Informacija
Tootekataloog

Robottolmuimeja iRobot Roomba i7

 
Viide
317520
457,98 €
76,33 € x 6 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 457,98 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 76,33 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 457,98 €.
Tarne: Tellitav
Maksa 3 võrdses osas
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( 3,99 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Omadused
TootjaiRobot
FunktsionaalsusKuiv imamine
Tolmu mahutiKonteiner
Laadimise kestvus180 min
WiFi-ühendusJah
JuhtimineWi-Fi
Aku tööigakuni 120 min
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaTolmuimejad


Kõik on nõus, et põranda puhastamine pole just kõige meeldivam tegevus. Enamikul on siiski raske uskuda, et tüütu tolmuimeja saab asendada eraldiseisva robotiga. Robotite mudelite arv üha kasvab, seega on valiku tegemine keeruline. Õigesti valitud robottolmuimeja asendab täielikult käsitolmuimeja. Anname kasulikke näpunäiteid neile, kes otsivad kõige sobivamat varianti.

Kas pühkimis- või imamisfunktsiooniga robot?

Mõlemal variandil on oma plussid ja miinused. Valige pühkimisfunktsiooniga robot väikestes ruumides, näiteks korterites, kus on sile põrand, minimaalne mustus ja tolm. Selline robot on vaiksem ja sageli odavam. See on ökonoomne valik, sest robot pole väga võimas. Siiski on oluline teada, et sellisest robotist ei piisa inimestele, kes omavad lemmikloomi või vaipu. Sel juhul peaksite valima imamisroboti. See on palju võimsam ning tuleb hästi toime vaipade, lemmikloomade karvade mustusega, selle rattad on suuremad ning see suudab ületada kuni 2,5 cm künniseid.
Kuigi enamik robotitel on kuivpuhastus, siis on ka neid, millel on kahekordne funktsioon (kuivpuhastus ja pesemine).

Mahutavus

Mida suurem on mahuti, seda harvemini peate tolmuimejat puhastama, nii et võite tolmuimejaga seotud mured peaaegu unustada.

Puhastatav ala

Mitte kõik robottolmuimejad ei suuda puhastada alasid, mis on suuremad kui 90 ruutmeetrit. Hinnake puhastatavate ruumide suurust, see võimaldab teil valida sobivaima tolmuimeja. Näiteks tuleb ökonoomne robottolmuimeja toime väikeste ruudukujuliste aladega ja võimsam suurematega. Kuid ka need robotid ei pruugi saada ühe puhastustsükliga suure pindalaga hakkama. See sõltub ka akust.


Tööaeg
Juhised roboti aku kestvuse kohta leiate tootekirjeldustest, seega on oluline sellega arvestada. Hea uudis on see, et kui aku hakkab tühjenema, naaseb robot laadimisjaama. Roboti valimisel peaksite kaaluma, kas sellel on omadus, mis võimaldab tal tööd jätkata sealt, kus tolmu imemine lõpetati.
Kas käsitsi või kaugjuhtimisega?

Suur pluss kui robotit saab telefoniga juhtida. Sellise robotiga saab seda mobiilirakenduse abil juhtida kõikjalt. Näiteks kui te pole kodus, kuid saate teada, et külalised on peagi tulemas, saate roboti kaugjuhtimisega sisse lülitada ja see puhastab maja ise ära enne, kui teie ja külalised saabute. Selline robottolmuimeja on ühendatud WiFi-ühendusega ja telefon saab luua kogu maja kaardi, mis näitab mida ja kus puhastada.

Lihtsamatel robotitel on korpusel juhtnupud. Sellisel juhul peate selle alati ise ühendama. Samuti on olemas juhtpaneelid, kuid robotit saate juhtida ainult nende lähedusest. 

Lisavõimalused

Osadel robottolmuimejatel võib olla näiteks spetsiaalne hoiatussignaal, et robot on kinni jäänud jne. Mõnda robotit saab programmeerida, milliseid kohti tuleks puhastada ja milliseid vältida. Kui teie ruumides on kohti, kust robot võib kukkuda, trepid või muud kohad, siis ärge muretsege, sest paljudel robotitel on andurid, mis kaitsevad neid põrandapinnalt maha jooksmise eest. Samuti on võimalik määrata tööaja graafik.
Allergikutel ja hingamisteede haigustega inimestel soovitame valida HEPA filtritega robotpumbad. Nad koguvad peeneid tolmuosakesi ja seega ei satu need keskkonda.

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -


Tolmuimejad arenevad kiiresti ja viimasel ajal "lainel" veel üks tolmuimejatüüp – elektrilised varstolmuimejad. 

Juhtmega või juhtmeta?

Elektrilise tolmuimeja valimisel on üks olulisemaid asju otsustada, millist juhtmega või juhtmeta seadet soovite. Igaühel on oma plussid ja miinused, seega peate hoolikalt läbi mõtlema, milline valik teile kõige paremini sobib.
Juhtmega seadme eeliseks on alati piiramatu toiteallikas. See tähendab, et kasutaja saab puhastada nii palju kui tahab ja tõenäoliselt on seadmel endal võimsam mootor. Lisaks on sellised mudelid odavamad. Seda tüüpi tolmuimejate puuduseks on see, et kasutaja, nagu lihtsa tolmuimeja puhul, saab puhastada piiratud tööraadiusega. Suur osa inimesi valib juhtmeta seadme, kuna seda on lihtne kaasas kanda, mistõttu on juhtmega mudelid vähem nõutud.
Juhtmeta varstolmuimeja kiireks ja lihtsaks puhastamiseks on alati parim valik. Te ei pea muretsema puhastusala piirangute pärast ning laadimisjuhet saab kergesti lahti ühendada. Siiski peate mõtlema, kui kaua seade suudab töötada ja kui kaua see laeb. Nõrgema akuga seadmest on vähem kasu. Juhtmeta seadme valimisel tuleb arvestada töö- ja laadimisajaga. Enamik mudeleid töötab umbes 15-20 minutit. Muidugi on mudeleid, mis võivad töötada 40 minutit ja kauem, kuid need maksavad rohkem.

Suurus ja kaal

Mis teeb varstolmuimeja nii lihtsaks? Kompaktsus ja kerge disain. Kui seade on ülekoormatud, tekitab see ebamugavusi selle tõstmisel või kappi panemisel. Mõned parimad mudelid on nii kerged ja tasakaalustatud, et saate neid kasutada lae nurkades või mujal kõrgel.

2 in 1 mudel
 

Kaks ühes mudelid on need, millel on eemaldatav käsitolmuimeja. Kõigil seadmetel pole seda funktsiooni, seega on selle olemasolu ostu valimisel eelis. Käsitolmuimeja abil saate hõlpsalt eemaldada mustuse mööblilt, kappidelt, diivanitelt ja raskesti ligipääsetavatest kohtadest.    

Puhastav pind 

Enamik tolmuimejaid sobib mitme pinna puhastamiseks, kuid töötab kõige paremini vaipade puhastamisel. Kui otsite vaipade puhastamiseks mudelit, peaksite valima seadme, millel on harjastega otsik. Kõvade pindade puhul valiga ilma harjasteta otsik. Ja kui soovite puhastada erinevaid pindu, vajate mudelit, millel on harjased, kuid kui soovite, saate selle välja lülitada. 

Filtrid

Tavaline filter

Selliseid filtreid on pumpades kasutatud pikka aega. Õhk läbib mitmeid filtreid. Filtrite arv ja kvaliteet võivad olenevalt pumbast väga erineda. Suurem filtrite arv tähendab paremat õhufiltreerimist, seega tasub seda valides arvestada.

HEPA filter

Kui soovite oma kodus tagada parima õhukvaliteedi, peaksite otsima HEPA -filtriga seadme. Need filtrid püüavad erinevat tüüpi saasteosakesi kinni kuni 99% efektiivsusega. See muudab need väga atraktiivseks inimestele, kellel on probleeme allergia või astmaga.

Eluaegne filter

Varstolmuimeja valimisel on teil võimalus kasutada vahetatavaid filtreid või püsifiltrit. Sellise filtri eeliseks on see, et see kestab kaua, mis säästab raha ja aega, kuna kasutaja ei pea kulutama aega uue filtri ostmisele.

- - -

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -

Robottolmuimeja iRobot Roomba i7
457,98 €
Uus Roomba® i7 robottolmuimeja kasutab kõigi põrandapindade puhastamiseks esmaklassilist kolmeastmelist puhastussüsteemi, millel on kaks multifunktsionaalset kummist puhastusvõlli ja 10x* võimsamat imemissüsteemi.
Roomba i7 robot, mis kasutab nutikat uue põlvkonna Imprint™ Smart Mapping tehnoloogiat, "õpib" teie kodu geograafiat, loob kaarte ja kohandub teie koduga, võimaldades teil kontrollida, milliseid ruume ja millal koristada. Clean Base automaatse imemissüsteemi lisaostuga ei pea te prügikonteineri puhastamise pärast muretsema kuni kahe kuu jooksul. Ükskõik kus te ka poleks, saate iRobot HOME rakendusega juhtida, millal, kus ja kuidas robot töötama peaks.
* Võrreldes Roomba® 600 seeria AeroVac™ süsteemiga.
Täielik komplekt:
1 programmeeritav iRobot® Roomba® i7 robot
1 liitium-ioon 1800 mAh aku
1 laadimisjaam
1 tagavarafilter
1 varunurkhari
Garantii robotile 2 aastat, 12 kuud. aku garantii
Kliendiarvustused selle toote kohta