Informacija
Tootekataloog

Telefonilaadijad

Telefonilaadijad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu SWISSTEN, BASEUS, Belkin, AUKEY, USAMS kaupa. Hinnad algavad 1,10 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 701 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Telefonilaadijad

Tänapäeval on väga suures valikus erinevaid telefonilaadijaid. Valiku hulgas on nii juhtmega kui ka juhtmeta laadimise võimalus ning igale seadmele leidub just see kõige parem laadija. Juhtmevabad laadijad on saanud aga kindlasti paljude lemmikuks ning paljud Apple ja ka teiste seadmete kasutajad kasutavad juhtmevabasid laadijaid juba ammu. Lisaks on ka erineva pikkusega kaableid ja erinevaid adaptereid, mida saab kasutada kodus, autos ja ka reisil olles. Telefonilaadijaid, kaableid ja adapteried toodavad väga paljud tuntud ettevõtted nagu Samsung, Apple, Huawei, OnePlus ja väga paljud teised. Parimate tootjate poolt valmistatud telefonilaadijate seast leiavad kõik endale sobiva juhtmega või juhtmevaba laadija.

Juhtmevaba laadimine

Praegusel ajal on paljudel inimestel väga oluline mugavus. Juhtmevaba laadimine on just see, mida väga paljud tänapäeva inimesed kasutavad. Juhtmevaba laadimine on sama kiire, kui seda on juhtmega laadimine, kuid see on mitmeid kordi mugavam. Tänu juhtmevabale laadijale saab oma nutiseadme lihtsalt laadija peale asetada ning ei pea muretsema juhtmetega mässamise pärast. Paljudele on enim tuntud juhtmevabade laadijate tootja kindlasti Apple, mis toodab tavalisi laadijaid ja AirTag laadijaid, mis on mõeldud Apple poolt toodetud seadmetele. Apple juhtmega ja juhtmevabade laadijatega saab laadida nii iPhone nutitelefone, AppleWatch nutikellasid ja palju muid Apple tooteid. Lisaks Applele toodavad ka väga paljud teised ettevõtted nagu Canyon ja Prestigio väga häid ja kvaliteetseid juhtmevabasid laadijaid, millel saab korraga laadida nii mobiiltelefoni kui ka nutikella. Heas valikus juhtmevabade laadijate seast leiate kindlasti endale parima, mis sobib suurepäraselt teie nutiseadmega kokku.

Juhtmega laadijad

Juhtmevabad laadijad on küll väga praktilised ja ääretult mugavad, kuid paljud armastavad oma seadmeid laadida siiski juhtmega laadija abil. Juhtmega laadija on ka mõeldud neile seadmetele, mida ei saa laadida juhtmevaba laadija abiga, näiteks vanemad nutiseadmed, mobiiltelefonid, sülearvutid ja mõned teised elektroonikaseadmed. Juhtmega laadijaid on ka tänapäeval väga erinevaid ja tänu võimsatele adapteritele suudavad juhtmega laadijad laadida kõiki seadmeid väga kiiresti. Juhtmega laadijatele saab ka osta juurde pikemaid kaableid ja vahetada välja adapteri, mis oleks võimsam, kui teie praegune. Erinevad firmad nagu Apple, Samsung, Huawei ja paljud teised, pakuvad väga heas valikus erinevaid juhtmega laadijaid ja adaptreid. Lisaks kodus kasutamisele, saab soetada endale laadija ka autosse, millele saab külge ühendada pikema või lühema kaabli ja laadida oma seadmeid autos.  

Milline telefoni laadija valida

Kuna tänapäeval on väga palju erinevaid laadimise võimalusi, siis telefoni laadija peaks valima vastavalt oma vajadustele ja ka vastavalt oma seadmele, mida soovite laadida. Paljud tänapäevaseid nutiseadmeid on võimalik laadida juhtmevaba laadija abiga, kuid vanemaid seadmeid saab laadida ainult tänu juhtmele. Sobiva laadija valimisel peab ka arvestama oma seadme nõudlikust ja laadija võimsust, kuna lahjema võimsusega laadijaga ei ole hea võimsamaid seadmeid laadida. Võimsam laadija suudab kiiremini ja efektiivselt täis laadida kõik seadmed ning see ei riku ka teie seadme akut. Lisaks igapäevastele laadijatele saab soetada ka adapteri, mis sobib ka näiteks ideaalselt reisile kaasa võtmiseks ja kohtades, kus puuduvad meil igapäevaselt kasutuses olevad standard pistikupesad. Erinevate laadijate ja ka adapterite valik on väga suur, seega igaüks leiab endale sobiva laadija, adapteri või kaabli, millega laadida oma seadmeid mugavalt ja efektiivselt. Samsung, Apple, Huawei, OnePlus ja paljud teised teada tuntud tootjad pakuvad kvaliteetseid ja võimsaid laadijaid kõigile parima hinnaga.