Informacija
Tootekataloog

Termoventilaatorid

Termoventilaatorid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Cecotec, Stadler Form, Adler, TROTEC, ARGO kaupa. Hinnad algavad 13,25 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 67 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Termoventilaatorid

Antud toote puhul on tegemist kõige lihtsama võimalusega oma ruum soojaks kütta. Võrreldes radiaatoritega on küll palju erinevaid miinuseid, kuid samas on ka piisavalt palju plusse, et antud toodet kaaluda variandina. Esimese asjana tuleb kindlasti välja tuua tõsiasi, et termoventilaator on vaieldamatult kõige soodsam toode. Saadaval on väga palju erinevaid tooteid, mis sobivad oma kuju ja suuruse poolest praktiliselt igasse ruumi. Peamiseks piiranguks saab teie enda vajadus. Oma olemuselt on tegemist tootega, mille küttekeha saab energiat elektrist ning muudab selle soojusenergiaks. Elekter aitab kuumutada metallist vardaid, mille pealt siis nii öelda puhutakse soojus tuppa. Paljudel toodetel on ka reguleerimise võimalus, mis tagab täpselt paraja sisekliima.

Erinevad disainid

Sõltumata sellest, millisest tootest on juttu, soovivad inimesed, et see sobiks ideaalselt nende sisekujundusega. Täpselt sama kehtib ka termoventilaatorite kohta, ning sellel lihtsal põhjusel võite ka meie tootevalikust leida väga palju erinevaid mudeleid. Üldiselt on tegemist väga sarnaste toodetega, kuid tihti võib märgata erinevusi kujus ja loomulikult ka toonis. Eeldades, et soovite seadet hoida võimalikult märkamatuna, tasuks kaaluda musta värvi toote soetamist. Saadaval on ka modernseid lahendusi, kus kuju ei ole nii öelda traditsiooniline ja välimus võib olla silmale harjumatu. Oma otsust tehes tasuks siiski suurem rõhk pöörata seadme suutlikusele, mitte selle välimusele. Soetades endale kvaliteetse ning võimsa termoventilaatori, võite olla kindel, et tuba on soe ja seda kõike efektiivselt. Oleme märganud, et meie veebipoes on märgatavalt tõusnud suuremate ventilaatorite müük. Ilmselt soovivad inimesed, et neil oleks alati võimalik seadet võimsamaks keerata. Praktiliselt kõik tooted võimaldavad reguleerida nii soojust, kui ka ventilaatori kiirust.

Plussid ja miinused

Nagu igal tootel, siis on ka termoventilaatoril omad plussid ja miinused. Alustades plussidest, siis kindlasti ei suuda ükski teine seade võistelda hinnaga, mis on tõesti soodne. Lühidalt öeldes on hind parim ning reaalsuses on tegemist ka efektiivse tootega, mis teie toa kiiresti soojaks muudab. Sellest lähtuvalt ongi järgmine suur eelis kiirus. Vajadusel saate toote liigutada teise tuppa ning ka sinna mõnusat sooja õhku puhuda. Tõstmisel tasub olla ettevaatlik, kuna toode võib olla kasutamiseks kuum. Kahjuks ei pääse ühegi toote puhul mööda ka miinustest. Hoolimata sellest, et tegemist on vastupidava ja kvaliteetse tootega ei suuda see võistelda radiaatoritega. Kõige suurem miinus on tekitatav heli, mis võib häirida ööseks käima jätmisel. Samuti peab jälgima, et toode ei läheks liiga kuumaks, kuna sellisel juhul võib seade läbi minna ning peate uue toote ostma. Kindlasti ei tohi toodet ka kinni katta, kuna sellisel juhul ei pääse kuumus seadmest eemale ja võib põhjustada õnnetusi.

Korduma Kippuvad Küsimused

Soovime oma klientidele pakkuda vaid parimaid tooteid ning meeldivat klienditeenindust. Oleme kogunud kõige populaarsemad küsimused termoventilaatorite kohta ning avaldame ka teile vastused.

·         Milline toode sobib mulle kõige paremini?

Teile sobib kõige paremini toode, mis suudab teie vajadused täita. Selleks peate teadma köetava ruumi suurust, et toode oleks piisavalt võimekas.

·         Kuhu peaksin seadme paigutama?

Seade tuleb panna ruumi, mida soovite kütta. Vastavalt võimalusele võite selle põrandast tõsta kõrgemale, et õhu jaotumine oleks ühtlasem.

·         Mida peaksin vältima?

Kindlasti ei tohi toodet riiete või jalanõudega katta. Sellisel juhul on suur oht õnnetuseks.