Tootekataloog

Samsungi kaupluse avamine

Tähistame koos
Sünnipäeva pakkumine

Lõputu täiendamine

Maailma esimene Nr.1 teleribränd juba 15 aastat

NEO QLED 8K

NEO QLED 8K

Täna algab Samsung Neo QLED tehnoloogia ajastu

Võrdle klasse
NEO QLED 4K

NEO QLED 4K

Kogege seda, mida armastate, nagu ei kunagi varem

Võrdle klasse
QLED

QLED

Kasutage ära Quantum dot tehnoloogia paljusid ainulaadseid omadusi

Võrdle klasse
Crystal UHD

Crystal UHD

Värvide ja detailide kujundus on kohandatud just teile

Võrdle klasse

SAMSUNG telerid

Toote filter Puhasta

Hind
231 112610
Tootja
rohkem ... vähem ...
Teleri tüüp
rohkem ... vähem ...
Teleri klass
rohkem ... vähem ...
Ekraani diagonaal
rohkem ... vähem ...
Operatsioonisüsteem
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime tüüp
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime
rohkem ... vähem ...
Filter

Inspiratsiooniks

Inspiration
Inspiration

Korduma kippuvad küsimused

Samsungi QLED -teleritel on ekraanid, mis kasutavad ainulaadset kvantpunktide kihti. See kiht koosneb räni aatomite mikroskoopilistest nanoosakestest. Valgusega kokku puutudes hakkavad kvantpunktid väga intensiivselt helendama erinevates värvides. valguse värv sõltub osakeste suurusest: mõned helendavad siniselt, teised roheliselt või punaselt. QLED -ekraanid on väga vastupidavad, tarbivad vähe elektrit, neil on äärmiselt suur heledus ja täpne värviedastus ning nad on võimelised taasesitama kuni miljardit erinevat tooni.

Neo QLED on uue põlvkonna QLED -ekraanid, millel on täiustatud Mini LED -taustvalgustussüsteem, mis koosneb tuhandetest valgustatud LED -elementidest kogu ekraani piirkonnas. Selline valgustus aitab täpselt reguleerida heledustaset ekraani erinevates piirkondades, tagab äärmiselt kõrge pildi kontrasti ja kvaliteetse musta taasesituse.

Telesari Samsung Lifestyle pakub klientidele telerimudeleid, mis vastavad kõige nõudlikumatele vajadustele ja kohanduvad erinevate stiilidega keskkondadega:

● Samsung The Frame - telerid, mis meenutavad kunstiteoseid. Teleril on vahetatavad raamid ja seda saab seinale riputada. Tavalise musta ekraani asemel lülitub teler välja, kuvab pilte, fotosid või sulandub täielikult keskkonda.

● Samsung The Serif - sellel teleril on spetsiaalselt loodud korpus. Seda saab kasutada koos alusega või ilma. Serif on varustatud kontaktivaba NFC jagamisfunktsiooniga, mis võimaldab teil sisu, näiteks fotosid, videoid ja muusikat telefoni suurele teleriekraanile üle kanda.

● Samsung Sero on mõeldud nutikatele kasutajatele. Kuna sellel teleril on pöörlev ekraan, mis võimaldab teil vaadata vertikaalset sisu, näiteks TikToki videosid.

● Samsung Premiere laserprojektor aitab teil oma koju kinosaali paigaldada. See lühikese valgusvihuga projektor on ehitatud otse seina kõrvale ja loob ekraani diagonaaliga kuni 130 tolli.

● Samsung The Terrace TV on mõeldud kasutamiseks välitingimustes, nii et seda saab paigaldada maja terrassile.

Samsungi QLED ja Neo QLED teleritel on ka eksklusiivne disain ja ainulaadsed disainilahendused. Samsung pakub erinevat tüüpi aluseid ja kinnitussüsteeme, mis võimaldavad teleri seinale riputada, jätmata palju ruumi.

Tavalised telerid ei ole loodud töötama ilmastikutingimustes, kus neid võivad mõjutada temperatuuri ja niiskuse kõikumised. Samsung The Terrace seeria mudelid on mõeldud välitingimustes kasutamiseks. Need on varustatud õhukindlate, looduskindlate korpustega. Tänu ülikergele QLED-ekraanile on The Terrace pilt päevavalguses hästi nähtav.

Heledas ruumis asuva teleri jaoks on vaja eredat ja kontrastset pilti kuvada suure heledusega. Sellistes tingimustes sobivad kõige paremini QLED -tüüpi ekraanid, mis pakuvad heledust üle 1000 niti.

Pimedas ruumis filme ja telesaateid vaadates on pildi kontrastsus, tumedate toonide ja musta renderdamine eriti olulised. Neo QLED -telerid vastavad nendele nõuetele kõige paremini. Kuna need on varustatud Mini LED -taustvalgustussüsteemiga, mis koosneb tuhandetest valgustatud LED -elementidest kogu ekraani piirkonnas. Selline valgustus võimaldab ekraani eri piirkondade heledust täpselt juhtida, sõltuvalt kuvatava pildi vajadustest.

4K (3840 x 2160 pikslit) teler kuvab pildi, mis on sama lähedal kui 8-megapiksline foto ja iga 8K ekraani raam on üle 33 megapiksli (7680 × 4320 pikslit). Kaasaegsed Samsungi telerid on varustatud tehisintellektiga juhitud pildikvaliteedi parandamise süsteemidega, mis tekitavad madalama eraldusvõimega piltide edastamisel puuduvaid piksleid. See lahendus aitab standard- või HD -sisu vaatamisel täiel määral ära kasutada 4K ja 8K eraldusvõimega ekraane.

HDR (High Dynamic Range) on järgmise põlvkonna standard kõrge dünaamilise ulatusega ringhäälingule, mis lähendab telesaadete kvaliteeti inimsilmale nähtavale pildile. Sellel on palju toone, mis tõstavad esile raami kõige tumedamates ja heledamates osades olevaid detaile.

HDR-standardpildi hästi esitamiseks on vaja ülikerget ekraani. Samsungi QLED -telerite maksimaalne heledus ületab HDR -ülekannete jaoks vajaliku 1000 niti piiri. HDR -kvaliteediga videot saab jälgida Netflixi, Amazon Prime Video, Apple TV ja muude Eestis saadaolevate veebiteenuste abil.

Smart TV võimaldab teil kasutada Interneti -teenuseid ja installida telerisse erinevaid rakendusi. Kõik Samsungi telerid on varustatud operatsioonisüsteemiga TIZEN. Neil on rakenduste pood, kuhu saate installida YouTube'i, Netflixi, Apple TV, Go3 ja palju muid populaarseid rakendusi. Lisaks võimaldavad Samsungi telerid edastada sisu mobiilseadmetest teleriekraanile ja juhtida sellega ühendatud seadmeid.

Teleri valimisel kehtib elementaarne reegel: mida suurem see on, seda parem. Seetõttu tasub valida suurim teler, mida teie kodu eelarve ja interjööri omadused võimaldavad. Samuti tasub kaaluda kaugust, kust plaanite televiisorit vaadata. Kõige köitvam visuaalne efekt saavutatakse siis, kui teleriekraan hõivab 40 ° teie vaateväljast. Optimaalse kauguse leidmiseks korrutage teleri diagonaal (tolli) 3-ga. Selle valemi kohaselt on 75-tollise diagonaaliga telerit kõige parem vaadata umbes 2,25 cm kaugusel ja 55-tollisest telerist piisab 1,65-1,7 meetrit.