Informacija
Tootekataloog

Sõidukid

Sõidukid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 19,95 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 31 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO sõidukid autohuvilistele lastele

LEGO klotsid on alati võimaldanud ehitada palju muud kui ainult erinevaid keerulisi ehitiste konstruktsioone. Kuna paljudele poistele meeldib LEGO klotsidega mängimine ja kindlasti meeldivad poistele ka autod, siis LEGO sõidukid, mida saab klotsidest ja erinevatest osades kokku panna, sobivad poistele kui rusikas silmaauku. Võimalus on ehitada endale Land Rover Defender, Lamborghini Siàn või näiteks Bugatti Chiron. Kuid loomulikult LEGO klotsidest ehitavate sõidukite müük sellega veel ei piirdu ja tegelikult on praktiliselt kõik tuntumad automargid LEGO komplektides esindatud. Elegantse disaini ja realistlike funktsioonidega LEGO Technic komplektid pakuvad tänuväärset ajaviidet ja muljetavaldavate funktsioonidega mudelautosid. LEGO Technic komplektid vastavad tööstusharu kõrgeimatele standarditele, mis tagab elementide hõlpsa ühendamise. Komplekte testitakse põhjalikult, et veenduda nende vastavuses kõrgeimatele ülemaailmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Land Rover Defender mudelauto

Selle ülimalt autentse mudeliga LEGO Technic Land Rover Defender koged maailma juhtivat kujundust omal nahal. See muljetavaldav LEGO koopia, mis töötati välja koostöös Land Roveriga, jäädvustab oma puhaste, moodsate joonte ja vormitud pindadega sõiduki silmapaistvat rafineeritust ning on varustatud originaalse disainiga velgedega, millel on maapinda haarduvad rehvid, lisaks hulgaliselt realistlikke funktsioone. Avanevad uksed võimaldavad juurdepääsu keerukamasse salongi, millel on töötav rool, detailne armatuurlaud ja kõige keerukam LEGO Technic käigukast mis kunagi on tehtud. Interjööris on ka ettepoole kokkuklapitavad tagaistmed, mis annavad visuaalse juurdepääsu 4-käigulisele käigukastile. Ja tähelepanu detailidele ei lõpe sellega. Sellel vingel koopial on ka 6-silindriline mootor koos liikuvate kolbidega kapoti all, töötav nelikvedu 3 diferentsiaaliga, vedrustus mõlemal teljel ja töötav vints. Tagumise varuratta pööramisega saab isegi tagaluugi avada. See maastikusõiduki muljetavaldav tõlgendus koos eemaldatava katuseraamiga on loodud pakkuma tõeliselt kaasahaaravat ja rahuldust pakkuvat ehitamise kogemust. Ideaalne kingitus Land Roveri entusiastidele ja klassikaliste mudelautode fännidele.

LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 mudelauto

Koge Lamborghini Sián FKP 37 eksimatut jõudu ja välimust, kui sukeldud sellesse LEGO Technic ehituskomplekti. Suurepäraste detailidega mudelauto on ehtne koopia originaalist Sián FKP 37-st pilkupüüdva laimirohelise kere ja kuldsete velgedega. Autentsete funktsioonide hulka kuuluvad 8-käiguline käigukast, liikuvate kolbidega V12 mootor ja nelikvedu. Nii nagu täissuuruses sportautol, on ka sellel mudelautol klassikalised avanevad uksed. See kokkupandav autokomplekt võimaldab nautida kvaliteetset aega, kui äratad kauni Sián FKP 37 ellu. See täiustatud LEGO Technic ehituskomplekt on loodud spetsiaalselt sportautode fännidele ja see on suurepäraste detailidega ning varustatud dekoratiivse kuvaplaadi ja ainulaadse seerianumbriga, et avada eksklusiivne veebisisu. Selle LEGO Technic komplekti jaoks pole patareisid vaja, nii et võid kohe oma kaasahaarava ehitusprojektiga alustada.

LEGO Technic Bugatti Chiron mudelauto

Avasta täiustatud ehituskomplekti LEGO Technic Bugatti Chiron inseneri tipptasemed. See eksklusiivne mudelauto töötati välja koostöös Bugatti Automobiles S.A.S-iga, et tabada ülimalt sportauto olemust, ning sellel on särav aerodünaamiline kere, logoga veljed koos madala profiiliga rehvidega ja üksikasjalikud pidurikettad. Ligipääsetavas kokpitis on 8-käiguline käigukast ja Bugatti embleemiga rool. Sisesta tippkiiruse nupp ja saad lülitada aktiivse tagatiiva tippkiiruse asendisse. Tagumine luuk annab pilgu üksikasjalikule liikuvate kolbidega W16 mootorile, samas kui kapoti alt leiate ainulaadse seerianumbri ja kompaktse panipaiga. Sellel 1:8 mõõtkavas mudelil on klassikaline Bugatti kahetooniline sinine värviskeem, mis peegeldab brändi värvi ja kleebiste komplekt täiendavate detailide jaoks. Komplekt tarnitakse luksuslikus karbis ja sisaldab värvivihikut põhjalike ehitusjuhistega.