Informacija
Tootekataloog

Telefonide tarvikud

Mobiiltelefonide tarvikud

Tänapäeval on pakkuda suures valikus erinevaid mobiiltelefonide tarvikuid. Erinevad kaitsekiled ja kaitseümbrised tagavad teie telefoni kaitse ja samas ka pikema eluea. Lisaks leiab laias valikus erinevaid laadijaid, kaableid, handsfree kõrvaklappe ja hoidjaid nii autosse kui mujale. Parimate tootjate poolt valmistatud mobiiltelefonide tarvikud pakuvad parimat kaitset ja ka mugavamat mobiiltelefoni kasutamist. Apple, Huawei, Samsung ja teised nutiseadmete valmistajad pakuvad laias valikus lisaseadmeid ja tarvikuid teie mobiiltelefonidele.

Ekraani kaitsekiled ja ümbrised

Kõikidele telefonidele on pakkuda laias valikus erinevaid kaitseklaase, kilesid ja kaitseümbriseid. Kaitsekiled kaitsevad suurepäraselt teie telefoni ekraani tolmu, kriimustuste ja mustuse eest. Kaitsekile on hea ja odav viis tagamaks oma mobiiltelefoni ekraani turvalisust ja tänu heale hinnale saab seda vajadusel tihti või oma vajadustele vastavalt vahetada. Ekraani kaitsekile on ka kodus väga lihtne ise paigaldada ning see võtab aega vaid mõne hetke. Neile, kes soovivad oma mobiiltelefonile suuremat kaitset, oleks hea valida endale mobiiltelefoni kaitseümbris. Kaitseümbris kaitseb üheaegselt nii telefoni ekraani, külgesid kui ka tagakülge. Kaitseümbris kaitseb telefoni paremini kukkumiste ja põrutuste eest. Kaitseümbriseid on väga suures valikus ning kõik leiavad endale just selle kõige ilusama värvitooniga või materjalist ümbrise. 

Laadijad ja kaablid

Laadijate ja kaablite olemasolu on väga tähtis ja alati võib olemas olla rohkem laadijaid. Erinevaid laadijaid saab kasutada nii kodus kui ka näiteks autos. Kodus ja autos võiks kindlasti varuks olla lisalaadija või pikem kaabel, mida saab kasutada juhul, kui unustate originaallaadija maha. Tänapäevased juhtmega laadijad sobivad pea kõigile telefonidele ning peale juhtmega laadijate on olemas laias valikus juhtmevabasid laadijaid, mida võib kasutada korraga mitme seadme laadimiseks. Väga hea hinnaga juhtmega ja ka juhtmevabade laadijate seast leiavad kõik endale sobiva, millega saab kiirelt nii kodus kui ka autos oma mobiiltelefoni ja muid nutiseadmeid laadida. Apple ja ka kõigi teiste seadmete kasutajatele on olemas sobiv juhtmega või juhtmevaba laadija ja kaabel, mis sobib suurepäraselt teie mobiiltelefonile ja vastab teie vajadustele ja nõuetele.

Välised akud - akupank

Väline aku ehk akupank on väga kasulik lisaseade. Väline aku hoiustab endas eraldi energiat mida saate kasutada, kui lähedal pole laadimiskohta. Akupank on ka hea abivahend reisil või matkal olles ja ka kohtades kus puudub elekter. Võimsamad välised akud säilitavad endas kuni 10 000 mAh ning suudavad täis laadida nii teie mobiiltelefoni kui ka kõik teised nutiseadmed. Täis laetud väline aku võiks olla igal ühel kodus või ka autos, et ei peaks muretsema nutiseadmete akude tühjenemise pärast ka kodust või elektrivõrkudest eemal olles. 

Mobiiltelefonide tarvikud autosse

Autosse on väga palju erinevaid tarvikuid, mis võimaldavad kasutada oma mobiiltelefoni ilma, et tekiksid liiklusohtlikud olukorrad. Erinevad telefonihoidjad ja handsfree kõrvaklapid võimaldavad rääkida telefoniga ja jälgida mugavalt samaaegselt oma marsruuti. Kõigile telefonidele saab väga lihtsalt ühendada handsfree kõrvaklapid, kas juhtmega või siis bluetooth ühendusega. Kõik telefonid saab panna ka mugavalt reguleeritavasse telefonihoidjasse, mis on turvaliselt teie auto armatuuri külge kinnitatud ja hoiab mobiiltelefoni turvaliselt paigal. Loomulikult saab nii hands free süsteemi kui ka telefoni hoidjaid kasutada väljaspool autot, saate neid kasutada seal, kus ise soovite. Telefoni hoidjaid on ka eraldi selfiede tegemiseks, millel on juba LED tuled või kui soovite kinnitada telefoni hoopis jalgratta külge. Parima hinnaga toodete hulgast leiate endale just selle kõige sobivama ja parema lisatarviku.