Informacija
Tootekataloog

SSD Samsung

SSD Samsung - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Samsung kaupa. Hinnad algavad 57,76 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 18 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Samsung

Samsung on üks suurimaid ja ka tuntumaid elektroonikaga tegelevaid ning tootvaid ettevõtteid. Samsung toodab nii nutitelefone, kodutehnikat, telekaid ja palju muud elektroonikat. Samsung on ka väga hästi tuntud oma SSD kõvaketaste poolest. Samsung toodab nii siseseid kui ka väliseid kõvakettaid, mis on paljude inimeste poolt väga armastatud. Samsungi tooted on väga vastupidavad ning igaüks leiab endale sobiva toote, mis on just tema hinnaklassis. Kõigil arvutikasutajatel on Samsungi SSD kõvaketaste seast võimalik valida just endale kõige sobivam, kas sisemine või ka väline kõvaketas. 

Samsung SSD kõvakettad

Samsung on juba mõnda aega tootnud peale muu elektroonika ka kõvakettaid. Samsungi kõvakettaid on nii sisemisi kui ka väliseid ning nende mälu ja kiirus on ka väga head. Samsung pakub nii tavakasutajatele kui ka nõudlikumatele arvutikasutajale laias valikus SSD kõvakettaid, mis võimaldavad hoiustada kõiki vajalikke faile, mida igapäevaselt kasutate. Samsungi SSD kõvaketaste seast võib leida nii 256GB suuruse mäluga kettaid kui ka lausa 8TB suuruseid kõvakettaid. Sisemiste kõvaketaste puhul pakub Samsung väga häid ja kiireid SSD kõvakettaid, mis sobivad nii laua- kui ka sülearvutisse. Samsung 970 Pro 1TB suuruse mäluga sisemine SSD kõvaketas on väga hea ja kiire. Kõvaketta failide kirjutamise kiirus on 2700 MB/s ning lugemiskiirus 3500 MB/s. Selline kõvaketas sobib väga hästi nii tavakasutajatele kui ka neile, kellel on vaja suuremat mälu ja suurt kiirust. Suur mälu ja suurepärane kiirus võimaldavad salvestada ja hoiustada kõik vajalikud failid ning pääseda ka neile kiiresti ligi.

Samsung välised SSD kõvakettad

Samsung on väga hästi tuntud ka oma väliste SSD kõvaketaste poolest, mis on väga mahukad ning kiired. Välised kõvakettad on ka väga turvalised ning võimaldavad suurendada olemasolevat kõvaketta ruumi. Välised SSD kõvakettad on ka väga hea viis oma suuremaid või väiksemaid faile transportida ühest kohast teise ning neid vajadusel ka teistega jagada. Lisaks saab ka välisele kettale teha kõigist vajalikest failidest koopiad, et need ei läheks kaduma, kui arvutiga peaks midagi juhtuma. Välistest kõvaketastest on Samsungil pakkuda väga suur valik tooteid. Samsung 860 PRO 1TB suuruse mäluga SSD kõvaketas on väga hea näide heast välisest kõvakettast. Sellel kõvakettal on ka parajalt suur kiirus failide lugemiseks ja kirjutamiseks. Samsungi SSD väliste kõvaketaste seast leiavad kõik endale just selle kõige parema ja kiirema ketta, kuhu saab mahutada kõik vajalikud failid ja tähtsad dokumendid.

Miks ikkagi valida Samsungi kõvakettad

Samsungi kõvakettad on esiteks väga hea hinnaga ning kuna Samsung on tootnud elektroonikat väga pikka aega, siis nende tooted on väga head ja vastupidavad. Samuti on Samsungi tootevalik väga suur ja lai ning igaüks leiab endale just selle kõige parema ja kiirema toote. Samsungi SSD kõvakettad sobivad kasutamiseks kõigile ja muudavad arvuti kasutamise palju mugavamaks ning välised kõvakettad suurendavad veelgi teie olemasolevat arvuti mälu. Samsung hoolitseb just selle eest, et tagada kõigile arvutikasutajatele parim arvuti kasutamise kogemus ning mugavus. Samsungi kõvaketastel on piisavalt suur mälu ning kiirus, mis võimaldab SSD kõvaketastele salvestada kõik oma vajalikud failid, fotod või dokumendid. Hea ja kvaliteetne SSD kõvaketas tagab ka aastatepikkuse kasutamise ning ei pea millegi pärast muretsema. Seega on just Samsungi SSD kõvakettad väga hea valik kvaliteeti armastavale arvutikasutajale.