Informacija
Tootekataloog

Teler Samsung QE65QN90CATXXH 4K Neo QLED 65" Smart

 
Viide
3573519
1 385,00 €
461,67 € x 3 kuud
Rohkem informatsiooni
Krediidi võtmine 1 385,00 €, leping 3 kuuks, kuumakse - 461,67 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 1 385,00 €.
Tarne: 1-5 TP.
Allahindlus koodiga SOODUSTUS20
Laos
KINGITUS Kõrvaklapid Galaxy Buds FE
Tasuta tarne (v.a. Saartele)
Maksa 3 võrdses osas
Toodete kandeteenus
või
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Ostukindlustus
või
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( Tasuta )
Omadused
TootjaSamsung
Heli võimsus (RMS)60 W
HelisüsteemDolby Atmos
Kaal, Kg27.5
TüünerDVB-T2CS2 x 2
USB2
EnergiaklassF
Smart TVJah
CL+ ühenduspesaSeal on
HDMI väljundid4
HD tehnoloogia4K
Ekraani eraldusvõime3840x2160
Video kvaliteedi mootorNeuraalne kvantprotsessor 4K
OperatsioonisüsteemTizen™
Ekraani diagonaal65
Ekraani eraldusvõime tüüp4K
PuuteekraanEi
Kaarjas ekraanEi
KõlaridJah
Ekraani kallutamine (Tilt)Ei
TV funktsioonJah
Bluetooth ühendusJah
Sügavus270 mm
SoodusmüükJah
Laius1446 mm
VärvMust
Kõrgus891.4mm
Teleri tüüpNeo QLED 4K
Diagonaali intervall, "55 ja rohkem
FikseeritudJah
Paneeli värskendussagedus120 Hz
Kõrgus jalgadega, mm891.3
Teleri klassQN90C
Pinge, +220-240 V
Toote kategooriaTelerid

Uue teleri valimisel peate tähelepanu pöörama teatud parameetritele. See kasutusjuhend aitab teil valida parima seadme, mis vastab teie ootustele, ja tutvustab teile uusimaid tehnoloogiaid.

Teleri suurus

Üks peamisi kriteeriume, mida teleri valimisel arvesse võtame, on suurus. Teleri suuruse valik sõltub ruumist, kus seade asub ja minimaalsest kaugusest telerist vaatamisalani. Lühikese vahemaa tagant oma lemmik telesaate vaatamine suurelt ekraanilt ei kahjusta mitte ainult teie silmi, vaid ei paku ka vaatamismugavust.

tv1


Kaugus telerist teie peamise vaatamisalani peaks olema seadme diagonaalist vähemalt 1,5 korda suurem. Soovitav on mitte ületada seda vahemaad rohkem kui 3 korda, sest teksti lugemine või väikeste detailide nägemine võib olla keeruline. 32-tollise (81 cm) diagonaaliga ekraani saab kõige paremini vaadata vahemikus 1,2–2,40 m. 50-tollise (127 cm) teleriga vähemalt 1,9 m kaugusel. Allpool on tabel televiisori ekraani diagonaalide ja soovitatud vahemaadega.

 

DiagonaalMinimaalne vahemaaMaksimaalne vahemaa
19" (48cm)0,7m.1,4m.
26" (66cm)1,0m.2,0m.
32" (81cm)1,2m.2,4m.
40" (101cm)1,5m.3,0m.
42" (107cm)1,6m/3,2m.
48" (117cm)1,8m.3,5m.
50" (127cm)1,9m.3,8m.
55" (140cm)2,1m.4,2m.
60" (152cm)2,3m.4,6m.
65" (165cm)2.5m.5,0m.
75" (190cm)2,9m.5,7m.
85" (216cm)3.2m.6,5m.


Samuti on oluline pöörata tähelepanu seadme korpusele, aluse kujule ja ekraani ümbritsevale raamile, kuna õhem raam laiendab ekraani optimaalselt ja keskendub pigem pildile kui keskkonnale. Veenduge, et teler tõesti mahub talle eraldatud ruumi ja kui plaanite selle seinale kinnitada, kontrollige, kas valitud mudelil on kinnituskohad (VESA standard).

Ekraani resolutsioon

Teine oluline parameeter on ekraani eraldusvõime, mis määrab telepildi detailsuse. Tootjad pakuvad praegu klientidele HD 720p (1366 x 768), Full HD 1080p (1920 x 1080) ja ülikõrge Ultra HD (3840 x 2160) ekraanidega mudeleid.

tvgidas

Full HD  ekraanide eraldusvõime on 1920 × 1080 pikslit. Suurepärane DVD-de ja Blu-ray-filmide vaatamiseks, kõrgkvaliteetsete YouTube'i videote , SD- ja HD-TV voogesituse ning mängukonsoolide vaatamiseks.

Ultra HD - isegi neli korda suurem kui telerite eraldusvõime, mis tagab terava pildi isegi lähedalt ja ka kõige väikseimad detailid on näha. Kõik mängu- ja tehnikahuvilised valivad kindlasti suuremad Full HD või UHD telerid.

Ekraani tüüp

Kasutajad saavad valida kolme tüüpi kuvarite vahel: LCD, LED, OLED. LCD -telerid kasutavad valgustamiseks luminofoorlampe ning LED -telerite pilt näeb välja sügavam ja heledam kui LCD -mudelitel. Hiljuti ilmusid ka esimesed OLED -mudelid.

tvgidas

-  LED televiisoriekraanid  koosnevad valgust läbilaskvast vedelkristalli kihist ja valgust kiirgavast LED elementidest. Need telerid on odavad ja reprodutseerivad pildi kvaliteeti. Odavama klassi LED telerid muudavad mustade toonide ja kiiresti liikuva pildi kuvamise pisut keerulisemaks, see võib muutuda pisut tuhmimaks. Viimastel kõrge ja keskklassi LED teleritel selliseid puudusi pole, nad kuvavad väga realistlikke värve ja sujuvat liikuvat pilti.

LED taustavalgustuston kahte tüüpi:tsoon ja külg. Külgvalgustusega LED telerid on tavaliselt palju õhemad, kuid külgvalgustusega mudelid tagavad pildi ühtlasema heleduse ja võimaldavad ekraani erinevates kohtades autonoomselt kontrasti reguleerida. Kõik tsoonilise LED valgustuse eelised kajastuvad suure diagonaaliga telerites (vähemalt 65 ").

- OLED ekraane uuendatakse orgaaniliste LEDidega, need tekitavad ise valgust ja valgustavad iga pildielementi eraldi, lisavalgustust pole vaja. Need telerimudelid on äärmiselt õhukesed, tarbivad vähem energiat ja reprodutseerivad rikkalikku värvipilti. OLED telerite hinnad on seni oluliselt kõrgemad kui LED mudelitel.

Lame ja kumer teler?

Kumerad teleekraanid aitavad rohkem keskenduda, laiendavad vaatevälja ja vähendavad pimestamist. Selliste ekraanide täieliku potentsiaali nautimiseks on aga vaja suure ekraaniga telerit. Kui teleri vaatamine pole kõige olulisem tegevus, teeme selle vaatamise ajal sageli muid tegevusi või plaanime seadme seinale kinnitada, on soovitav valida lameekraaniga mudel.

Pilditöötluse kiirus

tvgidas 

Pilditöötluskiirus sõltub pildiprotsessori võimsusest. Täiustatud ja kvaliteetne pilditöötlus võimaldab detailsemat pilti. Pilditöötluskiirust mõõdetakse hertsides, mida rohkem, seda detailsem on pilt. Enamikul Euroopa turule mõeldud LED teleritel on ekraanid, mille pilditöötluskiirus on 50 või 100 hertsi (Hz). Mõnel Full HD ekraanil on lausa 200 Hz.

Kuvatava pildi kvaliteet sõltub mitte ainult teleri võimalustest, vaid ka videosignaali edastavatest seadmetest - teleoperaatoritest, DVD- ja Blu-ray- mängijatest või mängukonsoolidest, mis saadavad videosignaale sagedusega 25–50 Hz. Teler loob puuduvad kaadrid ise, kuvab sama pilti mitu korda, loob musta tausta või loob kahest erinevast kaadrist vaheversiooni.

Viivitus(reaktsiooni) aeg

Viivitusaeg on aeg, mille jooksul seadme saadetud videosignaal edastatakse teleriekraanile. Mida väiksem on viivitusaeg, seda selgemalt suudab teler kuvada kiiresti muutuvaid pilte. See seade on arvutimängude huvilistele väga oluline ja telesaadete või filmide vaatamisel pole sellel suurt tähtsust. Viivitusaega saab vähendada, kui seadetest lülitada välja digitaalse videotöötluse ning valides teleri seadetest mängurežiim.

Pildi kontrastsus

Pildi kontrastsus näitab erinevust valgete ja kõige tumedamate mustade toonide vahel. Teksti heledus ja loetavus sõltuvad kontrastist ja madala kontrastsuse juures häiriks pilt silmi. Pildi kontrastsus on piisavalt hea vahemikus 3000:1 kuni 5000:1.

Ühendused

Teler on seade, mida ostame aastateks, seega peab valik olema tõesti läbimõeldud. Seetõttu on väga oluline, et sellel oleks kõik vajalikud ühendused.

tvgidas

- HDMI (High -Definition Multimedia Interface) - pistik video- ja heliteabe digitaalseks edastamiseks. Seda pistikut kasutatakse mängijate, arvutite ja mängukonsoolide ühendamiseks. Uuel teleril peab olema vähemalt 3-4 vaba HDMI-pesa.


Analoogpistikud  (RCA või SCART). Need pistikud on mõeldud video ja heli edastamiseks ühe kaabli kaudu, kuid nüüd on need asendatud HDMI -pistikutega. Neid pistikuid on vaja neile, kes soovivad teleriga vanemaid seadmeid ühendada.


USB -pistikud välise meedia (kõvaketta ja mälupulga) ühendamiseks . Enamik järgmise põlvkonna telereid suudab mängida neile salvestatud filme, muusikat ja näidata fotosid. Teleril peab olema vähemalt 2 USB pesa.


Digitaalne heliväljund välise helisüsteemi ühendamiseks.


WiFi ja võrgupesa . Seadet saab ühendada Internetiga traadita või võrgukaabli abil. Kaabel tagab kõige stabiilsema ühenduse ja tagab parima leviedastuse kvaliteedi ning WiFi pakub mugavust, kuna kaableid pole vaja.


Bluetooth ühendus . Selle ühenduse abil saate muusikat, filme ja fotosid ühilduvatest mobiilseadmetest otse teleriekraanile üle kanda.

Kui plaanite teleri seinale kinnitada, siis veenduge, et teleri ümber oleks piisavalt pistikupesasid, kuna seinale kinnitatud teleriga võib pistikupesade kasutamine olla keerulisem.

Smart TV

tvgidas 

Nutiteler on täielikult Internetiga ühendatud ja sellel on kolm põhifunktsiooni:

- Vidinad (Youtube, Skype, Facebook, raadio, erinevad mängud). Paljudel nutiteleritel on rakenduste poed, kust saate tasuta osta või alla laadida erinevaid rakendusi ja mänge.
- Tavaline Interneti sirvimine
- DLNA -funktsioon (sülearvuti või tahvelarvuti, mobiiltelefoni või muu mobiilseadme ühendamine teleriga, et edastada fotosid, videoid, muusikat ja muud teavet).

Nutitelerite võimalused on erinevad, kuna erinevad tootjad kasutavad spetsiaalseid operatsioonisüsteeme:

- TIZEN - installitud Samsungi nutiteleritesse;
- Android TV - seda operatsioonisüsteemi kasutavad Philips ja Sony;
- WebOS - kasutatakse LG nutitelerites.

- - -


Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -

Teler Samsung QE65QN90CATXXH 4K Neo QLED 65" Smart
1 385,00 €
Kliendiarvustused selle toote kohta