Informacija
Tootekataloog

Toolid gameritele - gaming chairs

Toolid gameritele - gaming chairs - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Halmar, Up Up kaupa. Hinnad algavad 99,96 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 7 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Toolid

Tool on koht, kus veedavad mängurid ja paljud teised inimesed väga pikki tunde päevast. Tool millel istutakse peab olema mugav ja kvaliteetne ning vastama kõikidele meie nõuetele. Toole on ka väga palju erinevaid. Erinevad kangad, värvid, suurused ja võimalused on hea tooli puhul väga olulised näitajad. Olemas on kontoritoole kui ka mänguritele eraldi valmistatud toole. Alati on mõistlik osta endale kvaliteetne tool ja mänguritele on see kohe eriti oluline. Mängurid veedavad ju tunde mängides ja tahavad tunda ennast mugavalt. Seega mänguritele kindlasti tavalisest kontoritoolist ei piisa. Laia valiku erinevate toolide hulgast leiavad kõik mängurid ja mugavust sooviv inimene endale parima tooli.

Toolid mänguritele

Tihtipeale veedavad mängurid tunde arvuti taga, kuna enamus mängud on pikad. Pikkade mängusessioonide jaoks on aga vaja mugavat tooli, mis toetaks tervet keha ja ei laseks ka erinevatel terviseprobleemidel tekkida. Mänguritoolid võivad esmapilgul tunduda kallid, aga kindlasti tasuks investeerida ühte väga kvaliteetsesse mänguritooli. Enamikud professionaalsed mängurid ja ka hobimängurid kasutavad spetsiaalseid mänguritoole, kuna need on just mängurite vajadusi arvesse võttes valmistatud. Mänguritoolidel on enamasti reguleeritavad käetoed, reguleeritav kõrgus ja seljatugi. Lisaks on mänguritele mõeldud toolid ka väga ilusa ja huvitava disainiga. Erinevad firmad, nagu Arozzi pakuvad laias valikus mänguritoole. Üks neis toolidest, mis kohe silma hakkab on näiteks Arozzi Gaming Chair Verona Pro. See mänguritool on ilusa disainiga ning sellel on olemas kõik omadused ja funktsioonid, mida üks mängur vajab. Lisaks on see tool ka üsna hea hinnaga, arvestades selle kvaliteeti ja mugavust pakkuvaid võimalusi.

Kuidas valida õige gaming tool

Toolide valimine üldiselt on päris lihtne kui teada, mida otsite, kuid kindlasti on asju mida peaks silmas pidama mänguri tooli valides. Mänguri toolil peab kindlasti olema reguleerimise võimalus ja see peab olema ergonoomiline. Reguleeritav seljatugi on mänguri toolidel väga oluline ning paljudel toolidel on võimalus seljatugi täielikult alla lükata. Lisaks on ka väga oluline, et mänguri toolil oleks olemas selja ja kaelapadi, mis toetaks neid piirkondasid. Erinevad toed aitavad ka toolis mugavamalt istuda ja kuna padjad on samuti mänguri toolidel reguleeritavad, siis saab need enda vajadustele ja soovidele vastavalt sättida. Mänguritooli valides peab ka vaatama selle suurust, kuna istumise laius on samuti väga oluline. Keha peab olema mugavalt toolis ja istudes ei tohiks olla liiga kitsas. Materjalide valik on samuti oluline. Nahast valmistatud tooli on lihtsam hooldada, kuid riidest toolid on hingavamad ja vahel ka mugavamad. Valik on suur ning igale mängurile on just see kõige parem ja mugavam tool.

Parim mänguelamus

Kui on olemas mugav ja keha õigesti toetav tool, siis saab ka oma lemmikuid mänge paremini mängida. Ükski mängur ei taha, et mängusessioon oleks häiritud ebamugavast ja halva kvaliteediga toolist, seega tuleks kindlasti osta endale kvaliteetne ja vastupidav gaming tool. Gaming tool annab kindlasti juurde parima elamuse ja mängija saab ilma pause tegemate avastada põnevat mängumaailma. Parema mänguelamuse annab ka juurde tooli välimus, mis on mänguri toolidel eriti silmatorkav ja huvitav. Erinevat värvi ja materjalist tool võimaldab tunda ennast ülimugavalt ja süveneda mängu ja tunda ennast kui mängu sees. Kui olete näiteks striimer, siis mänguritool on ka väga heaks tagataustaks ja saate teistelegi näidata oma mugavat ning kvaliteetset arvutitooli.