Informacija
Tootekataloog

Rõivaaurutid

Rõivaaurutid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Philips, Tefal, SteamOne, Laurastar, Zyle kaupa. Hinnad algavad 12,09 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 88 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Aururauad

Kindlasti olete kasutanud triikrauda, kuid sellele on olemas ka alternatiiv, mis on kiirem ning ka kangale kohati ohutum. Loomulikult on selleks tooteks auruti, mis aitab teid igas olukorras. Aurutite juures on hea see, et tooted on väga erinevaid, mis tähendab aga teile seda, et saate osta endale sobiva hinnaga toote. Odavamad tooted maksavad vähem, kui viiskümmend eurot, kuid samas kõige kallimad tooted on kordades kallimad. Peamiselt tekib hinnaerinevus funktsionaalsusest ja samas ka toote võimsusest. Soodsad tooted tulevad ilma hoidjata, mis näiteks kallimatel on juba komplektis kaasas. Ilmselt olete aurutit näinud mõnes riidepoes, kus klienditeenindaja hooldab riideid, et need näeksid välja ideaalsed. Nagu ka varem mainisime, siis tegemist on alternatiivse tootega tavaliselt triikrauale. Positiivne on see, et kui triikraua puhul peab oleme otsene kontakt kangaga, siis aurutit kasutatakse ilma kontaktita. Leidke ka endale sobiv toode ning tellige see endale mugav toode. Enne ostmist soovitame erinevaid tooted võrrelda ning selgitada välja enda vajadused.

Aurutite erinevused

Ilmselt on see kõigile arusaadav, et soodsad tooted ei suuda võistelda kõige kallimate toodetega. Peamine erinevus tuleb siis tootest endast. Kallimad tooted on võimsamad ning suudavad toota paremat auru. Samuti on kiirus oluliselt suurem ja kogu protsess on muretum. Me ei soovi öelda seda, et odavama tootega ei ole võimalik täpselt sama teha, kuid peate arvestama, et see võtab pisut kauem aega ning peate olema ise osavam kasutaja. Põhimõte on kõikidel aurutitel sarnane – riideid kuuma auruga sirgemaks muuta. Lühidalt öeldes on protsess lihtne ning saate väga palju ise ära teha, vastavalt oma käe liigutustele ja kulutatud ajale. Mõned tooted tulevad kohe koos hoidjaga, kuhu saate riputada oma riided ning neid siis mugavalt hooldada. Soodsamad tooted tulevad tavaliselt ilma hoidjata ning on vaid seade ise. Enne, kui endale auruti ostate, tehke enda jaoks selgeks, milliseid omadusi vajate – tihti võib tekkida olukord, kus tellitakse endale väga võimas toode ning see jääb nurka seisma.

Parimad tootjad

Vaieldamatult on meie klientide seas kõige populaarsem Philips, sest kliendid usaldavad nende kvaliteeti ja vastupidavust. Tegemist on väga kaua turul on kaubamärgiga, kes on pikkade aastate jooksul saanud endale külge rahvasuus kvaliteedimärgi. Inimesed on nõus pisut rohkem maksma, kuid soovivad, et nende tooted oleksid head ning ei laguneks ebamääraselt. Lisaks oleme täheldanud, et kallimate aurutite müük on saanud hoo sisse ning inimesed eelistavad täislahendusi. Tegemist on väga mõistliku otsusega, sest ääretult tobe oleks endale osta auruti ning peale seda peaksite leiutama, mille peal aurutit kasutada ning juba peatselt soovite paremat toodet. Mõistlik on kohe osta korralik toode, mis suudab teie vajadused rahuldada.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna paljud inimesed on harjunud tavalise triikrauaga, siis tihti tekib küsimusi, mis meile saadetakse. Soovime neid ka teiega jagada.

·         Kas auruti on parem kui triikraud?

Üldiselt võib öelda, et tegemist on parema ja kvaliteetsema tootega, kuid oma ülesandega saavad mõlemad hakkama.

·         Miks eelistada kompleksset aurutit?

Auruti, ainult seadmena, ei pruugi teie kõiki vajadusi rahuldada ning samuti on sellega keerulisem tööd teha. Valides kohe hoidjate ja muude lisadega toote võite olla kindel mugavuses.

·         Kas see lõhub riideid?

Auruti kindlasti ei lõhu teie riideid ning samuti ei vigasta neid. Võite olla kindel laitmatus tulemuses, kui kasutate seda vastavalt juhendile.