Informacija
Tootekataloog

Ruuter Asus AiMesh RT-AC88U, WiFi/LAN, must

 
Viide
200830
292,14 €
97,38 € x 3 kuud
Rohkem informatsiooni
Krediidi võtmine 292,14 €, leping 3 kuuks, kuumakse - 97,38 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 292,14 €.
Tarne: 1-6 TP.
Maksa 3 võrdses osas
Tarne Omniva pakiautomaatidesse ( 2,90 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne DPD pakiautomaatidesse ( 3,99 € )
Tarne LP Express kulleriga ( 3,89 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Tarne Venipak pakiautomaatidesse ( 4,99 € )
Tarne Smartpost pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Omadused
TootjaAsus
Täiendavad funktsioonidKahe sagedusega (2,4, 5 GHz)
WiFi Spartakuni 3100 Mbps
LED-
Antenn4T4R
LAN-pordid8 gigabitti
Encryption128-bitine WEP, 64-bitine WEP, WPA - PSK, WPA Enterprise, WPA2 - PSK, WPA2 Enterprise, WPS
Traadita ühendus802.11 a/b/g/n/ac
VärvMust
Ruuteri tüüpWiFi / LAN
Väline antennipistikJah
Garantiiperiood36 kuud
Toote kategooriaRuuterid
Ruuter Asus AiMesh RT-AC88U, WiFi/LAN, must
292,14 €
Kõrgeim mängude ja voogesituse kvaliteet 4K-kvaliteediga
NitroQAM ™ tehnoloogia – häireteta

Olenemata sellest, kas mängite võrgus või voogesitate otsesündmust 4K/UHD kvaliteediga, viivitus ja puhverdamine ei tule kõne allagi. RT-AC88U tehnoloogia NitroQAM™ (1024-QAM) pakub Wi-Fi kogukiirust 3167 Mbps, võimaldades kõigil võrgukasutajatel nautida sujuvat voogesitust ja viivituseta võrgumänge.
Platvormideülene

Võrgu kiirus mõjutab kõiki seadmeid, millel mängite, ja kõiki platvorme, millel mängite. ASUS RT-AC88U annab teile ribalaiuse ja katvuse kõigi teie mänguseadmete jaoks – alates konsoolidest kuni personaalarvutite ja mobiilseadmeteni ning see toetab kõiki operatsioonisüsteeme, sealhulgas Windows®3, Mac OS®4 ja Linux®5.
Adaptive QoS – seadke oma mäng prioriteediks

Suurendage oma mängude ribalaiust adaptiivse QoS-i (teenuse kvaliteet) abil, mis võimaldab teil hõlpsalt mängupakette ja muid tegevusi tähtsuse järjekorda seada. Saate isegi Solo Playeri mängides määrata täieliku spetsiaalse ribalaiuse, muutes RT-AC88U teie mängus täiuslikuks liitlaseks ilma viivituseta kõikjal teie kodus.
Vabastage mängimise ajal oma arvuti ressursid.

Võrgustiku loomine on mängu jõudluse osas vaid pool võitu. Viirusetõrjeprogrammid ja rakendused võivad tarbida väärtuslikku protsessori- ja mälumahtu, mida saaks mängus kasutada. Tänu RT-AC88U AiProtection funktsioonile saate need tööriistad mängimise ajal keelata, nii et mängu jaoks kasutatakse kõiki saadaolevaid ressursse.
Meelelahutus kõikjal teie nutikas kodus
Ribalaius kõigile

RT-AC88U on meelelahutuse meister. See saab hakkama nii paljude seadmetega, kui palju inimesi kutsute, tehes samal ajal mitut Full HD 1080p kvaliteediga edastust. Lisaks sisu haldamisele võimaldab RT-AC88U muuta oma kodu targemaks – see saab hakkama IP-kaamerate, termostaatide ja erinevate seadmetega, mida sa veel ei oma.
Võrratu Wi-Fi leviala

Tänu nelja seadme (4T4R) edastamist ja vastuvõtmist võimaldava antenni disainile on oluliselt paranenud nii Wi-Fi leviala kui ka signaali stabiilsus. AirRadari kiirkujundamine koondab Wi-Fi signaali teie seadmetesse, muutes teie Wi-Fi kiiremaks, puhtamaks ja tugevamaks.
Teie kodune digitaalne jaotur ja võrgukeskus
Lai ühenduvus

RT- AC88U -l on kaheksa Gigabit LAN-porti – kaks korda suuremad kui enamikul ruuteritel – kuni kaheksa Ethernetiga ühilduva seadme jaoks, mida saab üheaegselt ühendada. Seadmetel, nagu nutiteler , mängukonsool , digiboks, meediumipleier, NAS - salvestusseade ja palju muud, võivad olla oma spetsiaalsed pordid ning RT-AC5300 muutub teie kodu digitaalseks jaoturiks.
Kliendiarvustused selle toote kohta