Informacija
Tootekataloog

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Suitsuandurid

Suitsuandureid on väga palju erinevaid tüüpe, kuid neist kõige levinumad on optilised. Optilised andurid reageerivad ja suudavad tuvastada kui õhu läbipaistvus väheneb. Sellisel viisil suudetakse tuvastada erinevad põlengud ning sellest esimesel võimalusel toas viibijat teavitada. Nii on võimalik enda ja oma lähedaste heaolu ning turvalisust tõsta. Suitsuandur on parim võimalus tagada ohutu olemine – sõltumata sellest kas olete kodus või mitte. Samuti võib meie laiast valikust leida tooteid, mis on nii öelda kaks ühes ehk sisaldavad endas nii suitsu- kui ka vingugaasiandurit. Oma olemuselt on tegemist pisut keerukama seadmega, kuid vingugaasiandur on kindlasti hea täiendus teie kodule. Saate öösel rahulikult magada ning ei pea muretsema tulekahju pärast. Eelkõige käib see just puuküttega hoonete kohta, kus pidevalt on tegemist lahtise tulega.

Millisesse kohta suitsuandur paigaldada

Soovituslik on paigaldada suitsuandur kõikidesse ruumidesse. Sellisel viisil kaitsete maksimaalselt enda ning kõigi lähedaste tervist ja tagate ohutuse. Samuti tasub meeles pidada seda, et suitsuanduri puhul on tegemist kohustusliku seadmega ning selle puudumine kodust ei ole lubatud. Paigaldada tuleks suitsuandur lakke ning tavaliselt pannakse see küllaltki toa keskele. Eriti tasuks tähelepanu pöörata majapidamistes, kus on kaminad, ahjud ja muud küttekehad, mis kasutavad lahtist tuld. Meie laiast tootevalikust leiate endale kindlasti sobiva toote ning saate muuta enda kodu ohutumaks. Saadaval on kahte erinevat tüüpi kinnitusega andureid. Oluliselt on suurenenud müük just anduritel, mille kinnitus toimub kahepoolse teibiga. Teine variant on kinnitada suitsuandur kruviga lakke, kuid selle jaoks on teil vaja vastavaid tööriistu. Valige endale sobiv viis ning hankige täpselt nii palju suitsuandureid, kui teil parasjagu vaja on.

Suitsuanduri tähtsus

Enda ja lähedaste tervis on kindlasti meie kõigi jaoks prioriteet number üks ning sellest ei saa üle ega ümber. Suitsuanduri puhul on tegemist mõõtudelt väikse, kuid kindlasti väga tubli abilisega, millega on võimalik ära hoida suuremad probleemid. Korrektselt töötav ning töökorras suitsuandur annab teile valju heliga märku, kui tuvastab probleemi. Selliselt saate reageerida ning olukorra kas lahendada või kiiresti ruumist lahkuda. Loomulikult võib vahepeal juhtuda ka õnnetusi köögis ning kõrbema läinud toit võib aktiveerida anduri. Sellisel juhul on olemas vaigistamise nupp, mille vajutamiseks peate füüsiliselt suitsuandurit puutuma. Enne kasutamist tasub hoolikalt lugeda kasutusjuhendit ning käituda vastavalt kirjutatule. Ilmselt ei ole võimalik üle tähtsustada asjaolu, et suitsuandur päästab elusi ning seda talvisel ajal praktiliselt igapäevaselt. Olukorras, kus teil või teie lähedastel on küttekeha, mida ei ole hooldatud on tulekahju kerge tekkima. Kindlasti ei soovi keegi meist, et meie lähedastega midagi nii hullu juhtuks.

Korduma Kippuvad Küsimused

Õnneks on viimasel ajal muutunud suitsuandurit äärmiselt populaarseks ning inimesed hoolivad enda ja lähedaste heaolust rohkem, kui kunagi varem. Paljud inimesed pöörduvad meie poole erinevate küsimustega ning oleme võtnud aega ja neile vastanud. Järgnevalt soovime teieni tuua kõige populaarsemad ning enim korduvad küsimused.

·         Miks peaksin endale ostma suitsuanduri?

Esiteks on tegemist kohustusliku seadmega igas majapidamises ning teiseks saate sellega tagada enda ja oma lähedaste ohutuse.

·         Kui kaua on suitsuanduri eluiga?

Sõltuvalt mudelist ning erinevatest asjaoludest on suitsuanduri eluiga 3-10 aastat.

·         Milline suitsuandur on parim?

Oma olemuselt on kõik suitsuandurid head ja töökindlad, kuid kui soovite suuremat kaitset siis on mõistlik valida suitsuandur, mis omab endas ka vingugaasianduri omadusi.