Informacija
Tootekataloog

SSD Kingston

SSD Kingston - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Kingston kaupa. Hinnad algavad 38,27 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 9 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Kingston

Kingston on väga paljude poolt armastatud ettevõte, mis toodab erinevaid mäluga seotud tooteid. Kingstoni SSD kõvakettad on väga populaarsed, eriti just mängurite seas, kuid neid kasutavad ka väga paljud teised arvutikasutajad. Kingstoni tooted on väga kvaliteetsed ning ettevõte soovib tagada parema keskonnasäästlikuse oma tooteid arendades.Kingston on tootnud nii SSD kõvakettaid kui ka teisi mäluseadmeid juba pikka aega ning nad hindavad väga kõrgelt oma toodete kvaliteeti, kiirust ja vastupidavust. Kõigile leidub just see kõige parem SSD kõvaketas või mõni muu toode Kingstoni toodete seast.

Kingston SSD kõvakettad

Kingston on kindlasti üks suurimaid kõvaketaste tootjaid, kes pakub väga häid ja kvaliteetseid tooteid, mida kasutavad väga paljud inimesed üle kogu maailma. SSD kõvaketaste seast toodab Kingston väga erineva mälu ja kiirusega tooteid, mis sobivad nii mängurile, videotöötlejale kui ka kõigile teistele. Kingston pakub nii sisemisi kui ka väliseid SSD kõvakettaid. Mälu poolest on Kingstoni SSD kõvakettad väga head ning mälu võib olla 120GB või suurem, kuni 2TB. Kõvaketas, mis sobib kõigile, kes tahavad head SSD kõvaketast, sobib suurepäraselt näiteks Kingston A400. Sellel SSD kõvakettal on 960GB mälu ning kiirused on ka piisavalt suured. Kõvaketta kirjutamise kiirus on 450 MB/s ning lugemise kiirus 500 MB/s. Mänguritele sobib samuti selline SSD kõvaketas, kuid alati võib valida endale suurema mäluga ja kiirema kõvaketta.


SSD kõvakettad mänguritele

Kingston pakub kõigile arvutikasutajatele parimaid SSD kõvakettaid nii mänguritele kui ka teistele arvutikasutajatele. Mänguritele on kindlasti väga oluline, et kõvaketas oleks piisavalt suure mäluga ning ka väga kiire, kuna paljud tänapäeva mängud nõuavad suuremat mälu. Kingston on kindlasti selle peale mõelnud ja pakub ka mänguritele ja ka näiteks video töötlejatele suurema mäluga ja kiireid SSD kõvakettaid. Suurema mäluga SSD kõvakettad on muidugi veidi kallimad, kuid kui soovite mängida või teha tööd sujuvalt ning kui te ei taha mälu pärast muretseda, siis on suurem mälu just õige valik. Väga hea valik mänguritele ja ka neile, kes tahavad endale suuremat mälu ja ka kiiret SSD kõvaketast, oleks hea valik näiteks Kingston A2000. Sellel SSD kõvakettal on piisavalt suur mälu 1TB, mis võimaldab sinna salvestada kõik vajalikud failid. Lisaks on kõvaketas ka väga kiire. Kõvaketta kirjutamise kiirus on 1900 MB/s ning lugemise kiirus 2200 MB/s. Kõik mängurid leiavad endale kõige kiirema ja parema SSD kõvaketta Kingstoni toodete hulgast.

Miks valida Kingstoni SSD kõvaketas

Kingstoni tooted on kõik väga head ning kvaliteetsed ning ettevõte hoolitseb just selle eest, et tagada kõigile mänguritele ja ka teistele arvutikasutajatele parim ja mugavaim kogemus. Kingstoni SSD kõvakettad on väga mahukad ning ka väga kiired, mis võimaldavad nendesse salvestada kõik vajalikud failid ja ka dokumendid. Kingstoni SSD kõvakettaid kasutavad väga paljud inimesed üle kogu maailma. Kingstoni kõvakettad on ka üsna hea hinnaga, arvestades nende mahutavust ja ka kiirust. Eriti mängurite ja videotöötlejate jaoks on oluline, et nende kõvaketas mahutaks kõik nende failid ning neile pääseks ka väga kiiresti ligi. Kingston hoolib oma toodetest ning nad pakuvad vaid parimaid tooteid, tagamaks arvutikasutajate rahulolu ning mugavuse. Ning nagu ka enne sai mainitud, siis Kingston hoolib ka keskkonnast, mis muudab nende tooted veelgi paremaks.