Informacija
Tootekataloog

Tervisetooted

Tervisetooted

Enda tervise eest hoolitsemine on äärmiselt oluline. Lisaks sellele, et tegemist on olulise tegevusega, aitab see muuta ka teie elu mugavamaks ning lihtsamaks. Tervisetooted on näiteks alkotesterid, vererõhumõõtjad, termomeetrid ja ka elektrilised hambaharjad. Valikuid on tõesti palju ning kõigi loetlemisel ei olekski nimekirjal lõppu. Võiks küll arvata, et kui te ei ole haige, siis te ei vaja erinevaid tervisetooteid, kuid tegelikult see nii ei ole. Parim viis ennast tervena hoida on ennetada haiguste teket. Olgu selleks siis tavaline külmetus või hoopis hammaste olukord. Oleme veendunud, et meie laiast tootevalikust leiate endale kõik vajalikud tooted, et saaksite enda keha ja vaimu hoida maksimaalselt heas seisus. Hea tervis tähendab automaatselt ka vähem probleeme ning rohkem rõõmu. Arvestades, et tänapäeval on inimesed äärmiselt mugavad, siis kõiki tooteid on teil võimalik kasutada ka kodus.

Alkotesterid

Kuna tegemist on äärmiselt olulise teemaga, siis pühendame terve lõigu alkotesteritele. Oleme märganud, et nende müük tõuseb igal aastal enne jaanipäeva ja muid suuri pühasi. Tegemist on positiivse märgiga, kuna inimesed soovivad veenduda, et enne rooli istumist puuduks nende verest alkohol. Igal aastal on roolijoodikute süül palju õnnetusi, mis on lõppenud ka kellegi surmaga. Esiteks on autorooli joobes istumine äärmiselt kahetsusväärne tegevus, kuid õnnetuse põhjustamine veel hullem. Kindlasti tuleb alkohol ning sõitmine hoida üksteisest nii kaugel, kui võimalik. Enda testimine enne rooli asumist on mõistlik. Kui omate testerit, siis saate seda kasutada ka enda sõprade peal, ning veenduda, et ka nemad oleksid kained. Hoolige endast ja oma lähedastest ning üheskoos saame muuta liikluse oluliselt ohutumaks.

Vererõhumõõtjad

Meie seas on palju inimesi, kellel on probleeme vererõhuga ning soovivad seda igapäevaselt jälgida. Sellises olukorras osta endale kodune vererõhumõõtja, mille abil võid igal vajalikul hetkel oma vererõhku mõõta. Lisaks vererõhule saate teada ka oma pulsi. Võiks küll arvata, et tegemist on pigem vanemate inimeste tegevusega, kuid tegelikult teevad seda ka noored ja terved inimesed. Isegi paljud sportlased mõõdavad igapäevaselt oma vererõhku ja pulssi ning märgivad selle treeningpäevikusse. Saadud tulemuste põhjal on võimalik selgeks määrata, millises olukorras keha on ja kas midagi on paigast ära.

Vannitoakaalud

Saad osta endale kaalu ning jälgida igapäevaselt oma kehakaalu liikumist. Pidevalt kaalu kontrollides võite olla kindlad, et ei tule suuri üllatusi. Samuti on teil variant kiiremini reageerida, kui näete, et kehakaal hakkab liikuma teie jaoks sobimatus suunas. Enda kaalumine on osa tervislikust eluviisist. Tihti kipume liiga palju või vähe sööma ning selle tulemusena hakkab meie kaal muutuma. Jälgides hoolikalt enda kehakaalu võite olla kindel, et saate kiiresti aru, kuna peate oma portsjoni suuremaks või väiksemaks muutma. Tegemist on universaalse tootega, mida saab kasutada terve pere. Lisaks on osad mudelid paljude erinevate funktsioonidega, lisaks kaalumisele.

Korduma Kippuvad Küsimused

Paljud hoolivad enda tervisest ja küsivad meie käest näpunäiteid, soovime neid küsimusi ka teiega jagada.

·         Milliseid tervisetooteid vajan?

Peamiselt sõltub see teie vajadustest. Olgu selleks siis alkotester või hoopis termomeeter, meie valikus on see olemas.

·         Miks tasub vererõhku ja pulssi mõõta?

Saate jälgida enda tervisliku seisundit ning iga päev mõõtes suudate tulemuste järgi mõista, kui kehaga on midagi valesti.

·         Kas teil on olemas ka elektrilised hambaharjad?

Jah, meie valikus on need täitsa esindatud.