Informacija
Tootekataloog

Stepperid

Stepperid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Hms, EverFit, Tunturi, Prove kaupa. Hinnad algavad 59,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 7 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Mis on stepperid?

Stepper, mis on tuntud ka kui trepist ronija või trepp, on trenažöör, mis kordab trepist üles kõndimise liigutust. Steppereid on erinevat tüüpi, alates väikest treppi meenutavatest masinatest kuni jalarihmade ja pedaalidega stepperiteni. Üks tuntuim professionaalne stepperite tootja on Tunturi ja valikus on olemas steppereid igale tasemele ja soovile. Stepperite kasutamisel regulaarselt treenimiseks on mitmeid olulisi eeliseid. Kõik, kes soovivad kodustes tingimustes selle treeningu masinaga harjutusi teha peaksid teadma mõningaid põhjuseid, miks võiks selleks just stepperit kasutada ning ühtlasi teada ka kehapiirkondi, kus see kõige paremini töötab.

Stepperid pakuvad tõhusat ja lihtsat kardiotreeningut

Kardiotreening on sinu üldise tervise jaoks sama oluline kui mis tahes muu treeningrutiini osa. Stepperid on suurepärane viis tõhusa ja vähese koormusega kardiotreeningu tegemiseks just selliste liigutustega, mis pole sinu liigestele liialt koormavad. Lisaks, kuna sinu jalad ei lahku kunagi stepperi pedaalidest annab see lihtsa võimaluse keskenduda harjutamisele ja liikumisele ning just nii võivad stepperid parandada sinu aeroobset võimekust ja vastupidavust, rääkimata märkimisväärse hulga kalorite põletamisest. Stepperi kasutamise mugavus muudab selle ka palju lihtsamaks kui mõned teised keerulisemad kardio treeninguteks kasutavad trenažöörid. Isegi sellise protsessi puhul nagu lihtne väljas jooksmine võib kuluda palju harjutamist, eriti kui see on sulle uus või kui oled veel ebakindel. Võimalus kasutada kodus stepperit lihtsa, kuid hea kardiotreeningu jaoks tähendab, et sul pole treeningust hoidumiseks enam mingeid vabandusi. Isegi kehva ilmaga peaksid olema suuteline ennast motiveerima koduses mugavuses stepperite kasutamiseks. Need sobivad suurepäraselt nii algajatele kui ka kogemustega harjutajatele, pakkudes kogenematutele ettevaatliku ja turvalist algust oma treeningutega alustamiseks või proffidele kiiret võimalust oma vastupidavust arendada.

Stepperid pakuvad kogu keha treeningut

Sul võib tekkida küsimus: Milliste kehaosadega trenažöör stepper kõige efektiivsemalt töötab? Stepperid ei aita sul arendada ainult vastupidavus. Need võivad tugevdada ja toniseerida ka sinu alakeha lihaseid, sealhulgas reielihaseid ja tuharalihaseid. Tugevam alakeha, mille saad pidevast stepperi kasutamisest, muudab suurte raskuste tõstmise, jooksmise ja muu füüsilise tegevuse lihtsamaks. Just sellepärast on see eriti sobiv algajate jaoks, sest võimaldab keerulisemate trenažööride kasutamiseks laduda korraliku vastupidavuse vundamendi. Teisisõnu tänu kvaliteetse kompaktse stepperiga ehitatud vundamendile paraneb lõpuks kogu sinu üldfüüsiline võimekus.

Stepperite erinevad tüübid

Kui otsid jooksmisele alternatiivset treeningmeetodit, olgu selleks jooksmiseks siis kas jooksmine väljas väljas või kodus jooksulindil, leiad end valimas paljude erinevate võimaluste vahel. Trepiastmega trenažöörid ehk stepperid on suurepärane alternatiiv ja mõned on piisavalt kompaktsed, et neid isegi töötamise ajal kasutada. Standardsuuruses stepperid on enamikus jõusaalides ja spordihoonetes tavaliselt olemas ning sageli on need suuremad ja mootoriga. Neil võib olla ka mitu erinevat vormi. Näiteks sarnaneb mõni jooksulindiga selle poolest, et kasutad seda samal viisil. Trepid liiguvad masina sees, et korrata trepist üles kõndimise liigutust. Mini stepperid on tehtud arvestades ja teades, et paljud inimesed püüavad leida kodus treenimiseks ruumi ja täissuuruses stepperi jaoks on kodus tihti lihtsalt natuke liiga vähe võimalusi. Siin tulebki appi kompaktne mini stepper. Mini stepperitel on palju erinevaid eeliseid. Need on kompaktsed ja mootorita, mistõttu on neid lihtne kasutada peaaegu kõikjal sinu kodus. Selline stepper trenažöör sobib suurepäraselt neile, kellel pole kodus spetsiaalset treeningruumi, aga on olemas soov alustada rahuliku treeninguga ja enda vormi saamiseks harjutuste tegemisega.