Informacija
Tootekataloog

Rösterid

Rösterid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Smeg, KitchenAid, Esperanza, Jata, Bosch kaupa. Hinnad algavad 14,08 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 331 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Rösterid

Oma saia või leiva grillimiseks sobib ideaalselt röster. Saate vastavalt oma eelistustele reguleerida, kui kaua teie saia küpsetatakse. Mida krõbedamat saia soovite, seda kauem peab röster seda kuumutama. Soovitame kasutada rösterit vaid saia või leiva röstimiseks, ning seda ilma muude toiduaineteta. Kuna röster suudab ka näiteks juustu sulatada, siis kindlasti ei soovi te seda sealt hiljem koristada. Ilmselt saab röster peamiselt kasutust hommikusöökide ajal, kuid soovitame seda julgelt kasutada ka ülejäänud toidukordade ajal. Saate lihtsalt tekitada lisaväärtust oma toidule, ilma et peaksite väga palju pingutama. Röstimisel tasub kindlasti jälgida seda, et ennast kuuma saiaga ära ei kõrvetaks. Piisavalt on juhtumeid, kus inimesed kipuvad kiiresti saia krabama, kuid tegelikult on sai nii kuum, et kõrvetab teie näppe. Võimalusel kasutage kahvlit või spetsiaalseid näpitsaid, mille abil saate saia taldrikule jahtuma tõsta.

Kuidas saia röstida

Soovitame alguses kasutada kõige kiiremat seadistust ehk saiale anda võimalikult vähe kuumust. Sellisel juhul saate teada, milline on sai kõige kiirema seadega. Saate seda järk-järgult tõsta ning leida enda jaoks ideaalse tulemuse. Üldiselt käib reguleerimine ajaga. Mida kauem hoiate oma saiaviile rösteris seda pruunimaks ja krõbedamaks see läheb. Samuti võib lõplik tulemus erineda ka saiast ja selle tüübist. Mõned tooted pruunistuvad kergemalt ning teised jällegi võtavad kauem aega. Kõige optimaalsema rösti leidmiseks peate katsetama ning seda ühestki juhendist ei leia. Nagu ka paljude teiste asjadega, siis parim röst on see, mis meeldib teile kõige rohkem, mitte see mida juhendis pakutakse.

Populaarsed tootjad

Oleme märganud, et meie tootevalikust valivad paljud inimesed teatud kaubamärkide tooteid. Üks kõige populaarsemaid on Delonghi, kes valmistab kvaliteetseid ning stiilseid röstereid. Samuti on nende hinnaklass mõistlik. Kui otsite aga pisut soodsamat lahendust, siis teie jaoks on ilmselt parim valik Tefal, kelle tooted on pisut soodsamad, kuid samas ei ole nende disain kõige stiilsem. Loomulikult on välimus selline aspekt, mille üle ei ole võimalik kindlalt väita, mis on ilus või kole. Peate valima endale toote, mis teile meeldib. Pisut suurema eelarvega saate endale soetada äärmiselt vastupidava ning kvaliteetse Bosch kaubamärgi seadme. Võite olla kindel vastupidavuses, sest antud firma puhul räägivad nende kasuks pikad kogemused ning kvaliteetsed toormaterjalid. Alati eelistatakse pisut kallimaid materjale, et toode oleks võimalik hea ning klient rahul.

Mida jälgida rösteri valimisel?

Võite meie tootevalikust leida ka klaasist tooteid, kuid peate arvestama, et nende puhastamine võtab pisut rohkem aega. Kindlasti ei soovi te, et teie seade oleks must või näpujälgedega. Küll räägib klaasi kasuks välimus, mis on äärmiselt kena ning sobib praktiliselt iga köögiga. Rösterit valides tasub kindlasti jälgida ka seadme suurust ja tooni. Kui teil on heledates toonides köök, siis tõenäoliselt ei sobi sinna musta värvi röster ning kui toonid omavahel ära vahetada, siis oleks vastupidi samuti tegemist ebamõistliku lahendusega. Eeldades, et soovite rösterit kinkida oma lähedastele, kuid ei tea täpselt nende eelistusi, siis soovitame roostevabast terasest korpuseid. Roostevaba teras on materjal, mis sobib praktiliselt igasse kööki ning ei häiri silma. Samuti ei tohi unustada ka rösteri suurust, mis peab rahuldama teie soovid. Sõltuvalt tootest suudab see röstida korraga vähemalt ühe, kuid enamikes olukordades kaks saia. Samuti on saadaval suuremad rösterid, mis võimaldavad teil röstida oluliselt rohkem tooteid.