Informacija
Tootekataloog

Robotniidukid

Robotniidukid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Gardena, AYI, Worx, Einhell, Greenworks kaupa. Hinnad algavad 9,69 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 63 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Parim robot muruniidukid

Enda ja oma aia jaoks parimate muruniidukite valimisel tasub arvestada, kui palju aega jääb laenu eest hoolitsemiseks. Kui tunnete, et teie aega võiks paremini kulutada muude asjadega tegelemiseks, siis miks mitte kaaluda robotniiduki kasutamist? Need pakuvad uskumatut funktsionaalsust ilma kasutusmugavust ohverdamata, ja mis veelgi parem – las nemad hoolitsevad kõige eest teie eest. Teie muru on hästi hooldatud ja te ei pea isegi seal olema!

Kui olete otsinud täiuslikku robotniidukit, mis hoolitseks kogu oma aiahoolduse eest, siis ärge enam otsige! BigBoxist leiate parima valiku robotniidukeid, mida raha eest osta saab.

Bosch muruniidukid

Nende tööviis on üsna lihtne. Robotniiduk hoiab teie muru niidetuna – sarnaselt sellele, kuidas robottolmuimeja hoiab vaibad puhtana –, vabastades samal ajal teie aega muudeks majapidamistöödeks. See keskkonnasõbralik automatiseeritud niiduk töötab programmiga, kas vaikevalikuga või teie murule kohandatud programmiga. Tarkvara põhjal käivitub robotniiduk, lahkub laadimisjaamast ja niidab muru piirdekaabliga määratletud piirkonnas. Tavaliselt järgib robotniiduk ruumis juhuslikku kurssi, pügades mööda oma teed väikese osa rohust, kuni see puutub kokku piirdekaabli või muu takistusega. Sel hetkel see pöörleb ja liigub teises suunas, niites, kuni see puutub kokku mõne muu piirdekaabli või takistusega või kuni see vajab laadimiseks oma jaama tagasi.

See tipptase ja lihtsus muudavad robotniidukid nii võimsaks ja töökindlaks masinaks. Usaldusväärsus sõltub aga osaliselt tootjast – ja Bosch on viimastel aastatel tõusnud selles valdkonnas liidriks.

Nende tõestatud kogemus tähendab, et valides Boschi, valite ainult parima – veenduge, et miski ei takistaks teil omada parimat võimalikku muru. BigBoxist leiate laia valiku Boschi masinaid, nii et saate hõlpsalt valida selle, mis vastab teie eelarvele, vajadustele ja ootustele.

Robotniidukite müük BigBoxis tähendab, et leiate lihtsalt oma koju sobiva – hoolitsege oma aja ja raha eest nii, nagu soovite.

Aga mis teeb robotniidukid päeva lõpuks nii eriliseks?

Robotniidukid lõikavad muru juhuslikult. See tähendab, et nad ei jäta muru sisse rataste roobaste ridu, mis võivad takistada selle püstikasvamist.

Sa ei pea meeles pidama, et robotniiduki aku laetud oleks. Kui on vaja laadida, naaseb robotniiduk laadimisjaama ja jätkab niitmist.

Mõned robotniidukid saavad niita öösel, kuna need kasutavad muru piiride määramiseks piirde- ja juhtjuhtmeid või andureid ning on tunduvalt vaiksemad kui bensiinimootoriga niidukid.

Mõned robotniidukid on võimelised niitma ka nõrga vihmaga. Teistel on andur, mis saadab niiduki tagasi laadimisjaama, kui vihma hakkab.

Robotniidukid on mõeldud rohuliblede lõikamiseks natuke korraga, nii et teatud olukordades lõigatakse maha vähem kui tolli pikkust. Veidi rohuliblede eemaldamine soodustab tervislikumat arengut, vähendab muru stressi ning muudab selle haigustele ja kahjuritele vastuvõtlikumaks. Lisaks toimivad väikesed niidid muru loodusliku väetisena.

Robotniidukid võtavad garaažis vähem ruumi. Niitmishooajal võidakse need jätta laadimisjaama, kui neid ei kasutata. Kui on aeg neid hoiustada, näiteks hooaja lõpus, võtavad need väiksemad vidinad vähem ruumi kui traditsiooniline niiduk.