Informacija
Tootekataloog

Robottolmuimejad

Muud kategooriad: Pesevad robottolmuimejad

Robottolmuimejad

Ilmselt on ka teie majapidamises olemas tavaline tolmuimeja, kuid kuna soovite muuta enda elu mugavamaks olete pilgud pööranud automaatsete lahenduste poole. Sellisel juhul on teil hea võimalus meie tootevalikust leida endale robot, kes teeb kogu tüütu töö teie eest ära. Loomulikult vajab ka tema vahepeal puhastamist, kuid see ei ole võrreldav ajaga, mis võidate. Kogu seda aega, mis teil nüüd üle hakkab jääma, saate kasutada näiteks sõpradega kohtumiseks või hoopis võite minna perega parki jalutama. Valikud on palju ning see jääb juba igaühe enda otsustada. Soetades endale robottolmuimeja võite olla kindlad, et põrandad on koguaeg puhtad. Paljud robotid võimaldavad ennast seadistada ka vastavalt teie vajadustele. Hommikul lähete tööle, ning annate robotile käskluse toad tolmust puhtaks imeda – saabute töölt ning töö on tehtud ja robottolmuimeja on ootel enda laadimisjaamas. Järgnevalt vaatame, mida tuleks järgida toote valikul.

Millised funktsioonid on saadaval?

Sõltuvalt millise mudeli valite on ka funktsioonid erinevad. Kehtib tavapärane reegel, et mida kallim on toode seda rohkem on ka funktsioone, kuid kas te neid kõiki ka alati vajate jääb juba teie enda otsustada. Kuna tegemist on siiski robotiga, siis on sellel palju sensoreid, mis võimaldavad tal liikuda nii, et ta väldiks kokkupõrkeid esemete ja seinaga. Esimestel ringidel võib tekkida olukord, kus robot on eksinud, kuid mida rohkem ta põrandatel liigub seda rohkem informatsiooni ta ka hangib. Samuti on osad mudelid juhtivad läbi nutitelefoni, mis on äärmiselt mugav. Viibite kontoris, kuid saate anda robotile käskluse alustada põranda puhastamiseks. Koju jõudes ootab teid ees puhas kodu, ning mis saaks olla mugavam, kui peale tööd puhata. Lisaks on kallimatel mudelitel ka põrandate pesemise funktsioon. Enne antud funktsiooni kasutamist peate täitma veeanuma, ning peale põranda tolmust puhastamist asub seade põrandat ka pesema. Kui olete tüdinenud märjast põrandast, siis on see teie jaoks ideaalne lahendus.

Miks on robottolmuimejad kasulikud?

Loomulikult tuleb esimese asjana välja tuua mugavuse ning ajalise säästu. Saate rahulikult tegeleda endale meelepäraste tegevustega ning tolmuimeja robot teeb kogu töö teie eest. Lisaks on robottolmuimejad ka oluliselt vaiksemad, kui tavalised tolmuimejad. Kindlasti tekib olukordi, kus olete ise kodus, kuid põrand vajab puhastamist. Sellisel juhul on tegemist praktiliselt märkamatu seadmega, mis teeb tööd, samal ajal kui teie loete raamatut või veedate kvaliteetset aega oma perega. Robotid panevad ennast ise laadima ning annavad märku, kui neid on vaja puhastada või midagi hooldada. Üldiselt on tegemist murevaba tootega, ning säästate kõvasti aega.

Mida jälgida enne roboti valimist?

Kui teil on kodus näiteks mõned õrnad suured vaasid, mis on paigutatud põrandale, siis tuleb nendega olla hoolas. Eriti kui tegemist on roboti nii öelda õppimise faasiga. Sõltuvalt mudelist on võimalik tekitada robotile kaardi peale ka nii öelda virtuaalseid seinu, kuid see sõltub juba konkreetsest mudelist. Ilmselt hindate oma kodus vaikust, siis oleme märganud, et müük on tõusnud just selliste robotite seas, mis on vaiksed. Kindlasti tasub jälgida ka, kui suur on teie kodus põrandapind. Mida võimsam on robottolmuimeja, seda suuremat pinda ta suudab ka korrektselt puhastada. Kui pinda on palju ning robot ei ole võimekas, siis tekib olukord, kus kvaliteet ei ole hea ning koristamiseks kulub pikk aeg. Kahjuks alati ei suuda soodsad robotid teha tööd sama hästi nagu kallimad mudelid.