Informacija
Tootekataloog

Tahvelarvutite kaitseümbrised

Tahvelarvutite kaitseümbrised - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Burga, Apple, Case logic, Samsung, Targus kaupa. Hinnad algavad 4,38 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 409 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Tahvelarvutite kaitseümbrised

Olete läinud ja ostnud uue tahvelarvuti ja nüüd mõtlete, kuidas ja kas teil on vaja neid uusi kalleid tehnoloogiavidinaid kaitsta.

See juhend proovib teile kogemuse põhjal teada anda, millised on populaarsed tahvelarvutiümbrised ja -kaaned. Ümbrised ja kaaned, mis võivad suurendada kogemust, tootlikkust ja olla teie isikliku või ettevõtte kaubamärgi laiendus. Ümbrise või kaane valimine on oluline ja arvesse tuleks võtta mitmeid asju. Esiteks soovitame mõelda, kuidas kavatsete tahvelarvuteid kasutada, kas need on näiteks koduses olukorras teie elutoas või kasutatakse neid äritegevuses ning neid kantakse kaasas ja teisaldatakse igapäevaselt. Veel üks kaalutlus siin on see, kuidas ja milleks neid kasutatakse. Kui neid kasutatakse kodukeskkonnas juhuslikuks sirvimiseks, kehtivad teistsugused funktsionaalsuse nõuded kui näiteks siis, kui neid kasutatakse müügiesindajate jaoks kogu aeg klientidele esitlemiseks. Ja jällegi teistmoodi kui siis, kui neid kasutatakse kellegi jaoks produktiivsuse ja rohke trükkimise eesmärgil.

Tahvelarvuti kõvad ümbrised

Nagu nimigi ütleb, on kõvad tahvelarvutiümbrised kõvad. Tavaliselt on need valmistatud kõvast polükarbonaatplastist, paksusega 1–3 mm, ja need on valatud täpselt seadme kuju järgi, võimaldades hõlpsat juurdepääsu kõikidele portidele ja nuppudele. Need on suurepärane viis tahvelarvuti kaitsmiseks ilma seadmele mahtu või kaalu lisamata.

Geel-kaitseümbrised

Geeltablettide ümbrised on täpselt samasugused kui tahvelarvutite kõvad ümbrised. Need on õhukesed ja sobivad, säilitades tahvelarvuti algse kuju. Suurepärane peamiselt põrutuste ja kriimustuste kaitseks.

Nahast ja fooliumist tahvelarvutiümbrised

Mõned nimed, mida kasutatakse tahvelarvutiümbriste tähistamiseks stiilides, mis on tahvelarvutite seas kõige populaarsemad. Need ümbrised on tavaliselt esi- ja tagakaaned, mis kaitsevad seadmete esi- ja tagakülge. Need on tavaliselt üsna kerged, valmistatud vastupidavast materjalist, näiteks PU/vegannahast või ehtsast nahast ja neid on erinevates värvitoonides. Nahast/foolio stiilis ümbrisel on mitmeid funktsioone, mis lisaks kaitsele võimaldavad täielikku ja hõlpsat juurdepääsu kõikidele portidele ja nuppudele ning vaatamis- ja trükkimisalustele. Vaatamis- ja tippimisalused on ilmselt kõige nõutumad funktsioonid, kuna see võimaldab tahvelarvutit mitmel erineval viisil kasutada, alates meediatarbimisest (vaatamisalus) kuni tootlikkuseni (trükkimisalus) äriliseks kasutamiseks. Kuna seda tüüpi stiil on tahvelarvutite jaoks kõige populaarsem stiil, on need tavaliselt saadaval enamiku tahvelarvutiversioonide jaoks. Uurida tasub aga tahvelarvutiga samal ajal, sest tahvelarvutit ei taha osta vaid selleks, et mõista, et selle jaoks pole saadaval soovitud stiilis korpust.

Tugevad tahvelarvutiümbrised

Jällegi, sarnaselt kõvadele ja geelist ümbristele, on need piiratud väga populaarsete tahvelarvutite versioonidega, nii et kui soovite mõnda sellist tüüpi ümbriseid, tasub see enne tahvelarvutite ostmist leida, et teil ei jääks tahvel ilma teie kasutusotstarbele sobiva ümbriseta.

Karm on subjektiivne sõna, kuna enamikul juhtudel on see teatud määral karm. Tugevad tahvelarvutiümbrised on tavaliselt tahvelarvutiümbrised, mis kaitsevad tavapärasest pisut rohkem, tavaliselt nurki ja kogu seadet. Neid võib olla erinevates vormides ja värvides.

Laste löögikindlad tahvelarvutiümbrised

Tavaliselt valmistatud EVA-st, mis on sisuliselt kerge kummiga vaht, mis on väga kaitsev. Need ümbrised on populaarsed varases koolis/hariduses, kuna need on väga kaitsvad. Tavaliselt on neil käepide või kaks, nii et väikelaste kätega saab neid hõlpsasti hoida ja neid saab kergesti puhastada. Neid on erinevates värvides, muutes need ka lõbusaks.

Kokkuvõte

Lõpuks kaitseümbrise valik võib osutuda huvitavaks ning müügis leidub erinevaid variante, mis sobiksid igaühele. Loodame, et leiate endale parima valiku ja jääte sellega rahule.