Informacija
Tootekataloog

Smart televizoriai

Smart televizoriai - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Samsung, LG, Sony, Philips, Hisense kaupa. Hinnad algavad 169,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 209 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Smart TV

Kui televiisorite tootjad hakkasid arendama, tootma ning müüma Smart TV funktsionaalsusega telekaid, siis algselt olid inimesed isegi pisut skeptilised. Nüüdseks on asi juurdunud ning tootjad arendavad ja uuendavad oma Smart TV platvorme, sest suuremal osale televiisoritel on see funktsionaalsus mingil kujul olemas. See tähendab, et seadet on võimalik juhtmevabalt ühendada interneti võrku, paigaldada televiisorisse erinevaid rakendusi ja ekraani üle õhu oma nutiseadmega ühendada. Smart TV on andnud võimaluse teleri ekraanilt nautida Youtube-i, Netflixi ning erinevate teiste voogedastuse keskkondade sisu. Nüüdseks on Smart TV teleritele suuresti lisandunud võimalus neid ühildada Apple erinevate toodetega, mis tähendab, et enam ei ole vaja ka Apple TV lisaseadme olemasolu.

Smart TV tehnoloogia eelised

Tänaseks päevaks on möödas see aeg, kui pidid oma plaane kohandama telekava järgi, sest lemmiksaated pidi ära vaatama just siis, kui nad parasjagu eetris olid. Tänasel päeval on telerid arenenud ning lettidele on jõudnud nutitelerid.Nutiteleritega kontrollid sina tuhandeid tunde teleprogramme, tellitud saadete, filmide või internetis leiduva digitaalse sisu osas. Nutiteleviisorile võiksid mõelda justkui arvutile, millel on suurepärase pildikvaliteediga ekraan ja mis kõige parem - just nii suur või väike ekraan kui te ise seda soovite. Soovite näiteks 32 tollist nutiteleviisorit saatma enda kodusesse jõusaali või kontorisse - pole probleem. Vali välja sobiv mark, olgu selleks näiteks Philips, pane telekas töövalmis ning asu nautima. Saad surfata internetis, soovitud sisu ning üles märkida ja seadistada meeldetuletusi saadetele, millest te ei taha mitte mingil juhul ilma jääda. Kui teil ei olnud seni piisavalt põhjuseid miks otsustada Smart TV kasuks, siis nüüd võiks neid olla rohkem ja meie veebipoest leiate laia valiku nutitelereid, erinevates mõõtudes ja erinevatelt tootjatel, meie veebipoes on olemas näiteks ka Sony nutitelerid.

Teie jaoks parima nutiteleri valimine

Smart TV televiisoreid on tänasel päeval saadaval kõikide ekraani tüüpidega, alates LED ja OLED ekraanist ning lõpetades näiteks kumerate ekraanitüüpidega. Ei ole vahet kas soovite suurt 65 tollist telerit oma koduse kinosaali täiendamiseks või midagi väiksemat oma magamistoa või lastetoa tarbeks, valikust leiab midagi absoluutselt igaühele. Kõige populaarsem ja klassikalisem televiisori mõõt näiteks elutubade tarbeks on 50 tollise ekraaniga nutiteleviisor. Smart TV pakub erinevaid võimalusi näiteks lapsevanemad hindavad kõrgelt funktsioone, mis annavad neile võimaluse kontrollida laste televiisori vaatamise sisu ja aega. Ehk siis näiteks erinevad V-kiibid, mis tagavad, et lapsed jälgivad telekast ainult seda sisu, mis on nende eale sobilik. Sisse integreeritud kaamerad ja erinevad meediakaartide pesad muudavad teie nutiteleri omaette meediakeskuseks, mis sobib juba näiteks suurepäraselt fotode ja/või koduvideode jäädvustamiseks ning jagamiseks. Nutiteleviisoreid on seinast seina, nende erinevad lisafunktsioonid muudavad meie televiisori vaatamist mugavamaks ning sujuvamaks. Parima nutiteleri leiad, kui hindad ära millised on konkreetselt just sinu vajadused ja millisesse ruumi ning kelle kasutusse soetatav televiisor läheb. Paljude Samsungi televiisoritega tuleb kaasa ka seinakinnitus. Kuid kui te ei ole tehnika guru, aga soovid siiski oma suure 43 tollise ekraaniga teleri kinnitada seinale, siis tasuks kinnituse ja teleri paigaldamise protsess jätta asjatundjate hoolde. 

Enamlevinud küsimused

·         Kas LG tootevalikus leidub nutiteleviisoreid

Jah, tänasel päeval pakuvad kõik televiisorite tootjad enda tootevalikus nutiteleviisoreid ning ei ole siin erandiks ka LG. Smart TV televiisoreid pakuvad erinevad tootjad, erinevates mõõtudes, erinevat tüüpi ekraanidega - ühesõnaga kõigile midagi.