Informacija
Tootekataloog

Söögiriistad

Muud kategooriad: Söögiriistade komplektidLusikadKahvlidTeelusikad

Söögiriistad

Söömise lahutamatu osa on söögiriistad, sest ilma nendeta kahjuks süüa on äärmiselt keerukas. Lühidalt öeldes on söögiriistade puhul tegemist erinevate kahvlite, nugade ja lusikatega. Kuna tootjaid on väga palju, siis erinevad need ka oma disaini ja materjalide poolest. Saadaval on klassikalisi üleni metallist tooteid, kuid samuti on valikus ka erinevad tooted, mis ühendatud puidu või plastikuga. Osad tooted on saadaval ühe kaupa, kuid mõistlikum valik on komplekt. Üldiselt võib öelda, et komplekt sisaldab kõike vajalikku kenaks õhtusöögiks. Erinevate suurustega kahvlid ja lusikad erinevatele roogadele või suupistetele. Oleme veendunud, et meie valikust leiate ka endale sobilikud tooted, mis kaunistavad juba peatselt teie söögilauda.

Mida jälgida söögiriistade valimisel

Esmapilgul võib tunduda söögiriistade valimine keerukas tegevus, kuid tegelikult see nii ei ole. Proovime anda parima ülevaate, mida jälgida söögiriistade valimisel ning mida tasuks jälgida. Esimese asjana peate selgeks tegema koguse, mida vajate söögilaua katmiseks. Kui elate üksi või kahekesi, siis ilmselgelt ei ole teile vaja suurt komplekti, sest enamus ajast seisaksid paljud kahvlid ja noad niisama sahtlis ning nendel puuduks otstarve. Alati peab olema ka mõni komplekt varuks, kui peaksid tulema külalised või parasjagu on eelmisest toidukorrast veel osad riistad mustad. Lühidalt öeldes tasub alati hoida pigem mõned komplektid varuks ning parim on enne soetamist enda vajadused selgeks teha. Hiljem võib tekkida olukord, kus antud toode ei ole enam saadaval, ning peate ostma terve uue komplekti. Tegemist ei oleks finantsiliselt mõistliku otsusega, sest tõenäoliselt ei ole veel ka eelmised söögiriistad oma elu ära elanud. Kui eelistate kindlat tootjat, siis soovitame meie tootevalikule pilk peale visata ning otsida endale sobiv komplekt.

Söögiriistade erinevused

Kindlasti olete märganud, et osad kahvlid on suuremad ning mõned lusikad on väiksemad. Põhjuseid selleks on mitmeid. Kui ostate endale komplekti, siis üldiselt väiksed kahvlid on mõeldud pigem salatitele ja suupistetele, ning suured kahvlid praele. Loomulikult võite kõiki söögiriistu kasutada täpselt nii nagu te seda ise soovite, kuid see on lihtsalt soovituslik kasutus. Lusikate puhul on üldiselt väiksemad lusikad mõeldud magustoidule ja suuremad lusikad supi jaoks. Erinevate tootjate söögiriistad erinevad ka kaalu ja disaini poolest. Näiteks Fiskars kaubamärgi tooted on pisut raskemad ning tänu sellele ka stabiilsemad. Samas oleme märganud, et Hofats kaubamärgi toodete müük on oluliselt suurenenud tänu mõistlikule hinna ja kvaliteedi suhtele. Kahjuks ei ole võimalik selgelt öelda, milline tootja on parim, sest igal tootjal on oma plussid ja miinused – olgu selleks siis hind või vastupidavus.

Korduma Kippuvad Küsimused

Tihti küsitakse meie käest erinevaid küsimusi seoses söögiriistadega ning sellepärast anname ka teile ülevaate kõige populaarsematest küsimustest. Loodame, et see aitab ka teie valikut lihtsamaks teha.

·         Kui suurt komplekti ma vajan?

Hea tava on see, et teil on vähemalt iga inimese kohta topelt komplekt. Kui teie peres on neli inimest, siis võiks teil olla vähemalt kaheksa kahvlit, nuga ja lusikat. Eeldades, et teil käivad tihti külalised, siis võiks see hulk olla isegi suurem.

·         Millist materjali eelistada?

Kuna kõik tooted, mis te meie veebipoest leiate, on kvaliteetsed, siis peamine otsustamise koht on disain ja ka loomulikult eelarve. Materjali poolest on ilmselt kõige vastupidavamad roostevabast terasest tooted, kuid soovitame rõhku panna siiski välimusele ja sobivusele.