Informacija
Tootekataloog

Telerite seinakinnitused

Telerite seinakinnitused - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Maclean, Samsung, HI-ND SWEDEN, Multibrackets, Fellowes kaupa. Hinnad algavad 9,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 295 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Telerite seinakinnitused

Teleri soetamisel on väga palju faktoreid, millega tuleb arvestada. Esmalt soovitame alustada sellest, et kaardistada oma teleka vaatamise harjumused. Seda on soovituslik teha just seetõttu, et mõista, kas teil on siiski vaja kõige võimsamat tohutute lisafunktsioonidega televiisorit. kui vaatate telerit paar tundi päevas ja suurema osa sellest ajast hõlmab enda alla uudised, siis ei tasuks ringi vaadata nii öelda tagasihoidlikuma televiisori poole. Kui sobiv televiisor on välja valitud, siis ei tohiks ära unustada ka seda, et see tuleb kodus kuskile ka paigutada. Paljudel on elutoas olemas teleka alused kapid või kummutid, teistele meeldib variant kui telekas on seinale kinnitatud. Seinakinnitus mängib teleri seinale kinnitamisel väga suurt rolli, see peab olema kvaliteetne ning vastupidav, et sinu televiisor seinal ka püsiks.

Seinakinnituse valimine

Rõhutatakse, et seinakinnitus peab olema kvaliteetne ja vastupidav, kuid ei tasu nii öelda liialt muretseda, sest ükskõik kuhu sa oled plaaninud televiisori kinnitada, seinakinnitus töötab äärmiselt lihtsalt ja mugavalt. Kui aga soetad televiisori plaaniga see seinale kinnitada, siis tuleks teil esmalt kindlasti kindlaks teha, millist seinakinnitust te täpselt vajate. Nagu juba öeldud, siis TV seinale kinnitamine on äärmiselt lihtne, siis on selleks siiski vaja erinevaid vahendeid. Sellest tulenevalt oleneb seinakinnituse valik väga oluliselt Sinu isiklikest vajadustest ja otseloomulikult soetatava teleri tüübist. Ka siin ei tasu muretseda, olenemata selleks kas oled soetanud endale LCD, LED, QLED, plasma või mõne muu tüübi televiisori, siis leiad kindlasti ka sobiva ning tingimustele vastava seinakinnituse. Meie e-poes on väga suur valik erinevaid seinakinnitusi, ning kui jääd hätta, siis küsi alati nõu.

Tasub teada

Seinakinnitusi pakuvad kõik televiisorite tootjad, alustades Xiaomist. Olles sobiva seinakinnitust valimas tuleks kindlasti meeles pidada, et valida tasub kvaliteetne toode, see seade peab siiski kindlalt hoidma sinu hinnalist televiisorit seina või siis hoopis lae küljes. Televiisorite erinevate hoidjate kvaliteet vastab kindlasti hinnale ehk õnnetusi ei ole mõtet karta, küll aga ei tohi ikkagi ära unustada, et tasub valida enda televiisoriga kokku sobiv seade, mis oleks ka vastupidav. Meie e-poes on palju erinevaid seinakinnitusi, aga ka TV raame - näiteks Samsungi teatud televiisoritega on võimalik kokku sobitada ilus raam ehk teie televiisor kaunistab seina justkui kallihinnaline maal. Peaaegu kõik televiisorite tootjad pakuvad selliseid televiisoreid, mida on võimalik seinale kinnitada. Sellest tulenevalt on ka kõikidel tootjatel oma nii öelda valik seina- või laekinnitusi, mis sobivad nende seadmetega suurepäraselt kokku. See aga ei tähenda, et peaksite soetama just sama tootja seinakinnitusi, seinakinnitusi toodavad ka ettevõtted, kes ei tooda telereid küll aga nendega seotud erinevaid seadmeid. Kindlasti tasub televiisori tootjate endi valik üle vaadata. Esiteks saad suure tõenäosuse ja hõlpsa vaevaga enda telerile kõige sobivama kinnituse. Näiteks on neil ka erinevaid valikuid - Sony pakub mitmeid seinakinnitusi, mis pakuvad veel teleri pööramise ja kallutamise võimalust. 

Enamlevinud küsimused

Kas kõiki televiisoreid on võimalik seinale kinnitada?

Seda ei saa täie kindlusega väita, sest turul võib olla mõningaid televiisoreid, mida ei ole võimalik seinale kinnitada kui pigem on tegemist odavama klassi televiisoritega. Aga turg liigub pigem ikkagi selles suunas, et kõiki telereid oleks võimalik seinale kinnitada. Seinale on võimalik kinnitada näiteks ka Panasonicu televiisoreid.

 

Kas vastab tõele, et Philips tahaks hoopis seinale kinnituvate televiisorite tootmise ära lõpetada?

Meie ei oska seda küsimust kinnitada, küll aga teame, et meie veebipoes on lai valik Philipsi telereid, mida on võimalik seinale kinnitada ja otseloomulikult on meil ka hulgaliselt seinakinnitusi, mis sobivad suurepäraselt Philipsi telerite seinale või lakke kinnitamiseks.