Informacija
Tootekataloog

SSD 500GB

SSD 500GB - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Samsung, Silicon Power, Patriot, Transcend, ADATA kaupa. Hinnad algavad 41,87 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 22 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

SSD 500GB

Kõvakettaid on nii siseseid kui ka väliseid ning neid kõiki kasutatakse andmete hoiustamiseks. Keskmise suurusega kõvakettal on 500GB mälu, mis mahutab endasse kõik vajaliku. Keskmise mälumahuga kõvakettad on väga hea valik nii mänguritele kui ka tööinimestele, kes tahavad keskmise suurusega kiiret SSD kõvaketast. 500GB suuruseid kõvakettaid toodavad väga paljud erinevad ettevõtted, kuid kindlasti on enim tuntud neist Kingston, Adata ja Samsung. Valik on väga suur ning igaüks leiab endale selle õige SSD kõvaketta enda lemmik tootjalt.

Miks valida 500GB kõvaketas

Keskmise mäluga kõvakettad on alati hea valik, kuna need on keskmise hinnaga ning 500GB suuruse mäluga SSD kõvakettale mahuvad kõik vajalikud failid ära. 500GB suurune kõvaketas võimaldab teha tööd ja mängida ka mänge. See on väga hea suurusega ketas ning kuna SSD kõvakettad on kõik väga kiired, siis piisab 500GB mälust piisavalt kauaks. Väga paljud tuntud tootjad toodavad 500GB suuruseid kõvakettaid ning igaüks leiab endale just selle õige firma toote, mis võimaldab teha kõike, mida vaja oma arvutis. Kingston KC2500 500GB suuruse mäluga SSD kõvaketas on väga hea näide keskmise mäluga kõvakettast ning mille failide kirjutamise kiirus on 2500 MB/s ja lugemise kiirus 3500 MB/s. Lisaks headele näitajatele on see SSD kõvaketas ka väga hea hinnaga ning võimaldab kõigil soetada endale parima SSD kõvaketta, millel on parajalt suur mälu.

Hea valik tööinimesele

Keskmise mäluga SSD kõvaketas on ka väga hea valik töö inimesele, kellel on vaja salvestada rohkem faile, kuid pole ka vaja liialt palju ruumi kõvakettal. Tööinimestele on ka hea valik väline SSD kõvaketas, kuna seda on kerge endaga kaasas kanda ja oma andmeid turvaliselt hoida ja ka teistega jagada. 500GB suurusest kõvakettast piisab parajalt pikaks ajaks ning sellise mäluga kõvaketas on ka hea valik näiteks videotöötlusega tegelevatele inimestele. Loomulikult sobib see ka mänguritele ja ka tavakasutajatele, kes tahavad igapäevaste toimingute jaoks suuremat SSD ketast. Adata pakub väga hea hinnaga SSD kõvakettaid, mis sobivad nii tööks kui ka mängimiseks. Töö tegemiseks on üks hea variant näiteks Adata Ultimate SU800 512GB suuruse mäluga SSD kõvaketas, millel on failide lugemise kiirus 560 MB/s ja kirjutamise kiirus 520 MB/s. Hea hinnaga ja piisavalt kiire SSD kõvaketas on hea valik, et teha sujuvalt ja mugavamalt nii tööga kui ka inapäevatoimingutega seotud asju arvutis.

Sobib ka mänguritele

Mängurid soovivad endale kindlasti suurema mäluga SSD kõvaketast, kuid 500GB piisab ka suurepäraselt, eriti neile, kes ei mängi väga suuri mänge. Kuna SSD kõvakettad on kiired, siis algajatele ja ka veidikene nõudlikemale kasutajatele sobib 500GB suurune SSD kõvaketas ideaalselt. Kõik mängud ja vajalikud failid mahuvad keskmise suurusega kõvakettale ära ning enamasti jääb ruumi ülegi. Muidugi kui soovite mängida mänge, mis nõuavad suuremat mälu, siis peaks soetama suurema mäluga SSD kõvaketta, kuid alguses sobib ka kindlasti väiksem. Väga paljud inimesed kasutavadki enamasti 500GB suuruse mäluga SSD kõvakettaid, kuna need on hea hinnaga, kuid samas piisavalt suure mäluga, seega on need suurepärased ka mänguritele. SSD kõvakettaid toodavad väga paljud firmad, kes tahavadki pakkuda mänguritele ja ka teistele arvutikasutajatele parimat kvaliteeti ja kiirust, mis võimaldaks mängida oma lemmik mänge ja teha ka tööga seotud toiminguid.