Informacija
Tootekataloog

Tasakaaluratas FirstBike SPECIAL kollane

 
Viide
2003849
179,00 €
7,46 € x 24 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 179,00 €, leping 24 kuuks, kuumakse - 7,46 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 179,00 €.
Tarne: Tellitav
Maksa 3 võrdses osas
Tarne Omniva kulleriga ( 3,89 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Omadused
TootjaFirstBike
Vanus5-6
3-4
0-2
VärvMust
CEToode on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjade nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Salvestage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusKasutage ainult täiskasvanu järelevalve all. Vajalik on kasutada kaitsevahendeid (kiiver, kindad, põlvekaitsmed, küünarnukikaitsmed jne). Mitte kasutada liikluspiirkondades Tähelepanu: mänguasi nõuab häid oskusi, mistõttu on oluline võtta kasutusele kõik ettevaatusabinõud, et laps ei kukuks, ei põrkaks kokku ega vigastaks ennast ega kolmandaid isikuid.
Toote kategooriaTasakaalurattad
First Bike jalgrataste eksklusiivsed omadused
- Äärmiselt tugev ja samas elastne jalgrattaraam, valmistatud polüamiidi ja klaaskiu kombinatsioonist (GFR - klaaskiuga tugevdatud). Võrreldes traditsiooniliste puidust või metallist pedaalideta jalgratastega, ei paisu see komposiitraam kunagi paisuma, kriimu, purune ega roosteta ning on veekindel pika eluea tagamiseks (eluaegne garantii)!
- Komposiitraami ergonoomiline disain ja omadused tagavad teie võsukesele mugava veeremise ka katmata pindadel, kuna see "kustutab" suurepäraselt ja pehmendab tee ebatasasusi.
- Turvaline ja töökindel käsipidur tagaratta trummelpidurimehhanismiga "Safety Stop". Samuti saab käsipiduri kaugust ratta käepidemest individuaalselt reguleerida, et väikese jalgratturi käed selle hõlpsalt ulatuksid!
- Mugav, tööriistavabalt reguleeritava istme kõrgusega mehhanism 36-46 cm. ulatus (saab lisaks kõrguse vähendamise adapteri ostmisel vähendada veel 4 cm. Tänu sellele oleks istme kõrgus vaid 32-42 cm.).
- istmesadul eristub kumera kuju ja libisemiskindla pinna poolest.
- Esihargil on piiratud pöördenurk, mistõttu ratta rool ei pöördu kunagi ümber oma telje. Seda tüüpi sõitmine on palju turvalisem.

Teised omadused:
- Sellel ei ole väljaulatuvaid kruvisid ega teravaid servi, mis võiksid teie last vigastada.
- Raami ees ja külgedel on helkurid. Sinu pisike on pimedas nähtav!
- Kerge - ainult 3,9 kg., pisike saab seda probleemideta tõsta.
- kõrgus 54 cm, pikkus - 84 cm, laius - 38 cm.
- 12,5" kvaliteetsete laagritega rattad ja ainulaadsed polüamiidveljed ilma teravate nurkadeta.
- on eesmised ja tagumised porilauad
- on käsipidur.
- sobib lastele vanuses 2-5 aastat.
Kliendiarvustused selle toote kohta