Informacija
Tootekataloog

Sülearvutid gameritele

Sülearvutid gameritele - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Lenovo, Asus, MSI, Razer, HP kaupa. Hinnad algavad 381,09 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 115 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Sülearvutid

Sülearvutid on paljude inimeste esimeseks valikuks, kuna neid on lihtne kaasas kanda ja teha tööd või mängida mänge igal pool. Sülearvuteid on ka väga palju erinevaid ning nende näitajad varieeruvad. Võimsamad ja kiiremad sülearvutid võivad ka olla paremad, kui on paljud lauaarvutid. Väga paljud tootjad nagu MSI, Dell, Lenovo, Asus, HP ja paljud teised, valmistavad parima kvaliteediga sülearvuteid ja nende seast võib leida väga odava hinnaga tooteid. Kõik, kes tahavad endale parima hinnaga sülearvutit, kas mängimiseks või töö tegemiseks, leiavad laia valiku hulgast just endale selle kõige sobivama. 

Sülearvutid mänguritele

Kõigile arvutikasutajatele on väga oluline, et arvuti oleks võimas ja toetaks erinevaid programme. Mänguritele on sülearvuti võimsus ja kvaliteet kindlasti väga tähtis, kuna tänapäevased mängud nõuavad võimast arvutit. Mänguri sülearvutil peaks kindlasti olema vastupidav aku, et saaks ka mängida oma lemmikuid mänge vooluvõrgus olemata. Võimas protsessor, mis võiks mänguri arvutil olla vähemalt i7 on ka väga oluline näitaja, kuna võimsa protsessori olemasolul saab mängida kõiki mänge. Peale protsessori on mänguri sülearvutil oluline mälu, mida võiks olla vähemalt 8GB ja kiire ning suure mahutavusega kõvaketas. Suurem mälu võimaldab arvutisse salvestada kõik vajalikud failid ja mängud ning kiire kõvaketas aitab failidel kiiremini laadida ja kogu süsteemil paremini joosta. Enamikel mänguri arvutitel on SSD kõvaketas, mis on kõige kiirem ja parem valik nii mänguritele kui ka nõudlikumatele kasutajatele. MSI, Dell, Asus ja paljud teised toodavad parimaid mänguriarvuteid, mis on suurepäratse näitajatega ja soodsaima hinnaga.

Kuidas valida mänguri sülearvuti

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis mänguritele on väga oluline kiirus ja mälu, kuid lisaks sellele on veel palju erinevaid näitajaid, mille põhjal endale parim sülearvuti valida. Mänguri arvutil on peale mälu ja kõvaketta vaja ka väga head graafikakaarti. Enamikel mänguritele mõeldud arvutitel on kas AMD Radeon või NVIDIA GeForce videokaart. Väga hea graafikakaart aitab tagada parema ja sujuvama kvaliteedi mängides ja ka tööd tehes. Mänguri arvutit valides peaks ka jälgima selle ekraani suurust ja kvaliteeti. Sülearvuti ekraan, millel tahetakse mängida mänge, võiks olla vähemalt 15.6 tolli, kuid alati võib ka valida suurema ekraani, mis on näiteks 17.3 tolli. Sülearvutit valides peab ka mõtlema, kas soovite läikivat või matti ekraani. Läikiva ekraaniga sülearvuti tagab parema teravuse ja värvid, kuid matt ekraan ei peegelda nii palju valgust. Lisaks on ka väga oluline ekraani kvaliteet, kuna enamik tänapäeva mängud on mõeldud mängimiseks 4K kvaliteediga. Parimate tootjate poolt valmistatud sülearvutite hulgast leiab iga mängur endale kõige parema ja võimsama sülearvuti, millega saab mängida kõiki uuemaid ja ka vanemaid arvutimänge.

Parimad mänguriarvutid

Enamike tänapäeval toodetud sülearvutite kohta võib öelda, et need on väga head. Muidugi tunneb aga parima mänguri arvuti ära selle välimuse ja sisu poolest. Parimatel mänguriarvutitel on võimsad ja kiired kõvakettad ning suurepärased graafikakaardid. Enamus professionaalseid mängureid kasutavad MSI arvuteid, kuna need ongi mõeldud just mängude mängimiseks. Ka Lenovo ja Asus sülearvutid on mängurite seas väga populaarsed ja armastatud. Lisaks on ka palju teisi firmasid, mis toodavad eraldi just mänguritele sülearvuteid ja pakuvad parimat kvaliteeti odava hinnaga. Kõik kvaliteetsed ja suurepäraste näitajatega sülearvutid toetavad teie lemmik mänge ja võimaldavad neid mängida millal ja kus iganes.