Informacija
Tootekataloog

Telefonihoidjad

Telefonihoidjad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu BASEUS, SWISSTEN, Tellur, SBS, Forever kaupa. Hinnad algavad 0,31 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 241 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Telefonihoidjad

Telefonihoidjaid ja hoidikuid on mitmeid erinevaid. Neid saab kasutada nii autos, jalgrattaga sõites ja mugavaks pildistamiseks või videode tegemiseks. Nii sisuloojad kui ka tavalised telefoni kasutajad tunnevad rõõmu väga heast telefonihoidjast, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt jäädvustada enda ümber toimuvat, rääkida turvaliselt autos telefoniga ja sõita rattaga. Suure valiku telefonihoidjate seast leiab magnetiga kui ka tava kinnitusega telefonihoidjaid autosse ja igale poole mujale. Parimate tootjate poolt nagu Canyon, Huawei, Swissten jne valmistatud telefonihoidjad tagavad ka telefoni kindla kinnituse ja muretuma elu. Kõik leiavad endale just selle kõige parema ja mugavama lahenduse parima ja suurima valiku seast. Telefonihoidja valimine on ka imelihtne, kui teate millist hoidjat ja milliseks otstarbeks seda kasutama hakkate.

Selfipulk

Selfie-stick ehk selfipulk on paljudele inimestele juba tuntud telefonihoidja. Paljud sisuloojad, videotöötlejad, vlogerid ja paljud teised kasutavad igapäevases elus selfipulka. Selfipulk pole aga ainult sisuloojatele mõeldud, vaid see on hea igapäevane abivahend, mis aitab teha paremaid ja stabiilsemaid pilte ja videosid. Selfipulga abil saab teha nii lähi- kui ka kaugvõtteid ilma suurema vaevata. Selfipulk hoiab telefoni kindlalt ja stabiilselt paigal ja nendele saab ka kinnitada või osadel selfipulkadel on juba olemas LED valgustus, mis tagab veelgi parema valguse pildi ja video tegemiseks. Paljusid selfipulkasid on võimalik pikendada, et teha pilt endast, kaunist loodusest või sõpradest. Selfipulkasid ja statiive saab ka edukalt kasutada time-lapse ehk videode tegemiseks, mis võtavad pikalt aega, ilma, et peaksite ise sellel ajal telefoni juures olema. Selfipulk on väga hea ja praktiline lisavarustus, mis kulub ära nii tavakasutajatel kui professionaalsetel fotograafidel kaunite piltide ja kaadrite jäädvustamiseks.

Telefonihoidja autosse

Autos kasutavad tänapäeval väga paljud inimesed telefonihoidjat, kuna see on mugav ja ka ohutu. Telefonihoidja aitab tagada parema keskendumise liikluses ning kuna on ebaseaduslik sõita telefon kõrva ääres, siis telefonihoidja on suureks abiks. Autosse saab soetada erinevaid telefonihoidjaid, mis kinnituvad kas armatuurile, tuuleklaasile või ventilatsiooniavasse. Autos kasutatav telefonihoidik aitab ka jäädvustada autos või teel toimuvat. Osadel telefonihoidjatel on ka laadimise võimalus, mis võimaldab korraga hoiustada ja laadida oma mobiiltelefoni mugavalt ühes kohas. Autos olev telefonihoidja muudab sõitmise ja sõidu ajal telefoniga rääkimise mugavaks ja ohutuks, seega peaks kindlasti endale soetama telefonihoidja, kui teil seda juba ei ole. Paljud tuntud firmad toodavad kvaliteetseid ja vastupidavaid telefonihoidjaid nii autosse kui ka mujale, et tagada parem ja turvalisem autosõit ja telefoni kasutamise mugavus.

Telefonihoidik rattale

Telefonihoidikuid on nagu teada autosse kui ka jalgrattale. Jalgratastele on mõeldud eraldi telefonihoidikud, mis kinnituvad kas jalgratta lenksu või raami külge. Enamasti kasutavad jalgratastel telefonihoidikuid sportlased või pikemat maad sõitvad inimesed, kuid see on suurepärane abivahend kõigile jalgrattaga sõitjatele. Telefonihoidik tuleb rattaga sõites kindlasti kasuks, kuna ühe käega rattaga sõit ja telefoniga rääkimine või juhiste jälgimine ei pruugi olla alati kõige mugavam ja turvalisem lahendus. Turvaliselt kinnitatud telefonihoidik jalgratta või ka mootorratta küljes ja sinna sisse pandud mobiiltelefon tagavad nii turvalise liiklemise kui ka mugava telefoni kasutamise. Telefonihoidik rattal võimaldab ka teha kauneid ja lahedaid videoid oma teekonnast ja loodusest ning hiljem saab neid ka teistega jagada. Telefonihoidik on väga multifunktsionaalne abivahend, mis on mõeldud kõigile kasutamiseks, muutes elu lihtsamaks ja mugavamaks.