Tootekataloog

Robottolmuimeja Ariete A2713

Kiire kohaletoimetamine Tellitav

Viide 236829

135,00 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +2 aastat 29,30 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +3 aastat 32,00 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +5 aastat 45,50 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): +2 aastat 38,75 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): +3 aastat 45,50 €
Omadused
TootjaARIETE
Mõõdud KxLxS75 x 300 x 300 mm
FunktsionaalsusKuiv imamine
Aku liikLi - ion
Tolmuimeja tüüpRobot
Tolmu kogumismahuti tüüp0,3
Laadimise aeg3h
Tolmu mahutiKonteiner
WiFi-ühendusEi
JuhtimineKorpuselt
Kaal, Kg2.08 kg
Toitejuhtme pikkus1.8 m
Toote kategooriaTolmuimejad
Garantiiperiood24 kuud


Kõik on nõus, et põranda puhastamine pole just kõige meeldivam tegevus. Enamikul on siiski raske uskuda, et tüütu tolmuimeja saab asendada eraldiseisva robotiga. Robotite mudelite arv üha kasvab, seega on valiku tegemine keeruline. Õigesti valitud robottolmuimeja asendab täielikult käsitolmuimeja. Anname kasulikke näpunäiteid neile, kes otsivad kõige sobivamat varianti.

Kas pühkimis- või imamisfunktsiooniga robot?

Mõlemal variandil on oma plussid ja miinused. Valige pühkimisfunktsiooniga robot väikestes ruumides, näiteks korterites, kus on sile põrand, minimaalne mustus ja tolm. Selline robot on vaiksem ja sageli odavam. See on ökonoomne valik, sest robot pole väga võimas. Siiski on oluline teada, et sellisest robotist ei piisa inimestele, kes omavad lemmikloomi või vaipu. Sel juhul peaksite valima imamisroboti. See on palju võimsam ning tuleb hästi toime vaipade, lemmikloomade karvade mustusega, selle rattad on suuremad ning see suudab ületada kuni 2,5 cm künniseid.
Kuigi enamik robotitel on kuivpuhastus, siis on ka neid, millel on kahekordne funktsioon (kuivpuhastus ja pesemine).

Mahutavus

Mida suurem on mahuti, seda harvemini peate tolmuimejat puhastama, nii et võite tolmuimejaga seotud mured peaaegu unustada.

Puhastatav ala

Mitte kõik robottolmuimejad ei suuda puhastada alasid, mis on suuremad kui 90 ruutmeetrit. Hinnake puhastatavate ruumide suurust, see võimaldab teil valida sobivaima tolmuimeja. Näiteks tuleb ökonoomne robottolmuimeja toime väikeste ruudukujuliste aladega ja võimsam suurematega. Kuid ka need robotid ei pruugi saada ühe puhastustsükliga suure pindalaga hakkama. See sõltub ka akust.


Tööaeg
Juhised roboti aku kestvuse kohta leiate tootekirjeldustest, seega on oluline sellega arvestada. Hea uudis on see, et kui aku hakkab tühjenema, naaseb robot laadimisjaama. Roboti valimisel peaksite kaaluma, kas sellel on omadus, mis võimaldab tal tööd jätkata sealt, kus tolmu imemine lõpetati.
Kas käsitsi või kaugjuhtimisega?

Suur pluss kui robotit saab telefoniga juhtida. Sellise robotiga saab seda mobiilirakenduse abil juhtida kõikjalt. Näiteks kui te pole kodus, kuid saate teada, et külalised on peagi tulemas, saate roboti kaugjuhtimisega sisse lülitada ja see puhastab maja ise ära enne, kui teie ja külalised saabute. Selline robottolmuimeja on ühendatud WiFi-ühendusega ja telefon saab luua kogu maja kaardi, mis näitab mida ja kus puhastada.

Lihtsamatel robotitel on korpusel juhtnupud. Sellisel juhul peate selle alati ise ühendama. Samuti on olemas juhtpaneelid, kuid robotit saate juhtida ainult nende lähedusest. 

Lisavõimalused

Osadel robottolmuimejatel võib olla näiteks spetsiaalne hoiatussignaal, et robot on kinni jäänud jne. Mõnda robotit saab programmeerida, milliseid kohti tuleks puhastada ja milliseid vältida. Kui teie ruumides on kohti, kust robot võib kukkuda, trepid või muud kohad, siis ärge muretsege, sest paljudel robotitel on andurid, mis kaitsevad neid põrandapinnalt maha jooksmise eest. Samuti on võimalik määrata tööaja graafik.
Allergikutel ja hingamisteede haigustega inimestel soovitame valida HEPA filtritega robotpumbad. Nad koguvad peeneid tolmuosakesi ja seega ei satu need keskkonda.

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -

Kliendiarvustused selle toote kohta