Informacija
Tootekataloog

Telefonid, nutikellad, tahvelarvutid

Telefonid ja nende tarvikud

Meie nutitelefonid on meie igapäevaelu üha olulisem osa. Need seadmed mahuvad meie taskusse, kuid on asendanud nii palju muid vidinaid ja tooteid. Alates kalkulaatoritest ja lõpetades kaameratega ja kõigega, mis sinna vahele jääb, saame peaaegu kõike teha oma telefonides. Miski pole siiski täiuslik, kuid õnneks korvab pidevalt kasvav telefonitarvikute tööstus kõik puudujäägid.

Kas teie uuel telefonil pole kõrvaklappide pesa? Valikus on palju suurepäraseid traadita ühenduse võimalusi. Tahad olla kindel, et kauni disainiga seade ei saaks kahjustada? Kasuks tuleb ümbris või ekraanikaitse. Kas olete mures, et telefoni aku saab keset päeva tühjaks? Akupank on kohustuslik. Selles ostja juhendis vaatleme parimaid telefonitarvikuid, alates vajalikust kuni nišini, mida saate osta!

Tarvikud

Üks tarvik, mis on enamiku kasutajate jaoks kohustuslik, on kaitseümbris või kate. Tänapäeval on telefonid kauni disaini, klaasist konstruktsioonide ja suurte ekraanidega ning on nõme, et neid tuleb varjata. Kuid ainus viis seadme heas seisukorras veendumiseks on ümbris. Õnnetuid õnnetusi võib juhtuda ka siis, kui oled ettevaatlik ning purunenud ekraani või klaastaguse parandamine võib olla kulukas.

Järgmine loendis on akupank. Enamik telefone annab keskmise kasutuse korral aku kestvuse vähemalt ühe päeva, kuid märksõna on seal "keskmine". Telefoni aku tühjeneb kiiresti, kui kasutate palju kaamerat, mängite palju mänge, kasutate telefoni terve päeva GPS-navigatsiooniks või mis tahes muu akut kulutava tegevusega. Hea kaasaskantav akupank tagab, et te ei pea enam kunagi muretsema tühja telefoniaku pärast.

Teine paljude inimeste jaoks hädavajalik tarvik on Bluetooth-kõrvaklapid. Heade sisseehitatud kõlaritega on vaid käputäis telefone ja kõrvaklappide pesa tulevik on endiselt ebaselge. Õnneks muutuvad Bluetooth-kõrvaklapid ja kõrvaklapid iga põlvkonnaga aina paremaks ja nüüd on palju fantastilisi valikuid.

Millist telefoniümbrist ma vajan?

Telefoniümbrised saame laias laastus jagada nelja kategooriasse: õhukesed, hübriid-, rahakott ja vastupidavad. Need kategooriad on enamasti iseenesestmõistetavad, kuid vaatame kiiresti, mida saate.

Õhukesed ümbrised: need ümbrised on tavaliselt üliõhukesed ega lisa telefonile kaalu. Ühekihilised katted on valmistatud kas TPU-st või polükarbonaadist. Need sobivad ideaalselt kõigile, kes soovivad võimalikult minimalistlikku ümbrist, kuid pidage meeles, et need ei pruugi alati olla kõige kaitsvamad.

Hübriidkorpused: paljud hübriidümbrised on õhukesed ja kerged, kuid pakuvad palju rohkem kaitset kui tavalised õhukesed korpused. Nende hulka kuuluvad kõik, mis kasutab materjalide kombinatsiooni nagu polükarbonaadist tagakülg ja TPU kaitseraud või suhteliselt õhuke kahekihiline korpus. Need ümbrised võivad olla sulgkerged üliõhukesed, kuid mõnel on sama MIL-STD 810G-516.6, mis vastupidavate ümbriste puhul.

Vastupidavad ümbrised: vastupidavad ümbrised on suured ja mahukad, kuid tagavad, et teie telefon peab vastu peaaegu kõigele. Tugevad ümbrised on tavaliselt mõeldud neile, kes töötavad karmides keskkondades või on kohmakad. Seda tüüpi ümbrised on tavaliselt ühendatud ka vööklambrite ja kabuuridega ning muudavad telefoni turvaliseks.

Rahakotiümbrised: rahakotiümbrised võimaldavad hoida kaarte, ID-kaarti ja natuke sularaha, hoides samal ajal telefoni kaitstuna. Need, millel on fooliumikaaned, aitavad hoida ekraani turvaliselt ilma ekraanikaitseta. Rahakotiümbris sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad seda mugavust kasutada. Ehtsast nahast rahakotiümbrised on pisut kallimad, kuid näevad ka suurepärased välja.

Kokkuvõte

Telefonid on samuti tähtis osa teie valikust aga me oleme kindlad, et firmad nagu Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oneplus, Cat või LG hulgas te leiate endale sobivaima ja saate kohe asuda seda tarvikut valimima.