Informacija
Tootekataloog

SSD Adata

SSD Adata - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ADATA, Corsair kaupa. Hinnad algavad 24,37 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 19 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Adata

Adata on mälukaarte ning teisi mälu seadmeid tootev ettevõte, mis on tegutsenud juba pikemat aega. Adata toodab laias valikud mälukaarte, kõvakettaid, mobiilseadmete tarvikuid ja palju muud. Adata toodab ka SSD kõvakettaid, mis sobivad kasutamiseks nii arvutis kui ka teistes nutiseadmetes. Adata tooted on väga taskupärase hinnaga, kuid samas väga kvaliteetsed. Adata hoolitseb väga selle eest, et nende tooted oleksid kõigile kättesaadavad ning kontrollivad oma tooteid hoolega. Kõik leiavad endale parima SSD kõvaketta või mõne muu toote just Adata toodete hulgast.

Adata SSD kõvakettad

Adata toodab väga heas valikus nii siseseid kui ka väliseid SSD kõvakettaid. Adata SSD kõvaketaste seast võib leida nii 120GB suuruse mäluga kettaid kui ka 1000GB suuruseid kõvakettaid. Adata SSD kõvakettaid kasutavad väga paljud inimesed, nii mängurid, fotograafid kui ka tavakasutajad. Adata poolt toodetud SSD kõvakettad on piisavalt mahukad ning üsna kiired, mis võimaldav kõvakettale salvestada kõik vajalikud failid, pildid ja dokumendid. Lisaks kiired SSD kõvakettad on head andmetele ligi pääsemiseks ning nende liigutamiseks ühest seadmest teise. Väiksema mäluga SSD kõvaketas sobib kasutamiseks kõigile, kellel on vaja arvutisse veidikene ruumi, kuid pole vaja väga suurt mälu kasutada. Adata Ultimate SU 650 SSD kõvaketas, millel on 120GB mälu on väga hea valik kõigile, kellel oleks tarvis failide või dokumentide salvestamiseks paraja suurusega kõvaketast. Kõvaketta maht on väike, kuid mahutab ära kõik vajaliku ning lisaks on see ka piisavalt kiire kirjutamiskiirusega, mis on 320 MB/s ja lugemiskiirusega 520 MB/s. Vajadusel saab alati juurde osta välise kõvaketta, et suurendada arvutis olevat mälu ning teha sinna ruumi juurde. 

Miks valida Adata SSD kõvaketas

Kõvaketaste valik on väga suur, seega miks just valida Adata SSD kõvaketas? Adata pakub väga häid tooteid parima hinnaga ning väga hea kvaliteediga. Adata SSD kõvakettad on piisavalt hea mälumahuga, mis võimaldab neid kasutada nii tööga seotud toiminguteks ning neile kõvaketastele mahuvad ära kõik vajalikud failid ja dokumendid. Adata kõvakettaid võivad ka kasutada mängurid ja kõik teised arvuti kasutajad, kes soovivad endale hea hinnaga SSD kõvaketast. Mänguritele soovitaks muidugi vähemalt 500GB suurust kõvaketast või ka suuremat, et sinna peale kõik mängud ikka kenasti ära mahuks. Näiteks Adata Ultimate SU750 1000 GB suurune SSD, mille kirjutamise kiirus on 520 MB/s ja lugemise kiirus 550 MB/s. Alati saab aga mälu suurendada, ostes juurde näiteks välise SSD kõvaketta, kuhu saab kõik vajalikud failid salvestada, et arvutis olevale kõvakettale jääks ruumi. Adata pakub parajalt suures valikus erinevaid SSD kõvakettaid, mille vahel saab valida. 

Parim hind ning kvaliteet

Nagu juba eelnevalt mainitud, siis Adata SSD kõvakettad on väga hea hinnaga, mis võimaldab kõigil soetada endale väga hea ja kvaliteetse SSD kõvaketta. Hea hinna tõttu saab oma olemasoleva kõvaketta välja vahetada parema vastu või osta endale Adata väline SSD kõvaketas, mis võimaldab suurendada failide salvestusruumi kui ka muuta failide transpordi palju lihtsamaks. Adata kõvaketaste seast leiab nii 120GB suuruseid kui ka suuremaid kõvakettaid. Lisaks areneb elektroonika aina edasi ning sellega muutuvad ka Adata kõvakettad aina paremaks ja kiiremaks. Adata hoolitseb ka selle eest, et nende tooted oleksid rohkem keskkonnasõbralikud ning muudaksid kõikide elud lihtsamaks ja mugavamaks.