Informacija
Tootekataloog

Tolmuimejad

Kindlasti on teil kodus tolmuimeja, mis aitab teid igapäevastes tegevustes. Sellisteks igapäevasteks tegevusteks on näiteks koristamine ja puhtuse hoidmine. Me kõik soovime, et meie kodu oleks puhas, ning eriti olukordades, kui meile tuleb keegi külla. Viimasel ajal on järjest rohkem tekkinud erinevaid seadmeid, mis aitavad teid puhtuse hoidmisel. Samuti on tegemist äärmiselt praktilise tootega, sest kõik tolmuimejad sobivad kasutamiseks ka näiteks auto puhastamisel. Funktsionaalsus on seadmetel suur ning ainsaks piirajaks saab teie fantaasia. Kvaliteetse tolmuimeja valimine võib olla aga keerulisem, kui seda algselt võiks arvata. Suure tootevaliku seast endale õige leidmine võib tunduda algselt keerukas ülesanne, kuid tegelikult on tegemist lihtsasti lahendatava probleemiga. Järgnevalt proovime välja tuua erinevad aspektid, mis aitavad teid seadme valikul.

Võimsus

Kõige esimese asjana tasub jälgida, millise võimsusega teie tulevane seade on. Lühidalt öeldes kehtib põhimõte, mida suurem on pind seda võimsamat tolmuimejat te ka vajate. Lisaks peab olema seade füüsiliselt suurem, kuna mustust tuleb rohkem, ning väikse masinaga peate tolmukotti vahetama liiga tihti. Võimsust väljendatakse ühikuga vatt, mille lühend on W. Samuti tasub mainimist, et mida suurem on võimsus, seda paremini suudab see ka tolmu ja muu mustuse põrandalt kätte saada. Võimsamatel tolmuimejatel on parem imemisvõime, ning sellest lähtuvalt on ka lõplik tulemus oluliselt parem. Samuti on meil saadaval soodsad masinad, mis töötavad sarnaselt, kuid üldjuhul on väiksema võimsusega. Olukorras, kus elate minimalistlikus korteris on see teie jaoks tõenäoliselt mõistlik valik, sest väikese pinna pealt ei tule ka palju mustust. Alati on mõistlik valida endale pisut võimsam seade, sest hiljem uue tolmuimeja ostmine on kulukas.

Mida jälgida tolmuimeja valimisel?

Lisaks eelnevalt mainitud võimsusele tasuks jälgida ka seda, millised tolmukotid antud seadmele sobivad. Peate ostma küllaltki tihti tolmukotte, ning äärmiselt mugav on, kui saate neid soetada praktiliselt igast poest. Kui tegemist on haruldase tolmukotiga, siis võib selle leidmine olla keerukam, ning peate tõenäoliselt ootama, kuni see teieni jõuab. Enimlevinud tolmukotid on saadaval kõigis suuremates tehnikat müüvates kauplustes ning samuti meie tootevalikus. Kuna tolmuimejad on ka erineva suurusega, siis peate mõtlema milline sobib kõige paremini kokku teie kodu suurusega. Üldjuhul on suuremad tolmuimejad ka võimsamad ning rohkemate funktsioonidega. Lisaks tavalistele tolmukottidel on valikus ja seadmed, mis kasutavad veepõhiseid filtreid. Sellised tolmuimejad aitavad hoida õhu puhtana ning seda kasutades ei tunne te ebameeldivat tolmu lõhna.

Kasutamine ja mugavus

Ilmselt ei ole see mingi saladus, et tolmuimeja kasutamine peab olema võimalikult mugav ja lihtne. Seda näitab ka meie viimase aja müük, kust saab selgelt välja lugeda, et inimesed eelistavad kompaktseid seadmeid. Nimelt, mida väiksem on tolmuimeja seda kergem on seda ka kasutada. Lisaks ei jää see kuskile kinni ning saate oluliselt lihtsamalt manööverdada. Kui olete mõelnud tolmuimeja soetamise peale, kuid ei suuda otsust langetada, siis loodame, et meie eelnev ülevaade annab teile aimu mida eelistada ja miks. Samuti tuletame meelde, et kui olete endale valimas tolmuimejat ning teile tundub seade piisav, siis valige alati pisut võimsam. Peale seda võite olla kindel, et teie põrandad on puhtad ning te ei pea ühe koha peal mitut tiiru tegema. Kõige suurem viga on soetada endale tolmuimeja, mille imemisvõimsus on väike ning lõpuks olete enda ostus pettunud.