasinat, millega saate lihtsalt augu parandada.

·         Kas vajan kõiki erinevaid tooteid?

Kindlasti ei pea te kõiki riiete hooldusvahendeid korraga soetama, sest tegemist oleks kuluka väljaminekuga. Toodete ostmine võiks olla vastavalt vajadusele ning juba mõne aasta jooksul märkate, kuidas teie kodus on kõik vajalik olemas.