Informacija
Tootekataloog

Rippvalgustid välitingimustes kasutamiseks

Rippvalgustid välitingimustes kasutamiseks - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Rabalux kaupa. Hinnad algavad 19,37 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 18 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Kui päev muutub hämaraks ja hämarusest ööks, loob mõni hoolikalt paigutatud valgustus sooja õhkkonna, piisavalt valgust söömiseks ja teatud turvalisust pimedatel radadel. Sarnaselt siseruumides kasutatavatele valgustitele võib välisvalgustus koosneda pea-, seina- ja lauaseadmete kombinatsioonist. Lisaks võivad põrandal asuvad lambid – laternate ja orkaanituledena – anda suvise stiili. 

Ripplaternad

Need mitmekülgsed sädelevad kiud võivad teha peaaegu kõike: määratleda servi ja piire; mähivad sambaid, piirdeid või isegi puid; riputage ruumi kohal nagu sädelevad tähed, et anda maagiline ja romantiline sära.

Pikkus: Parim viis vajaliku pikkuse hindamiseks on kasutada nööri toena, venitades seda punktist punkti täpselt sinna, kuhu teie tuled läheksid. Sammaste või puude puhul mõõtke üks kord ümber ja korrutage see valguse ümberkeeramise arvuga. Kui olete kogupikkuse kindlaks määranud, jagage see ostetava koguse jaoks ühe ahela pikkusega.

Paigaldamine: seinte, talade, sammaste ja puude külge kinnitamiseks kasutage 7-20 cm tsingitud terasest klambritega klambripüstolit (need ei roosteta). Alustage toiteallika lähedalt ja veenduge, et esimese punkti kinnitamisel oleks väike lõtk (muidugi pärast lahtiühendamist). Hoidke juhe alati keskel, et te ei klammerdaks läbi juhtme! Suuremate, kaugemal asuvate pirnide puhul klammerdage iga pirni vahel poolel teel. Väiksemate ja lähemate tulede puhul võite klammerdada iga 30-60 cm järel, olenevalt valgustite kaalust.

Tulede riba tähelaadse maagia nautimiseks proovige pea kohale riputada rida tulesid. See on eriti romantiline kaetud siseõue all (eeldusel, et lagi on piisavalt kõrge) või vabas õhus asuva söögikoha kohal. Üle 3 m pikkuste tulede stringide puhul peaksite esmalt paigaldama õhukesed juhtjuhtmed ja seejärel kinnitama tuled nende külge, mis kasutavad juhtmetega sama värvi keerdsidemeid.

Pirnid: Väiksemad pirnid tagavad õrnema ja dekoratiivsema tausta sära, samas kui suuremad võivad pakkuda parajal määral otsest valgustust. Pidage meeles, et kui need on installitud, saate alati lisada muud tüüpi valgustust täiendava heleduse saavutamiseks. 

Värvid: valged tuled on kõige mitmekülgsemad; värvilised kiud või mustad pirnikatted võivad olla erksad valikud erilistel puhkudel – merekarbikujulised rannamajja, flamingod suveks, Jaapani minilaternad tagaaeda. Halogeen- ja LED-pirnid on heledamad ja jahedamad, hõõglambid või Edisoni tüüpi gloobused aga ajatud ja soojad. Müügis on erinevaid ja kindlasti saate valida endale sobivaima variandi.

Rippvalgustid

Kui proovite luua oma väliruumi tõelist "toa" tunnet, ei ületa miski rippuvat lampi. See on muidugi täiesti loomulik söögilaua kohal, kuid see võib aidata ka istumisala ankurdada või pimedat nurka valgustada.

Paigutus: söögitoas peaks ripatsi põhi olema laua ülaosast umbes 80 cm kaugusel. Kui teie välialal on väga kõrge lagi (näiteks rohkem kui 2 m), võite ripatsi tõsta umbes 7 cm võrra iga täiendava meetri kõrguse kohta. Samuti võite riputada suure puuoksa külge ripatsi või lühtri ja luua majast eemale omapärase istumis- või söögitoa. (Loomulikult peate sinna lõpuni juhtme vedama.) Kui inimesed võivad armatuuri all kõndida, veenduge, et see oleks maast vähemalt 2 meetri kõrgusel, et keegi ei lööks ära oma pead.

Suurused ja kujundid: praktiliselt kõik siseruumides kasutatavad stiilid on saadaval ka õues kasutamiseks. 

Lambid

Need mitmekülgsed valgustid võivad piiritleda nurga, lisada söögikohale õhkkonda või suunata teid mööda teed ning neid on segamiseks ja sobitamiseks laias valikus. Vajalik on aru saada, kui palju küünlaid on vaja, aga see sõltub sellest, kus need ripuvad. 

Üksik: seinaga tasapinnalise ukse kõrval, eriti kui see ei ole keskel (asetage laiemale küljele).

Paar: mõlemal pool ukseava või akent, mis on süvistatud või ideaalselt keskel

Kolm või enam: piki välisöögitoa seina, et pakkuda ümbritsevat valgust ja vähendada (või isegi kaotada) vajadust ülemise valgustuse järele.