Informacija
Tootekataloog

Samsungi kaupluse avamine

Tähistame koos
Sünnipäeva pakkumine

Lõputu täiendamine

Maailma esimene Nr.1 teleribränd juba 15 aastat

NEO QLED 8K

NEO QLED 8K

Täna algab Samsung Neo QLED tehnoloogia ajastu

Võrdle klasse
NEO QLED 4K

NEO QLED 4K

Kogege seda, mida armastate, nagu ei kunagi varem

Võrdle klasse
OLED

OLED

Toodab võrratult rikkalikke musti ja puhtaid valgeid toone

Võrdle klasse
QLED 4K ir Crystal UHD

QLED 4K ir Crystal UHD

Värvide ja detailide kujundus on kohandatud just teile

Võrdle klasse

Televiisorid

Televiisorid

Igas majapidamises on telerid tähtsal kohal. Tõenäoliselt on see äärmiselt oluline kõikidele meestele, kes näiteks soovivad sõpradega vaadata jalgpalli või hoopis mõnda huvitavat kalastusretke. Samuti on naised täpselt sama agarad telerite vaatajad. Küll aga kerkib kohe õhku küsimus – milline on see kõige parem valik? Televiisorid on läbi aegade olnud paljude kodude südameks. Kõik soovivad, et nende teler näitaks head pilti ning oleks ühtlasi ka kvaliteetne. Vaieldamatult on parimateks telerite tootjateks Samsung ja Sony, kuid loomulikult ei jää ka teised maha. Erinevate kaubamärkide teleritel on viimasel ajal nii väike vahe, et tavaline inimene seda märgata ei suuda. Küll aga võivad suured erinevused väljenduda hinnas. Mõned telerid on oluliselt kallimad, kui teised, kuigi näitajad on sarnased.

Tuntud kaubamärgid

Televiisorite puhul ilmselt ei vaja pikemat tutvustamist Philips ja Panasonic, kuid leidub ka ettevõtteid, kes alles sisenevad turule. Selliste tootjate hulka kuulub näiteks Xiaomi, kes suudab enda klientidele pakkuda mõistliku hinna ja kvaliteediga tooteid. Tegemist on tõsise konkurendiga kõikidele teistele tootjatele. Samuti on tänu erinevatele uuendustele LG telerite müük oluliselt tõusnud ja nende tooteid ostetakse järjest rohkem. Alati on võimalik otsida ühel või teisel tootjal vigu ja probleeme, kuid üldiselt võib öelda, et kõik telerid on väga sarnaste näitajatega. Kõikide tootjate eesmärgiks on enda klientidele pakkuda maksimaalset kvaliteeti minimaalse hinnaga. Tänu sellele on ka toodete hinnad oluliselt soodsamad ning te ei pea muretsema, et maksate asjatult vaid kaubamärgi eest.

Mida jälgida televiisori valikul

Esimese asjana peaksite kindlasti endale selgeks tegema, kui suurt telerit soovite osta. Liiga väike teler võib tekitada olukorra, kus peate liiga lähedal istuma. Samas kui valite endale teleri, mis on liiga suur, siis on seda ebamugav vaadata ning peate pidevalt pead pöörama. Enne kui langetate lõpliku otsuse on mõistlik mõõdulindiga ära mõõta, milline võiks olla teie teleri suurus. Sõltuvalt, kas soovite seda paigaldada seinale või hoopis mõne kapi peale. Järgmise olulise valiku peate langetama ekraani valimisel. Kõige kallimad telerid suudavad näidata 8K ja 4K pilti, kuid alati tekib küsimus, kas teil on selleks vajadus. Kui naudite hea kaameraga tehtud videot, siis võib see olla õigustatud, kuid tavaliste telekanalite vaatamiseks piisab ka UltraHD lahendusest. Hetkeseisuga ei suuda kanalid näidata kõrgemat pildikvaliteeti, kui HD. Sellest tingituna on ka inimeste võimalused piiratud, ning ideaalset pilti saavutada ei ole võimalik.

Korduma Kippuvad Küsimused

Tänasel päeval on praktiliselt igas kodus teler ning selle valimine on keeruline protsess. Esiteks on valikuid äärmiselt palju ning kui te tehnikast meeletult huvitatud ei ole, siis kahel sarnasel teleril vahet teha on äärmiselt raske. Oleme kogunud mõned küsimused ja vastused, mis loodetavasti aitavad teil muuta valimise lihtsamaks.

·         Millise suurusega on keskmine teler?

Seda on raske täpselt määrata, mis on keskmine suurus, kuid üldiselt võib öelda, et see on vahemikus 55“ kuni 65“. See mõõt on kõige optimaalsem enamikesse kodudesse.

·         Millist tootjat peaksin eelistama?

Tegemist on teie otsusega, ning üldiselt tuleks vaadata erinevaid tehnilisi näitajaid. Selliselt saate olla kindel, millised omadused ning funktsioonid teleril olemas on.

·         Kas Smart TV on kõikides telerites olemas?

Kahjuks kõikides telerites Smart TV tuge automaatselt sees ei ole, kuid teil on võimalik selle kohta täpsemalt infot leida toote juures paiknevast kirjeldusest.