Informacija
Tootekataloog

Sügavam nutitelefoni hoidik

 
Viide
238686
17,33 €
 
Tarne: 1-5 TP.
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Tarne Omniva kulleriga ( 3,89 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne DPD pakiautomaatidesse ( 3,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Tarne Venipak pakiautomaatidesse ( 4,99 € )
Tarne Smartpost pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Omadused
TootjaDeeper
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaSonarid (kalaleidjad)

Nutitelefonihoidik Deeper on usaldusväärne kinnitussüsteem, mis võimaldab kinnitada telefoni õnge käepideme külge. Telefonihoidja võimaldab üheaegselt juhtida kajaloodi varda ja rulli abil ning jälgida telefoni ekraanil olevaid andmeid. Uuenduslik disain ja unikaalsed funktsioonid võimaldavad telefoni turvaliselt ankurdada ilma selle ekraani peitmata. Pehmed silikoonhaaratsid annavad piisavalt tugevust, et hoida telefoni varda käepideme küljes.

Kuidas kasutada:

  • Kinnitage nutitelefoni hoidik varda käepideme külge nii, et Deeperi logo oleks ees.

  • Kinnitage nutitelefoni hoidik O-rõngaste abil varda külge. Kinnitage oranž plastkonks O-rõnga külge, venitage ümber varda käepideme ja kinnitage teise oranži plastkonksu külge. Kasutage ühte või mitut O-rõngast, et kinnitada nutitelefoni hoidik kindlalt õngeritva külge.

  • Kui nutitelefoni hoidik on telefoni hoidmiseks valmis, kinnita neli silikoonklambrit õrnalt ükshaaval telefoni nurkadesse;

  • Enne viskamist raputage varda korralikult. Peate veenduma, et nutitelefoni hoidik täidab oma funktsiooni hästi.

Tähelepanu!

iOS-i telefoniga saate selle paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt, olenevalt sellest, kuidas teil on mugavam telefoni ekraanil andmeid vaadata. Androidi tarkvaraga on võimalik ainult horisontaalne renderdamine.

Tootja ei vastuta nutitelefoni hoidiku kasutamisest põhjustatud rikkumiste või kahjude eest. Palun ärge võtke meie toodet lahti ega muutke seda. Tootja ei vastuta kahjustuste või kahjustuste eest, mis on põhjustatud toote lahtivõtmisel või kokkupanemisel tekkinud kahjustustest või kahjustustest.

Kliendiarvustused selle toote kohta