Informacija
Tootekataloog

Soundbar - Kodukinod

Soundbar - Kodukinod - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Samsung, LG, Polk Audio, JBL, Bose kaupa. Hinnad algavad 52,88 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 111 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Soundbar - Kodukinod

Paljude jaoks on kinos käimine oluline just selle elamuse tõttu - suur ekraan, maksimaalselt teravad värvid ja mega hea helikvaliteet. Palju mõnusam oleks ju lebos filmi nautida kodus, kuid maksimaalse elamuse jaoks on vaja midagi enamat. Mida on teil vaja täiuslikuks filmiõhtuks kodus? Häid sõpru ja seltskonda, suurepärast filmi ja head muusikat? Olenemata millised on teie eelistused lõõgastumiseks ja vaba aja veetmiseks, annab korralik helisüsteem ning Soundbar süsteem suurepärase võimaluse nautida muusikat ja helisid parima võimaliku kvaliteediga kodustes tingimustes. Erinevate kõlarite ja helisüsteemide osas on tootjaid ja arvamusi seinast seina. On neid kes leiavad, et tohutu helisüsteem on nii öelda raha raiskamine. Paljud väidavad lisaks, et see võtab ka ülemäära palju ruumi Sinu koduses interjööris. Tänasel päeval on pigem populaarsust kogumas võimekamad nii öelda minikõlarid, mis pakuvad väga head helikvaliteeti ja on võimalik igale poole kaasa võtta. JBL on üks tootjatest, kes on kaasaskantavate kõlarite osas populaarsuse ja valiku rohkuse poolest esirinnas. 

Parim kinoelamus elutoas

Kõlaril ja kõlaril on kindlasti vahe - nii nagu ka näiteks mobiiltelefonide või telerite puhul on inimeste vajadused erinevad. Ühe osa inimeste jaoks ongi oluline, et kõlar oleks võimalikult väike ja seda oleks lihtne kaasas kanda ning soovitakse juurde veel ka näiteks veekindlust. Teised aga hoopis otsivad parimat võimalikku helisüsteemi, mida paigaldada enda elutuppa - siin on lõpptulemuseks võimekad kodukinod. Kui räägime televiisoritest, siis tootjad tegutsevad iga päev selle nimel, et tarbijale tuua maksimaalset pildikvaliteeti ja kasulikke funktsionaalsusi. Selleks, et koos pildikvaliteediga saavutada ka parim võimalik helikvaliteet tasub kindlasti mõelda kodukino süsteemide peale, eriti kui teie jaoks on olulisel kohal mõnusad kodused kinoõhtud. Tänasel päeval on kodused helisüsteemid nii modernsed, vinged ning modernse disainiga, et nad sobituvad imeliselt erinevatesse interjööridesse ja ei riiva elutoas silma. Soundbar süsteeme on seinast seina ja ka meie e-poest leiab parima võimaliku valiku - siit leiab oma hinnaklassile ja maitsele sobiva koduaudio süsteemi igaüks. Meie tootevalikus on näiteks väga laialdaselt esindatud Samsungi kodukinosüsteemid. 

Kodukino süsteemi valiku määrab suuresti ruumi suurus

Kui teie jaoks kaalub kodune kinoõhtu igal juhul üle kinokülastuse, siis tasuks mõelda kas teil on kodus olemas kõik võimalikud vahendid, et luua endale kodustes tingimustes parim võimalik filmielamus. Kui oled soetanud endale oma soovidele ja ootustele vastava teleri ja soovid seda täiustada mõnusa Soundbar süsteemiga, siis ei tasu kindlasti ära unustada ka seda, et millisesse ruumi soetatav koduaudio süsteem paigaldatakse. Kodukino süsteemi valiku juures on väga oluline näiteks teid abistavale töötajale ära mainida kui suur on see ruum, kuhu tulevane süsteem paigaldatakse. Lihtne loogika ütleb, et mida suurem ja avaram ruum, seda rohkem tuleb mõelda sellele, et soetatavate kõlarite heli ei kaoks näiteks ruumi kaja tõttu ära. Kindlasti on paljudel siinkohal ka margieelistus, meie e-poes on olemas ka muusikasõpradele tuntud tootja Sony tootevalik kodukinosüsteemidest. 

Korduma Kippuvad Küsimused 

Kas kõik telerite tootjad pakuvad kokkusobivaid helisüsteeme?

Nii ja naa, ei saa öelda, et päris kõik tootjad, kes pakuvad tarbijatele erinevaid televiisoreid pakuvad nendele juurde ka koduaudio süsteeme. Samuti on helisüsteemidel oma plussid ja miinused ning palju asju mida järgida. Meie e-poest leiab väga laia valiku erinevaid koduaudio süsteeme, nende seas ka tuntud teleritootja LG Soundbar süsteeme.