Informacija
Tootekataloog

Samsung telefonid

Parim Samsungi telefonide valik

Nutitelefonid on muutunud meie elu lahutamatuks osaks ja tänapäeval kujutame vaevalt ette oma elu ilma usaldusväärse seadmeta. Tänapäeval on ilma nutitelefonita peaaegu võimatu midagi teha – alates transpordigraafikute kontrollimisest kuni sõpradele sõnumite saatmiseni kuni isegi supermarketis maksmiseni. Mida laialdasem on nutitelefonide kasutus, seda rohkem on tarbijal valikuvõimalusi – seepärast tasuks telefoni ostmisel hoolikalt tootjat kaaluda.

Samsungi nutitelefone peetakse laialdaselt oma klassi parimateks tänu vastupidavusele, taskukohasele hinnale ja suurepärasele tootmiskvaliteedile. Lisaks sellele, et need on ka praegu kõige populaarsemate mudelite hulgas. Nii et liituge meiega, kui heidame pilgu mõnele parimale mudelile, mis pakuvad parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Samsung S21

Üks viimastel aastatel välja tulnud parimaid lipulaeva mudeleid, nii et sellel Samsungi seadmel on muljetavaldav dünaamiline AMOLED-ekraan, millel on 6,2-tolline vertikaal ja sujuv 120 Hz värskendussagedus, mis pakub teile täielikku värvivahemikku ja -sügavust. Fotograafia fännidele on sellel kolm 64-, 12- ja 12-megapikslise eraldusvõimega tagakaamerat, mis tabavad väikseimaid detaile isegi halvasti valgustatud tingimustes. Kombineeritud optiline suum võimaldab ka pildistada rohkem ja paremini kui kunagi varem, sealhulgas salvestada 8K-videoid. Lõpuks pakub võimas 8x kiibistik teile kogu tööks, mängimiseks või meediatarbimiseks vajaliku võimsuse. Samsung S21 võib kergesti saada teie igapäevaseks telefoniks igaks sündmuseks.

Samsung S20

S20 peab konkurentsis vastu tänaseni! Hoolimata sellest, et see ilmus uue kümnendi alguses, on sellel muljetavaldav 6,2-tolline QHD+ ekraan, mis tagab parima pildikvaliteedi, olenemata sellest, mida teete. Laiendatav salvestusruum 128 GB ja rohkem tähendab rohkem ruumi teie lemmikfotode, -rakenduste ja -muusika jaoks. 4000 mAh aku tagab suure aku kasutusaja ja kohanduv laadimine tähendab pikemat, säästvamat kasutust ja kiiremat laadimist. Hämmastavad kaamerad tagavad stabiilse pildikvaliteedi olenemata kellaajast.

Samsung S10

Kui otsite odavamat viisi Samsungi telefoni kõigi funktsioonide nautimiseks, kaaluge Galaxy S10 hankimist. Veidi väiksema 6,1-tollise Gorilla Glass 6 kaitsega dünaamilise AMOLED-ekraaniga on see enam kui piisav, et nautida mis tahes multimeediumisisu mugavalt oma peopesast. Mugavuse huvides on sellel ka sõrmejäljeskanner kiiremaks deblokeerimiseks ja kaamerakomplekt (12, 16, 12 mp) suurepärase fotokvaliteedi ja 4K UHD-videote jaoks. Kiire kiibistik optimeerib teie nutitelefoni kasutust, et aku kasutusaeg oleks kiirem ja saate seda kasutada ka akupangana peaaegu kõikjal!

Samsung Galaxy Note 20

Kui soovite liikvel olles rohkem asju teha, on Galaxy Note20 nutitelefon just teie jaoks. Hämmastav 6,7-tolline dünaamiline AMOLED ekraan 120 hZ värskendussagedusega ei valmista teile kunagi pettumust. Lisaks on Note 20-l mahukas 4300 mAh aku, mis kestab terve päeva. Kohanduv kiibistik muudab teie kasutuskogemuse sujuvaks ja valguskiireks. Joonistage, tehke märkmeid, vaadake filme, vestelge, mängige mänge – kõike seda ja palju muud Samsung Galaxy Note 20-ga.

Samsung A52

A52 seeria on suurepärane valik neile, kes soovivad moodsa Samsungi nutitelefoni võimsust ilma rahakotti auku põletamata! Sellel on sujuv 6,5-tolline Full HD+ ekraan koos super AMOLED-tehnoloogiaga, mis tagab veelgi parema värvisügavuse ja taju. Võimas kiibistik ja tehisintellekt aitavad teil oma telefoni kasutamist maksimeerida. Nautige suurepärast pildikvaliteeti võimsate tagumiste (64, 12, 5, 5 mp) ja esikaamerate (32 mp) ning stabiilsete ja kvaliteetsete videotega. 4500 mAh aku varustab teie telefoni piisavalt energiaga, et vastu pidada kogu päevaks.

Samsung A72

Sarja järgmine suurepärane keskklassi telefon on Samsung Galaxy A72. See toimib versiooni A71 versiooniuuendusena, sellel on ere ja värviline 6,7-tolline ekraan 90 Hz värskendussagedusega ning võimas kiibistik sujuvaks ja kiireks kasutamiseks. Seadme 128 GB salvestusruum jätab teie fotode ja videote jaoks palju ruumi, kuid seda saab igal ajal laiendada. Kvaliteetsed kaamerad (64, 12, 8, 5 mp) võimaldavad nii teravaid pilte teha kui ka 4K-s pildistada! Lõpuks on 5000 mAh aku kõik, mida vajate, et nautida telefoni terve päeva jooksul ilma laadimiseta.