Informacija
Tootekataloog

SSD välised kõvakettad

SSD välised kõvakettad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Seagate, Samsung, SanDisk, Western Digital, LaCie kaupa. Hinnad algavad 10,83 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 60 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

SSD välised kõvakettad

Esimesed SSD kõvakettad leiutati aastal 1978, kuid tänapäevasemad SSD kõvakettad, mida me kasutame, ilmusid 2000. aasta lõpus, seega on need üsna uued. SSD kõvaketastel puuduvad liikuvad osad ehk need on ühes tükis ja sellepärast töötavad SSD kõvakettad väga vaikselt ning on ka sellepärast väga vastupidavad. SSD kõvakettad on ka kiired ning neilt saab kiiremini andmeid lugeda ning kõvakettal olevatele andmetele ja failidele pääseb ka paremini ligi. Tänapäeval on väga palju kasutusel just välised kõvakettad, mis on ka palju turvalisemad ning ei lase võõrastel teie andmetele ja failidele ligi pääseda. SSD väliseid kõvakettaid toodavad väga paljud erinevad elektroonikat tootvad firmad nagu Kingston, Samsung, Sony ja paljud teised.

SSD kõvaketta mälu

Tänapäeval on SSD välistel kõvaketastel väga suur mälu, mis laseb SSD kõvakettal erineva suurusega andmeid ja faile hoiustada. SSD välistele kõvaketastele on võimalik väga suures mahus andmeid ja erinevaid faile salvestada ning nendele kiiresti igal ajal ligi pääseda. Kõvaketastel võib olla lausa 2TB suurune mälumaht, kuid on ka väiksema mälumahuga SSD kõvakettaid. Suurema mälumahuga väliseid kõvakettaid kasutavad enamasti videotöötlejad ja ka mängurid. Samsung pakub väga head ja suure mäluga väliseid SSD kõvakettaid. Näiteks Samsung T7 2TB suuruse mäluga SSD väline kõvaketas on piisavalt suur, et mahutada ära kõik filmid, mängud, fotod ja muud vajalikud failid. Tavakasutajatele piisab ka 500GB või ka 1TB suuruse mäluga SSD väline kõvaketas, kuna sinna mahuvad kenasti kõik filmid ja muud failid ära, kuid suurem mälumaht on alati kindlam valik. 

SSD kõvaketta kiirus

Kõvaketta kiirus on väga oluline, sest see võimaldab kõvakettal olevaid andmeid kiiremini lugeda ning neile kiiremini ligi pääseda. SSD välistelt kõvaketastelt on väga kiired ning nendele salvestatud faile saab kergesti kätte. Kõik, kes vajavad oma tööks või failide hoiustamiseks välist kõvaketast, peaksid valima endale piisavalt kiire variandi. Samsung T7 välised SSD kõvakettad lasevad lugeda ja kirjutada andmeid lausa 1000MB/s. Väga kiired SSD välised kõvakettad on head nii striimeritele, mänguritele kui ka videotöötlejatele. Väiksema kiirusega SSD välised kõvakettad sobivad ka tavakasutajatele igapäevaseks kasutamiseks kui pole vaja nii kiiresti oma failidele ligi pääseda või neid lugeda. Kiired SSD välised kõvakettad teevad elu palju mugavamaks ja lihtsamaks ning kõigile kasutajatele leidub just see kõige parem ja kiireim SSD väline kõvaketas ning tootjaid on ka väga palju, mis teeb valiku veel laiemaks.Kuidas valida parim SSD kõvaketas

Parimal SSD välisel kõvakettal peaks olema kindlasti piisavalt suur mälu ning kiirus, mis võimaldaks hoiustada kõik oma failid ning neile ka kiiresti ligi pääseda ja ka ühest seadmest teise tõsta. Neile, kes tahavad või vajavad oma failide hoiustamiseks suurt mälumahtu, võiks kindlasti valida 1TB või ka 2TB suuruse mäluga SSD kõvaketta. Kõvaketas peaks olema ka vastupidav ning mugava suurusega, mida enamus tänapäeva SSD välistest kõvaketastest just ongi. SSD välised kõvakettad on väga mugava, ilusa ja praktilise disaini ning suurusega, mis võimaldab neid ka endaga kergemini kaasas kanda ning neid on ka lihtne kasutada. SSD välised kõvakettad on ka väga hea hinnaga arvestades nende kiirust ja mälumahtu. SSD välised kõvakettad on suurepärane valik neile, kes tahavad endale parima kvaliteediga ja vastupidavat kõvaketast, mida saab kasutada väga pikka aega.