Tootekataloog

Televiisorid

Bigbox.ee internetipoes Televiisorid müüjakse selliste kuulsate tootjate nagu LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic kaupa. Televiisorid hinnad algavad 112,31 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 445 erinevat mudelit. Parempoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmise hõlbustamiseks. Toimetame selle kategooria sobiva toote toote kõrval märgitud tähtaja jooksul ja kui soovite tootele järele tulla, saate seda teha meie kontoris Kaunases.

Toote filter Puhasta

Hind
112 149999
Soodusmüük
rohkem ... vähem ...
Tootja
rohkem ... vähem ...
Smart TV
rohkem ... vähem ...
Teleri tüüp
rohkem ... vähem ...
Televizoriaus klasė
rohkem ... vähem ...
Ekraani diagonaal
rohkem ... vähem ...
Operatsioonisüsteem
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime tüüp
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Televiisorid

Tänapäeva ühiskonnas on järjest populaarsemaks muutumas meelelahutuse pakkumine kodudes. Sellest annab aimu ka see, et telerid on muutunud järjest populaarsemaks ning nad on just sellised tooted, mida on võimalik kasutada ka nutiseadmena. Tõsi, järjest enam kasutatakse telerit ka selleks, et sealt vaadata erinevaid voogedastuse platvorme, kuid kindlasti ei ole tahaplaanile jäänud ka traditsionaalne televisioon. Niiöelda nutitelerite arengule on väga palju abiks olnud odavate telerite müük. Kes meist ei sooviks endale saada võimalikult funktsionaalset toodet parima hinnaga. Enne, kui asute ostlema, tuleks enda jaoks välja mõelda eelarve. Sellisel juhul on teil oluliselt lihtsam osad tooted välistada ning valida telerite vahel, mis on teie rahakotile vastavad. Järgnevalt vaatame, milliseid erinevaid funktsioone tasuks toodetelt otsida.

Funktsioonid

Võiks arvata, et teler on teler ning neil suurt vahet ei ole, kuid kahjuks see ei vasta enam tänapäeval tõele. Järjest rohkem pannakse rõhku pildikvaliteedi tagamisele ning ka väga mõistliku hinnaga on juba saadaval 4k pilti edastavad tooted. Loomulikult on selleks vaja ka vastavat sisu ning tavalist telekanalit vaadates ei ole vahet märgata, kuna edastatav pilt ei ole piisavalt kvaliteetne. Viimasel ajal on oma funktsionaalsuse poolest silma paistnud Samsung, kes on turule toonud samast telerist mitu erinevat versiooni. Erinevad nad hinna poolest, kuid samas ka just nimelt funktsionaalsuse poolest. Kallimatel mudelitel on rohkem võimalusi ning samuti on SmartTv oluliselt täiuslikum. Kindlasti ei ole nii, et kõige kallimad televiisorid on kõige paremad. Alati tasub erinevaid tooteid võrrelda ning samuti lugeda nende kohta arvustusi. Tihti juhtuda olukorda, kus üks tootja on saanud kätte kõige uuema tehnoloogia soodsamalt, kui teine. Tänu sellele võib olla ka sarnaste näitajatega televiisorite hinnavahe olla väga suur.

Millist firmat eelistada

Sellele küsimusele ühest vastust kahjuks ei ole ning kõigil on omad head ja vead. Näiteks Hisense telerid on küllaltki soodsa hinnaga ja rahuldavad ära keskmise vaataja vajadused. Samas on Sony mudelid kohati kallimad, kuid tegemist on kaua turul tegutsenud firmaga, keda inimesed usaldavad ja tunnevad kindlust kvaliteedi suhtes. Võib väita, et mida soodsam on teler, seda vähem on ka funktsioone, kuid enne soetamist peaksite endalt küsima ühe lihtsa küsimuse – milliseid funktsioone ma üldse vajan? Suurem osa inimesi ei suuda kunagi oma seadmest maksimumi välja võtta ning paljud toredad rakendused jäävad kasutamata. Üldjoontes võib öelda, et kõik turul olevad tootjad annavad endast parima, et enda klientidele pakkuda kvaliteetseid tooteid. Paljuski määrab teie otsuse eelarve koos funktsionaalsuse vajadusega.

Erinevad ekraanid ja kvaliteet

Kuna konkurents on äärmiselt tihe, siis sellega kaasneb ka üksteise üle trumpamine ning kõik soovivad olla parimad. Sellisel juhul on ainuke võitja tarbija, sest televiisorid on soodsad ning kõigile taskukohased. Näiteks LG on pikalt turul olnud bränd, kelle valikust leiab ka 3D funktsiooniga telereid - kas te aga seda ka kasutate, jääb juba teie enda otsustada. Ekraani valides tasuks valida loomulikult parima resolutsiooniga teler, sest sellisel juhul võite olla kindlad, et kui vaatate kõrge kvaliteediga videot, siis see pilt on äärmiselt realistlik ning tõetruu. Samuti on tänapäeval saadaval palju telereid, millel on olemas LED funktsioon. Olemas on kahte tüüpi LED funktsioone, esimene neist hõlmab ekraani ennast ning teine on seotud taustavalgusega. Kui soovite anda toale pisut särtsu juurde, siis taustavalgusega teler on kindlasti mõistlik valik.