Informacija
Tootekataloog

Samsungi kaupluse avamine

Tähistame koos
Sünnipäeva pakkumine

Lõputu täiendamine

Maailma esimene Nr.1 teleribränd juba 15 aastat

NEO QLED 8K

NEO QLED 8K

Täna algab Samsung Neo QLED tehnoloogia ajastu

Võrdle klasse
NEO QLED 4K

NEO QLED 4K

Kogege seda, mida armastate, nagu ei kunagi varem

Võrdle klasse
OLED

OLED

Toodab võrratult rikkalikke musti ja puhtaid valgeid toone

Võrdle klasse
QLED 4K ir Crystal UHD

QLED 4K ir Crystal UHD

Värvide ja detailide kujundus on kohandatud just teile

Võrdle klasse

SAMSUNG telerid

Inspiratsiooniks

Inspiration
Inspiration

Korduma kippuvad küsimused

Samsungi QLED -teleritel on ekraanid, mis kasutavad ainulaadset kvantpunktide kihti. See kiht koosneb räni aatomite mikroskoopilistest nanoosakestest. Valgusega kokku puutudes hakkavad kvantpunktid väga intensiivselt helendama erinevates värvides. valguse värv sõltub osakeste suurusest: mõned helendavad siniselt, teised roheliselt või punaselt. QLED -ekraanid on väga vastupidavad, tarbivad vähe elektrit, neil on äärmiselt suur heledus ja täpne värviedastus ning nad on võimelised taasesitama kuni miljardit erinevat tooni.

Neo QLED on uue põlvkonna QLED -ekraanid, millel on täiustatud Mini LED -taustvalgustussüsteem, mis koosneb tuhandetest valgustatud LED -elementidest kogu ekraani piirkonnas. Selline valgustus aitab täpselt reguleerida heledustaset ekraani erinevates piirkondades, tagab äärmiselt kõrge pildi kontrasti ja kvaliteetse musta taasesituse.

Telesari Samsung Lifestyle pakub klientidele telerimudeleid, mis vastavad kõige nõudlikumatele vajadustele ja kohanduvad erinevate stiilidega keskkondadega:

● Samsung The Frame - telerid, mis meenutavad kunstiteoseid. Teleril on vahetatavad raamid ja seda saab seinale riputada. Tavalise musta ekraani asemel lülitub teler välja, kuvab pilte, fotosid või sulandub täielikult keskkonda.

● Samsung The Serif - sellel teleril on spetsiaalselt loodud korpus. Seda saab kasutada koos alusega või ilma. Serif on varustatud kontaktivaba NFC jagamisfunktsiooniga, mis võimaldab teil sisu, näiteks fotosid, videoid ja muusikat telefoni suurele teleriekraanile üle kanda.

● Samsung Sero on mõeldud nutikatele kasutajatele. Kuna sellel teleril on pöörlev ekraan, mis võimaldab teil vaadata vertikaalset sisu, näiteks TikToki videosid.

● Samsung Premiere laserprojektor aitab teil oma koju kinosaali paigaldada. See lühikese valgusvihuga projektor on ehitatud otse seina kõrvale ja loob ekraani diagonaaliga kuni 130 tolli.

● Samsung The Terrace TV on mõeldud kasutamiseks välitingimustes, nii et seda saab paigaldada maja terrassile.

Samsungi QLED ja Neo QLED teleritel on ka eksklusiivne disain ja ainulaadsed disainilahendused. Samsung pakub erinevat tüüpi aluseid ja kinnitussüsteeme, mis võimaldavad teleri seinale riputada, jätmata palju ruumi.

Tavalised telerid ei ole loodud töötama ilmastikutingimustes, kus neid võivad mõjutada temperatuuri ja niiskuse kõikumised. Samsung The Terrace seeria mudelid on mõeldud välitingimustes kasutamiseks. Need on varustatud õhukindlate, looduskindlate korpustega. Tänu ülikergele QLED-ekraanile on The Terrace pilt päevavalguses hästi nähtav.

Heledas ruumis asuva teleri jaoks on vaja eredat ja kontrastset pilti kuvada suure heledusega. Sellistes tingimustes sobivad kõige paremini QLED -tüüpi ekraanid, mis pakuvad heledust üle 1000 niti.

Pimedas ruumis filme ja telesaateid vaadates on pildi kontrastsus, tumedate toonide ja musta renderdamine eriti olulised. Neo QLED -telerid vastavad nendele nõuetele kõige paremini. Kuna need on varustatud Mini LED -taustvalgustussüsteemiga, mis koosneb tuhandetest valgustatud LED -elementidest kogu ekraani piirkonnas. Selline valgustus võimaldab ekraani eri piirkondade heledust täpselt juhtida, sõltuvalt kuvatava pildi vajadustest.

4K (3840 x 2160 pikslit) teler kuvab pildi, mis on sama lähedal kui 8-megapiksline foto ja iga 8K ekraani raam on üle 33 megapiksli (7680 × 4320 pikslit). Kaasaegsed Samsungi telerid on varustatud tehisintellektiga juhitud pildikvaliteedi parandamise süsteemidega, mis tekitavad madalama eraldusvõimega piltide edastamisel puuduvaid piksleid. See lahendus aitab standard- või HD -sisu vaatamisel täiel määral ära kasutada 4K ja 8K eraldusvõimega ekraane.

HDR (High Dynamic Range) on järgmise põlvkonna standard kõrge dünaamilise ulatusega ringhäälingule, mis lähendab telesaadete kvaliteeti inimsilmale nähtavale pildile. Sellel on palju toone, mis tõstavad esile raami kõige tumedamates ja heledamates osades olevaid detaile.

HDR-standardpildi hästi esitamiseks on vaja ülikerget ekraani. Samsungi QLED -telerite maksimaalne heledus ületab HDR -ülekannete jaoks vajaliku 1000 niti piiri. HDR -kvaliteediga videot saab jälgida Netflixi, Amazon Prime Video, Apple TV ja muude Eestis saadaolevate veebiteenuste abil.

Smart TV võimaldab teil kasutada Interneti -teenuseid ja installida telerisse erinevaid rakendusi. Kõik Samsungi telerid on varustatud operatsioonisüsteemiga TIZEN. Neil on rakenduste pood, kuhu saate installida YouTube'i, Netflixi, Apple TV, Go3 ja palju muid populaarseid rakendusi. Lisaks võimaldavad Samsungi telerid edastada sisu mobiilseadmetest teleriekraanile ja juhtida sellega ühendatud seadmeid.

Teleri valimisel kehtib elementaarne reegel: mida suurem see on, seda parem. Seetõttu tasub valida suurim teler, mida teie kodu eelarve ja interjööri omadused võimaldavad. Samuti tasub kaaluda kaugust, kust plaanite televiisorit vaadata. Kõige köitvam visuaalne efekt saavutatakse siis, kui teleriekraan hõivab 40 ° teie vaateväljast. Optimaalse kauguse leidmiseks korrutage teleri diagonaal (tolli) 3-ga. Selle valemi kohaselt on 75-tollise diagonaaliga telerit kõige parem vaadata umbes 2,25 cm kaugusel ja 55-tollisest telerist piisab 1,65-1,7 meetrit.

Samsung telerid

Teleri valimine on tegevus, mis kaasneb iga kodu ostuga või uuendamisega. Tänu sellele tasub ka hoolikalt seda toodet valida. Korrektselt valitud telerid suudavad muuta teie elutoa või magamistoa oluliselt hubasemaks ning atraktiivsemaks. Vaieldamatult on telerite seas palju erinevaid tootjaid, kuid nende seast paistab silma Samsung. Tegemist on kaubamärgiga, kelle tooted on turul olnud pikalt ning nende kvaliteedis ei pea kahtlema. Tänu kõrgele kvaliteedile ja usaldusele on kohati ka nende tooted pisut kallimad, kuid igati oma hinda väärt. Tootearenduse käigus on kõik vead elimineeritud ning kliendile on tagatud teler, mis tõesti töötab korrektselt ning kaua. Soodsamate telerite puhul võib esineda tarkvaras või riistvaras erinevaid probleeme, mis muudavad teleri vaatamise ebamugavaks. Loomulikult ei saa üle ega ümber ka Samsungi Smart TV funktsioonist, mille abil on teil võimalik lisaks tavalistele telekanalitele saada ligipääs suure mahulisele sisule. Leiate erinevaid mänge, muusikat ja palju muudki.

Miks on Samsungi telerid head

Eelkõige on Samsungi suureks eeliseks pikaajaline kogemus antud valdkonnas, mis tähendab seda, et nende tooted on läbinud lugematul hulgal erinevaid katseid ning muudetud maksimaalselt heaks. Tänu suurtele tootmismahtudele suudetakse ka hinnad muuta kliendile sobivaks ning heaks. Kindlasti on Samsungi telerid ka esirinnas oma pildi kvaliteedi poolest. Minimaalselt suudavad kõik telerid näidata vähemalt HD pilti, kuid parim lahendus suudab isegi pakkuda teile 8K elamust. Selle jaoks vajate muidugi ka vastavat sisu ning kahjuks tänasel päeval sellise kvaliteediga sisu on äärmiselt vähe. Sellest hoolimata on teil vähemalt olemas võimekus sellist pilti edastada ning arvestades tehnoloogia kiiret arengut on oodata ka sisu paranemist. Inimesed otsivad järjest rohkem endale kvaliteetseid tooteid. Tänu sellele on suurenenud ka toodete müük, mis on sammu võrra enda ajast ees. Sellisel viisil käitudes ei pea te muretsema, et teie tehnika jääks vanaks ning ei suudaks kõige värskemaid lahendusi teile pakkuda.

Kuidas leida endale parim Samsungi teler

Loomulikult ei saa üle ega ümber faktist, et esimese asjana peate enda jaoks selgeks tegema, millise suurusega telerit te soovite. Paljud inimesed kipuvad valima liiga suure toote, mille vaatamine on tegelikult ebamugav. Kui tõesti soovite äärmiselt suurt telerit, siis peaksite arvestama ka sellega, et teie tuba peab olema piisavalt suur. Näiteks 85“ telerit vaadata kõigest mõne meetri pealt on silmadele äärmiselt koormav ja keeruline. Järgmiseks peate otsustama, kas soovite LED lahendust või mõnda muud alternatiivi. Sõltuvalt teie eelistustest on äärmiselt oluline ka maksimaalse resolutsioon. Eeldades, et olete tavaline telekanalite vaataja, siis teie jaoks ei mängi antud teema üldse rolli, kuna pilti ei suudeta kõrge kvaliteediga veel edastada. Samas, kui mängite mõne mängukonsooliga, siis tasuks pilgud pöörata 4K telerite poole, mille resolutsioon tagab teile sujuva ja meeldiva kogemuse.

Korduma Kippuvad Küsimused

Samsungi teleri valimine on tegelikult lihtne, kuid siiski tekib küsimusi, millele inimesed vastuseid soovivad.

·         Milline Samsung teler on parim?

Parim teler on selline, mille ekraan on teie kodu jaoks piisavalt suur ning ühtlasi ka mugav. Funktsioonid on samuti olulised, kuid tavalise kasutaja jaoks on need kõigis telerites olemas.

·         Kas tasub endale hankida kõige viimane mudel?

Kui peate lugu kõige värskematest ja innovatiivsetest lahendustest, siis on kindlasti tegemist mõistliku otsusega. Samas suudavad ka eelmise generatsiooni telerid teie vajadused maksimaalselt rahuldada ning seda soodsama hinnaga.