Tootekataloog

Telefonide kaitseümbrised

Telefonide kaitseümbrised - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Mocco, Samsung, Apple, Just Must, SBS kaupa. Hinnad algavad 0,03 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 3525 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Toote filter Puhasta

Hind
0 149
Tootjad
rohkem ... vähem ...
Toote sobivus
rohkem ... vähem ...
Mudel
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Mobiiltelefonide kaitseümbrised

Mobiiltelefonide kaitseümbrised on mõeldud teie nutiseadme kaitsmiseks. Kaitseümbrised kaitsevad telefoni kukkumise, põrutuste ja kriimustuste eest ning aitavad ka tolmu sattumist telefoni sisse vähendada. Kaitseümbriseid on väga paljudest erinevatest materjalidest ning kõikidele nutitelefonidele leidub sobiv kaitseümbris. Mobiiltelefonide kaitseümbriseid võiksid kasutada kõik, nii vanad ja noored, kellel on tarvis oma telefonile kas lisakaitset või lihtsalt teistsugust välimust. Samsung, iPhone, Huawei ja kõikidele teistele mobiiltelefonidele leidub kõige parem kaitseümbris, mis on toodetud parimate tootjate poolt, pakkumaks teie mobiiltelefonile turvalist ning pikka eluiga.

Erinevad kaitseümbrised

Kaitseümbriseid on väga palju erinevat sorti ning värvi ja materjalide valik on väga suur. Paljusid mobiiltelefonide kaitseümbriseid saab kasutada ka rahakotina kui ka telefonihoidjana. Erinevatel kaitseümbristel on ka telefoni kaitsmine kukkumiste ja põrutuste eest erinev. Kõvemad kaaned kaitsevad väga edukalt kukkumiste ja põrutuste eest, kuid silikoonist kaitseümbrised aitavad löögi jõudu paremini ühtlustada ning telefoni kukkudes on suurem tõenäosus, et seade jääb terveks. Silikoonist kaitseümbrised on ka väga hea valik neile, kes tahavad läbipaistvat ümbrist, säilitamaks oma telefoni originaalset välimust või saab ka valida värviliste silikoonist kaante vahel. Nii kõvemad kui pehmemad kaaned on head, aitamaks ära hoida teie nutiseadme kahjustamist, kriipimist ja põrutamist. Väga hea hinnaga kaitseümbrised on olemas kõigile nutitelefonidele nagu iPhone, Samsung, Huawei, Nokia ja paljudele teistele.

Kuidas valida sobiv kaitseümbris

Sobiva kaitseümbrise valimine võib esialgu tunduda keerulisena, kuid tegelikult on valiku tegemine väga lihtne. Kõige olulisem asi sobiva kaitseümbrise valimisel on kindlaks teha mis mobiiltelefoni firma ja mudel teie seade on. Kui mobiiltelefoni mudel on teada siis saate valida vastavalt sellele õige kaitseümbrise, mis on tehtud just teie telefonile vastavalt. Kaitseümbrise materjal on ka väga oluline, kuna ümbris peab suutma kaitsta teie telefoni paljude väliste tegurite eest ja lisaks sellele vältima telefoni kukkumisel selle purunemist või vähemalt kahjustust vähendama. Silikoonist kaitseümbris on väga hea valik aga samas on olemas ka nahast või plastikust kaitseümbriseid, mis katavad ka ära ekraaniosa ja paljusid neis saab kasutada ka kaardihoidjana. Kaitseümbris peaks olema tehtud kvaliteetsest materjalist ja kui valite silikoonist kaitseümbrise, siis kvaliteetne silikoon ei muutu ka ajapikku kollaseks. Hinna poolest on kaitseümbriste valik väga lai ja alati ei pea kvaliteetse ümbrise eest maksma väga suurt summat. Parimad kaitseümbrised saab soetada ka väiksema summa eest ning kasutada oma nutitelefoni ilma muredeta igapäevaselt.

Kaitse oma nutitelefoni

Nagu eelnevalt mainitud, siis mobiiltelefonide kaitseümbrised on loodud selleks, et kaitsta telefone kukkumiste, põrutuste ja kriimustuste eest ja lisaks sellele pikendada ka nutiseadme eluiga. Kaitseümbrised on kasuks kõigile ja eriti neile, kes pillavad oma telefoni pidevalt maha või töötavad kohtades, kus nutitelefon võib saada kriimustusi või tolmuseks. Ka laste nutitelefonidele on hea soetada kaitseümbrised, et neid kaitsta kukkumiste eest, siis ei pea ka nii tihti telefoni parandusse viima või sootuks uut ostma. Ilusat värvi ja erinevatest materjalidest kaitseümbrised muudavad ka telefonide välimuse huvitavamaks ja silmatorkavamaks. Neile, kes soovivad aga lihtsamaid ümbriseid, mis ei torka nii väga silma on olemas ka läbipaistvad kaitseümbrised. Laias valikus ja väga hea hinnaga toodete hulgas leiab väga ilusa värvitooniga ja erinevatest materjalidest valmistatud kaitseümbriseid kõigile telefonidele ja erinevatele maitsetele, et muuta telefoni välimus huvitavamaks aga samas kaitsta ja pikendada seadme eluiga.