Informacija
Tootekataloog

Seinalambid

Seinalambid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Rabalux, Opviq, Venture Home, Eltap, Vind kaupa. Hinnad algavad 6,11 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 179 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Seinavalgusteid kasutatakse peamiselt aktsentvalgustina, kuigi mõnel juhul toimivad need ka töö- või ümbritseva valgustusena väikeses ruumis, näiteks koridoris. Põrandavalgustid võivad katta igat tüüpi valgustusvajadused: töö-, välis- või aktsentvalgustus. Hea valgustus on funktsionaalse ja hästi sisustatud ruumi jaoks ülioluline, valgustuse vajaduste tähtsuse järjekorda seadmine võib aidata teil neid eesmärke saavutada.

Valgustuse hindamine

Enne kui keskendute seinavalgustite ja põrandalampide dekoratiivsele kujundusele, kaaluge ruumi peamist funktsiooni. Tehke ruumist ligikaudne visand ja märkige alad, kus teie arvates on vaja valgust, näiteks vestlusalad või nurgad või objektid, mida võiksite esile tõsta, näiteks seinapeegel või aktsentsein. Määrake ka, kuidas soovite valgust suunata. Ülesvalgustid, millel on valgust lae poole suunavad maakerad, pakuvad ümbritsevat ja aktsentvalgustust, kuid ei tööta hästi töövalgustuse jaoks. Alumisi tulesid, näiteks kaarlampe, saab kasutada ümbritseva või aktsentvalgustuse jaoks, kuid need toimivad väga hästi ka töövalgustitena.

Seinavalgustite tüübid

Seinavalgusteid valmistatakse erineva kujundusega, sealhulgas lambid, klambrid, taskulambid ja laternad. Varaseimad lambid sisaldasid küünlaid, millest lõpuks kujunesid õli- ja gaasivalgustid. Elektrilistel küünlakujulistel küünlalampidel on leegikujulised pirnid, mis on loodud küünlavalguse õhkkonda jäljendama. Lammidel on tavaliselt seinast välja ulatuv vars, mis hoiab ühte klaasi, riide või portselaniga asetatud pirni. Seinaklambrid on põhimõtteliselt samad, kuid sageli on neil mitu pistikupesa. Taskulambid on tavaliselt seinaga tasapinnalised, varjunditega, mis suunavad valguse ülespoole. Laternad on ümbritsetud metallist ja klaasist korpusega ning on saadaval nii maalähedases kui ka kaasaegses stiilis.

Seinavalgustite valimine

Aktsent valgustuse jaoks otsige lampe, mis täiendavad teie interjööri. Maalähedased seinalambid sisaldavad sageli merevaigu vilgukivi ja kõrbe motiive, samas kui traditsioonilised lambid on tavaliselt kangast või elegantse klaasiga. Kaasaegsetel ampidel võivad olla teravad geomeetrilised jooned, klanitud, siledad kõverad või abstraktsed, ebakorrapärased kujundid, mis on tavaliselt valmistatud metallist või klaasist. Kasutage sissepääsu rõhutamiseks või pimeda esiku valgustamiseks seinalampe. Valige ümbritseva valgustuse või töövalgustuse jaoks mitme pistikupesaga seinaklambrid (nt seinavalgustid vannitoapeegli raamimiseks). Kasutage laualampide asemel kahte seinalampi mõlemal pool voodit magamistoas. Tõstke seinavalgustitega esile huvitavaid arhitektuurseid detaile seintel ja lagedel.

Kus peaksin seinavalgustit kasutama?

Seinavalgustitel on rakendusi igas toas, nii sees kui ka väljas. Laevalgustitega kõrvuti töötav seinale kinnitatav seade pakub lisavalgustust, samas kui seinavalgustite kasutamine ülavalgustuse asemel loob atmosfäärilisema efekti ja võib leevendada pimestamist. Vannitubades on tualettvalgustid lülitiga valguse kihistamise võtmeosa: asetage peegli külge seinakinnitused, et tõrjuda teie näolt varjud, mida ülavalgustid tekitavad.

Kontoris või käsitööruumis on seinale kinnitatav pöördvarrega valgusti praktiline alternatiiv traditsioonilisele laualambile, vabastades teie horisontaalsed pinnad teie ülesannete jaoks. Kunstiteoseid saab paremini kuvada pildivalgusti all, samas kui nišše, skulptuure ja muid arhitektuurilisi detaile saab seinale kinnitada. Välisseinavalgusteid kasutatakse turvalisuse tagamiseks tavaliselt verandal ja piki välisseinu, kuigi paljud kujundused pakuvad dekoratiivset puudutust ja turvaelemente.

Kokkuvõte

Kui mainitakse "seinavalgustit", siis esimene mõte, mis paljudele inimestele pähe tuleb, on dekoratiivne lamell, mis ei paku peale aktsentvalgusti vähe kasulikku valgustust. Kuigi see rakendus on dekoratiivse funktsioonina kindlasti oluline, täidavad seinavalgustid ka hulgaliselt lugemisfunktsioone, õiget töövalgustust ja üldist ohutust. Ja seinavalgustid on korralikult kihilise valgustuse olulised komponendid, mis lisab üldistele disainiskeemidele nii ilu kui kasulikkust. Seetõttu loodame, et suudate valida parimaid seinavalgusti variante meie müügis olevate seast.