Informacija
Tootekataloog

Roolid

Roolid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Thrustmaster, Subsonic, Logitech, Genesis, White Shark kaupa. Hinnad algavad 10,44 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 40 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Roolid

Kõik rallimängude huvilised ja harrastajad on kindlasti proovinud mängida mänge rooli abil ning kui veel ei ole siis tasuks seda kindlasti teha. Roolid on mängimise vahendid, mis annavad erinevatele rollimängudele kindlasti palju põnevust juurde ning need võimaldavad ka tunda ennast justkui mängus sees olevat. Roolide hulgast leiab Nintendo Switch mängukonsoolile kui ka PC-le mängu põnevamaks muutva rooli. Roole saab osta nii üksikult kui ka koos pedaalidega, et muuta mängimine veelgi reaalsemaks. Roole ja teisi lisatarvikuid toodavad paljud erinevad firmad ja need lisavahendid võimaldavad mängida mänge ja tunnetada kiiruseid, mida varem pole kogetud. Parima hinnaga ja kvaliteediga roole toodavad näiteks Logitech, Trust, Genesis ja paljud teised.

Roolid ja pedaalid

Kindlasti käib ühe uhke rooli juurde ka lisavarustus ja selleks lisavarustuseks peaks kindlasti olema pedaalid. Pedaalide ja rooli kombo muudab mängude mängimise väga reaalseks ning mängija saab tunda ennast nagu päris auto roolis olevat. Paljud mängurid on ka kindlasti unistanud sellisest kogemusest, kus nad saavad istuda autos või mõnes muus sõiduvahendis ja tunnetada kiiruseid mida varem pole tunda saanud. Arvuti taga erinevate mängude mängimine on kindlasti väga põnev ja suurepärane aja veetmise võimalus, kuid ralli mängude mängimine klaviatuuriga pole siiski see, mida üks tõeline rallisõber sooviks. Erinevate roolide ja pedaalide hulgast võib leida näiteks Logitech G29, mis sobib PlayStation 4, PlayStation 3 ja PC peal mängude mängimiseks. Väga hea hinnaga roole ja pedaale leiab ka teiste tootjate poolt ning kõik rallimängu sõbrad saavad nautida üli ägedaid rallimänge pea igast seadmest.

Milline rool valida

Mänge põnevamaks ja paremaks muutvaid roole on väga palju erinevaid, kuid kõik tahavad ikkagi seda kõige paremat. Kõige parema rooli tunneb ära selle kvaliteedi poolest ehk siis, kuidas rool liigub, kui sujuv see on ja kas see reageerib ka väiksematele liigutustele. Lisaks on ka väga hea rooli juurde pedaale, mis töötavad laitmatult, kuna keegi ei taha, et keset rallimängu gaasipedaal ei töötaks. Lisaks peab ka mõtlema, millise seadme taga soovite rooli kasutada, kuna roolide suurused on ka erinevad. Nii suuremad kui väiksemad roolid on omamoodi head, aga eks igaüks peab vaatama, millise rooliga on tal mugavam mängida. Ka väiksemad rallisõbrad saavad rooli kasutada ja neile saab osta ka väiksemate mõõtmetega rooli. Arvuti taga rooli kasutades peab vaatama ka seda, kas olete mugavalt ja et rool oleks hea kohapeal ning ei varjaks teie vaadet. Lisaks peab ka olema mugav pedaalidele vajutada.

Enneolematu mänguelamus

Arvutis ja konsoolide peal on loomulikult põnev erinevaid mänge mängida. Rallimänge ja palju teisi mänge saab mängida nii arvutiklaviatuuri kui ka konsooli pultide abiga, kuid kui tahate rallimängudes olla veelgi parem, siis tasub kindlasti endale osta mängimiseks rool. Veelgi parem oleks osta rool koos pedaalidega, sest siis tekib see tõeline rallisõitja tunne. Kui olete korra juba proovinud rooliga erinevaid mänge mängida, siis ei taha enam kindlasti sellest loobuda, sest rooli kasutamine annam mängimise ajal hoopis teistmoodi kogemuse. Parima hinnaga ja kvaliteediga rool on hea investeering, mis tasub ennast kindlasti ära ning reaalselt tunduv kogemus ei pane enam kindlasti tavalise konsooli puldi või klaviatuuri poole vaatama. Logitech, Thrustmaster, Kingston ja paljud teised tagavad enneolematut mänguelamust läbi oma mänguroolide.