Informacija
Tootekataloog

Sääsepüünised

Muud kategooriad: PutukapüünisedElektrilised putukapüünised

Sääsepüünised

Kõiki häirivad sääsed, kui soovite veeta mõnusalt aega ning nautida sõprade seltskonda. Enda ja oma lähedaste elu mugavamaks muutmiseks on võimalik Interneti kaudu tellida endale sobivad tooted, mis peletavad sääski ning muudavad sumedad suveõhtud oluliselt mõnusamaks. Loomulikult on selleks tooteks sääsepüünis. Saate selle mugavalt endale hoovi peale paigaldada, kus parasjagu sõpradega istute ning võite oluliselt muretumalt olukorda nautida. Kindlasti ei ole tootel 100% tõhusust, kuid samuti ei ole see kaugel perfektsusest. Tegemist on keskkonnasõbraliku tootega, ning te ei pea muretsema, et see teeks loodusele kahju. Samuti tasub mainimist asjaolu, et tegemist ei ole tervisele kahjuliku tootega, ning võite seda julgelt kasutada ka laste ja lemmikloomade läheduses. Möödas on ajad, kus sääskede peletamiseks tuli kasutada mürke ja küünlaid, mis eritasid ebameeldivat lõhna.

Miks ja kuidas sääsepüünis töötab

Alustuseks tuleb selgeks teha, kas teil üldse on sääskedega probleeme. Tavaliselt on probleemid suuremad, kui teie lähedal on seisvad veekogud. Näiteks emane sääsk on suuteline kõigest mõne sentimeetri sügavusse veekokku poetama mitusada sääsevastset. Sääsepüünise töötamise põhimõte on äärmiselt lihtne. See tekitab süsinikdioktsiidi lõhna, mis meelitab kõik emased ehk verd imevad sääsed ligi. Selline aroom meenutab sääsele inimese või looma hingeõhku, ning see on ka põhjuseks, miks see toode nii efektiivne on. Samas on see täiesti ohutu kõikidele putukatele, kes verd ei ime. Olgu nendeks putukateks siis liblikad või hoopis mesilased. Oluline on paigutada sääsepüünis ka õigele kohale – valida tuleks optimaalne koht. Kuna sääsepüünis tõmbab alguses sääski ligi, siis ei tasuks seda paigaldada inimeste keskele vaid pisut eemale. Sellisel viisil on tulemus kõige parem. Juba mõne nädala möödudes märkate, kuidas teie hoovis on sääski vähem ning elu oluliselt muretum. See on ka põhjuseks, miks antud toote müük on oluliselt tõusnud.

Sääsepüünise positiivsed omadused

Nagu ka eelnevalt mainisime, siis tegemist on ohutu tootega, mis ei lõhna ning ei erita ohtlikke kemikaale. Selliselt võite olla kindlad, et nii teie, kui ka teie lähedaste tervisele ei ole mingit mõju. Erinevad sääseküünlad ja spreid on küll ajutine lahendus, kuid probleemiga võitlemiseks soovitame kasutada sääsepüünist. Tegemist on lahendusega, mis aitab võidelda probleemiga pikema aja vältel ning peale teatud aja möödumist on teie hoov sääskedest tühi. Kuna tootel on ka suur toimeala, siis võite selle paigutada märkamatule kohale ning see ei riiva teie silma. Kuigi toode on väike ning efektiivne, siis ilmselt ei ole see kellegi jaoks probleemiks. Samuti on kasutamine tehtud väga lihtsaks. Teie ülesandeks jääb vaid toode sisse lülitada ning oodata kuni see toimima hakkab. Kindlasti tasub püünise kasutamist alustada aegsasti, sest sääsepüünise toime ei ole kohene.

Korduma Kippuvad Küsimused

Paljud meist on kogenud, millist tüütust sääsed meile valmistavad. Olgu selleks siis rahulik suveõhtu hoovis või mõni muu olukord. Sellest tingituna on inimestel ka palju küsimusi, ning oleme neile vastanud.

·         Kui suur on toimeala?

Konkreetne toimeala sõltub tootest, kuid üldiselt on see piisavalt suur, et teie krunt ära katta. Selle kohta saate täpsema info iga toote juurest.

·         Kas see on tervisele ohutu?

Tegemist on tervisele ohutu tootega ning võite seda julgelt kasutada.

·         Kaua võtab aega sääskede kadumine?

Esimesi positiivsed märke näete juba mõne nädala möödudes, kuid maksimaalseks efektiivsuseks võib kulud kuu või pisut rohkem. Alguses peate olema pisut kannatlik.