Informacija
Tootekataloog

Terrasside otsik KARCHER T-Racer T 5 (2.644-084.0)

 
Viide
2003803
79,55 €
13,26 € x 6 kuud
Rohkem informatsiooni
Krediidi võtmine 79,55 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 13,26 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 79,55 €.
Tarne: Tellitav
Maksa 3 võrdses osas
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( 3,89 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Omadused
TootjaKarcher
Toote kategooriaOtsikud

Terrassi pesuotsik T 5


Pinnapuhastusvahend T 5 T-Racer on mõeldud suurte alade põhjalikuks ja pritsmevabaks puhastamiseks. Otsikute reguleeritav asend tähendab, et pinnapuhastajaga saab puhastada nii kõvasid kui ka pehmeid pindu.


Pinnapuhastusvahend T 5 T-Racer kahe pöörleva kodaraga otsikuga suudab eemaldada mustuse suurtelt aladelt – puhastades kiiresti ja tõhusalt suuri välialasid. Äärmiselt praktiline: pinnapuhastusvahendit saab vastavalt materjalile reguleerida nii, et otsik oleks pinnast ideaalsel kaugusel. See tähendab, et kõvasid pindu, nagu kivi ja betoon, saab puhastada sama tõhusalt kui õrnemaid pindu, näiteks puitu. Selle tulemusel võtab T 5 T-Raceriga töötamine poole vähem aega kui lameda joa otsikuga. Lisaks kaitseb kapuuts usaldusväärselt operaatorit ja keskkonda pihustatud vee eest ning "õhkpadja efekt" muudab juhtimise lihtsamaks kui kunagi varem. Tänu ergonoomilisele käepidemele saab tõhusalt puhastada isegi vertikaalseid pindu, näiteks garaažiuksi. Sobib Karcheri kõrgsurvepesuritele vahemikus K 2 kuni K 7.

Kliendiarvustused selle toote kohta