Tootekataloog

SONY telerid

SONY telerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Sony, Samsung kaupa. Hinnad algavad 649,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 39 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Toote filter Puhasta

Hind
649 5999
Tootja
rohkem ... vähem ...
Teleri tüüp
rohkem ... vähem ...
Teleri klass
rohkem ... vähem ...
Ekraani diagonaal
rohkem ... vähem ...
Operatsioonisüsteem
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime tüüp
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

SONY telerid

Nii nagu igal inimesel on margieelistus autode puhul, on inimestel margi- ja brändieelistus ka erinevate teiste seadmete puhul. Kui mõtleme ainuüksi televiisoritele, on maailmas väga palju brände, kes neid toodavad. Üheks üsna turvaliseks ja tuntud tootjaks on kindlasti ka Sony. Igaühe vajadused kõikide seadmete osas on erinevad, kui otsite oma vajadustele parimat võimalikku televiisorit, siis oma suurepärase pildikvaliteedi, mõningaste lisafunktsioonidega ning  täpsete värvidega ekraanil on Sony kindlasti esirinnas. Samuti on seadmete kvaliteet kindlasti keskmisest parem. Nende eelarvesõbralikud mudelid ei ole võimelised konkureerima tippteleritega, samas on nende valikus ka nii öelda keskklassi kuuluvaid telereid ja need kuuluvad juba parimate hulka - muidugi suurema hinnaga. 

Parim ekraanipilt hästi valgustatud ruumides

Erinevatel seadmetel on palju erinevusi, tugevusi ning otseloomulikult ka nõrkusi. On neid, kes soovitavad OLED telereid, kuid jällegi neid, kelle sõnul on OLED televiisoril palju rohkem nõrkusi kui näiteks heade näitajatega LED teleril. Mis on LED telerite puhul kindlasti väga oluliseks näitajaks on see, et telerist tulev pilt on väga hele ehk koos tugeva peegelduskäitlusega ei tohiks pildi hea nähtavus enamikes hästi valgustatud ruumides probleemiks osutuda. 

Televiisori lisafunktsioonid

Telerid omavad paljude inimeste igapäevases elus väga suurt rolli. Kuid telereid on tänasel päeval seinast seina ning sama lugu on ka erinevate funktsioonidega. Iga lisatud uue funktsiooni eesmärgiks on kliendile pakkuda järjest paremat kasutajamugavust või näiteks parimat pildikvaliteeti. Erinevad lisad on alati need, millele uute seadmete puhul rõhutakse ja üritatakse köita potentsiaalsete klientide tähelepanu. Kellele meist ei meeldiks uusimad mudelid parimate võimalike detailide ja funktsioonidega - mõte sellest, et minu elutoas on tipptasemel telekas osutub väga paljudele oluliseks. Seetõttu otsustatakse tihtipeale silmagi pilgutamata, et vaja on osta kõikide võimalike lisadega televiisor. Kohati võibolla isegi mõtlemata, mis kasu ma saan Smart TV-st või kas kasulikum on LED ekraan või hoopis OLED ekraaniga televiisor. Siinkohal on oluline tähele panna, et erinevad lisad on toredad, kuid erinevad tähendavad kohe kindlasti ka hinnalisa ehk tasuks läbi mõelda kas kõik need saadavad lisad on väärt nendega kaasnevat hinda.

Sagedased küsimused seoses televiisoritega

  •   Millise eraldusvõimega televiisori kasuks ma peaksin otsustama ja miks

Ekraani resolutsioon on suurele telerivaatajale väga oluline. Poodi jalutades ootavad sind väga erineva resolutsiooniga ehk erineva eraldusvõimega ekraanid, neid on alates HDst 8K-ni välja. Tänasel päeval on kõige madalama resolutsiooniga telekaks nii öelda HD televiisorid. HD resolutsiooniga telerid on enamasti kõige odavamas hinnaklassis ja tihtipeale on võimalik tavaline HD televiisor kätte saada ligikaudu 300 euro eest. Kui otsite telerit vanaemale, kelle jaoks ei ole oluline tipptasemel pildikvaliteet vaid lihtsalt oma uudised ära vaadata, siis kindlasti on HD ekraan siinkohal rahakotisõbralikum valik.

  • HD või Full HD

Pea meeles - HD ja Full HD on kaks täiesti erinevat asja. HD ekraan on resolutsiooniga 1366x768, Full HD juba aga 1920x1080. Nagu juba öeldud on HD madalaima resolutsiooniga, kuid see ei tähenda, et tegemist oleks kohutava pildikvaliteediga. Inimesed on erinevad ning samuti on erinevad nende vajadused, mis tähendab, et sinu jaoks võib jääda ka Full HD resolutsiooniga ekraanipilt kehvaks. Teisest küljest ei tohi ära unustada, et televiisori puhul ei ole tegemist eluks hädavajaliku seadmega ehk tihtipeale piisab põhifunktsioonidest, mida on vaja, et seadme eest hingehinda maksmata õhtused uudised rahulikult ära vaadata.