Informacija
Tootekataloog

SSD 256GB

SSD 256GB - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Silicon Power, Corsair, Patriot, ADATA, Samsung kaupa. Hinnad algavad 27,10 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 19 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

SSD 256GB suurune ketas

SSD kõvaketaste suuruseid on väga erinevaid, kuid väiksema mälumahuga ketta maht on 256GB ringis. Väiksema mälumahuga kõvakettaid kasutavad enamasti inimesed, kellel ei ole vaja väga suurt mälumahtu. Nii siseseid kui ka väliseid 256GB suuruseid SSD kõvakettaid on mugav kasutada ning hinna poolest on need ka üsna soodsad. Väiksema SSD kõvaketta peale mahuvad kenasti ära kõik vajalikud failid. Kingston, Adata ja Samsung toodavad väga häid ja kiireid SSD kõvakettaid, mis sobivad kasutamiseks kõigile.

Miks valida 256GB suurune ketas

SSD kõvakettaid toodavad väga paljud erinevad ettevõtted, kuid kõige paremini on tuntud kindlasti Kingston, Adata ja Samsung. Kõik neist pakuvad nii sisemisi kui ka väliseid kõvakettaid igas suuruses. 256GB suuruseid SSD kõvakettaid leiab samuti nende tootjate poolt ja seda ka väga hea hinnaga. Väiksema mälumahuga kõvaketas on lisaks oma hinnale ka päris hea mahutavusega ning enamus juhtudel mahub 256GB suurusele SSD kõvakettale kõik vajalik ära. Tavakasutajatele on samuti väiksema mälumahuga kõvaketas väga hea valik. Kingston KC2000 250GB suurune kõvaketas on väga hea näide väiksema mäluga kõvakettast. Mälumaht võib olla sellel küll väike, kuid kirjutamise kiirus 1100 MB/s ja lugemise kiirus 3000 MB/s teevad kindlasti mõnele suuremale kettale silmad ette. Väiksem mälu ei tähenda ka kohe kindlasti mitte aeglasemat kiirust, sest SSD kettad on kõik väga kiired. Teistelt tootjatelt leiab samuti väga häid ja kiireid SSD kõvakettaid, mida saab kasutada nii laua- kui ka sülearvutites.

Tavakasutaja jaoks ideaalne

Inimestele, kes kasutavad oma laua- ja sülearvuteid või ka tahvelarvuteid igapäevasteks tegevusteks ja ei vaja meeletult palju mäluruumi SSD kõvakettal, siis nende jaoks on ideaalne valik väiksema mälumahuga SSD ketas. Väiksema mälumahuga SSD kettale mahuvad kenasti ära kõik vajalikud failid ning nendele pääseb kiiresti ka ligi tänu SSD kõvaketta kiirusele. Tavakasutajate jaoks mängib ka oluliselt rolli kõvaketta hind, mis on väiksematel ketastel palju soodsam kui suurema mahuga kõvaketastel. SSD kõvaketas mis on 256GB suuruse mäluga ongi just hea arvutikasutajatele, kes tegelevad näiteks väiksemate projektidega, töötlevad või salvestavad pilte ja väiksemaid videosid ning ei vaja oma igapäeva toiminguteks suuremat mälumahtu. Samsung SSD 860 PRO kõvaketas, millel on 256GB mälu ja laseb kirjutada faile 530 MB/s ja lugeda faile 560 MB/s on väga hea valik just neile, kes tahavad hea hinnaga aga samas ka väga head SSD kõvaketast igapäevaseks kasutamiseks, et seal hoiustada kõiki vajaminevaid andmeid ja faile.

Hea kvaliteedi ja hinna suhe

Nagu eelnevalt mainitud, siis väikse mälumahuga SSD kõvakettad on odavamad kui seda on suurema mälumahuga kettad. See ei tähenda aga seda, et väiksem mälu ja odavam hind tähendaks halvemat kvaliteeti. Kõik SSD kõvakettad on väga hea kvaliteediga ja väiksema mälumahuga kettad ongi just neile, kes ei soovi endale väga suurt mälu või ei taha raisata raha mahukama kõvaketta peale. Väiksema mahuga SSD kõvaketastel on väga hea kiirus, mis võimaldab kirjutada ja lugeda faile suurepäraselt. Lisaks sisemistele SSD kõvaketastele on ka väiksema mäluga väliseid SSD kõvakettaid, mis on samuti väga hea hinnaga. Kvaliteetne ja kiire SSD kõvaketas, kuhu mahuvad ära kõik igapäevaselt kasutatavad failid ning millele on ka hea ligi pääseda on kindlasti parim valik kõigile tavakasutajatele.