Informacija
Tootekataloog

SSD 2TB

SSD 2TB - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Patriot, Samsung, Silicon Power, Western Digital, Gigabyte kaupa. Hinnad algavad 119,33 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 13 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

SSD 2TB

SSD kõvakettaid on väga erineva mälu suurusega, kuid praegusel ajal kasutatakse väga tihti 2TB suuruse mäluga kõvaketast. SSD kõvakettad on väga kiired ning kui lisada sellele kiirusele veel 2TB suurune mälu, siis on need ühed parimad kõvakettad, mida praegusel ajal osta saab. SSD kõvakettad on üleüldse praeguse aja kõige kiiremad ning võib ka öelda, et parimad. 2TB suuruseid SSD kõvakettaid on nii siseseid kui ka väliseid ning neid toodavad väga paljud tuntud tootjad nagu Kingston, Adata, Samsung ning paljud teised.

Miks valida 2TB suurune SSD

Paljud kindlasti mõtlevad, et mida teha nii suure mäluga, kuid paljude jaoks on seda mälu piisavalt ning vahest jääb isegi puudu. Nii suure mäluga SSD kõvakettaid kasutavad suuremalt jaolt kas mängurid või videotöötlejad, kellel on igapäevaselt vaja suurt mälu ja ka suurt kiirust. Loomulikult kasutavad 2TB suuruseid kõvakettaid ka paljud teised arvutikasutajad, kuid enamustel tavakasutajatel ei ole nii suure mäluga tihtipeale väga palju teha. Siiski on alati hea, kui on rohkem mälu SSD kõvakettal, et ei peaks selle pärast nii palju muretsema. 2TB suurusele kettale mahuvad ära kõik failid mida igapäevaselt vajate ja kasutate ning neile on ka väga hea ja kiire ligi pääseda. Muidugi on 2TB suurused kettad kallimad, kui mõne väiksema mahuga ketas, aga nende hind on täiesti mõistetav, kuna mälu on SSD ketastel palju ja kiirus on ka suurepärane.

Suurepärane valik mänguritele

Kõik mängurid tahavad endale väga head ja kiiret kõvaketast. Mänguritele on ka väga oluline, et kõvakettal oleks piisavalt palju ruumi, kuna paljud tänapäeva mängud vajavad just suurema mäluga kõvaketast. 2TB suuruse mäluga SSD kõvaketas on kindlasti paljude mängurite unistus, kuna suur mälu ja kiire ketas on väga vajalik tagamaks parima mänguelamuse. Paljud firmad mõtlevadki sellele, et pakkuda mänguritele ja ka nõudlikumatele kasutajatele parimaid tooteid, et tagada nii sujuvam arvutitöö kui ka ligipääs oma failidele. Samsung on kindlasti üks neist, kes toodab 2TB suuruseid kõvakettaid, mis sobivad nii mänguritele, videotöötlejatele ja ka kõigile teistele. Samsung PM983 1.92TB suurune SSD kõvaketas on üks hea näide ühest väga heast kõvakettast, mis võimaldab hoiustada kõiki vajalikke faile ja neile ka kiiresti ligi pääseda. Sellel kõvakettal on peale suure mälu ka väga kiire failide kirjutamise kiirus, mis on lausa 1400 MB/s ja ka lugemiskiirus 3000 MB/s. Selline SSD kõvaketas paneb kõigil mänguritel silmad särama ja muudab mängimise elamuse palju paremaks.

Kiirus ja suur mälu

Nagu eelnevalt juba mainitud, siis SSD kõvakettad on väga kiired ja praeguse aja parimad ja uuemad kõvakettad. SSD kõvakettad pakuvad suurt mälu, mis võib olla lausa 2TB või ka suurem ning sinna juurde käib ka hämmastav kiirus. SSD kõvakettad on oma hinna poolest küll kallimad, kuid kui tahate väga hea kiirusega kõvaketast, et mängida oma lemmik mänge ja teha ka tööd, siis need kõvakettad on just teie jaoks kõige parem valik. Kiirus ja mälu suurus on väga oluline ning kui soovite hoiustada kõiki oma vajalikke faile ja neile kiirelt ligi pääseda on just 2TB suurune SSD kõvaketas teie jaoks õige. Tasub ka mainida, et SSD kõvakettad on väga vaiksed ja ei tekita liialt müra, mis on ka väga hea omadus nende puhul.