Tootekataloog

CAT RC sõiduk Junior Crew Lil' Mighty, assortii, 82453

Kiire kohaletoimetamine 1-5 TP.

Viide 3284361

36,11 €
Omadused
TootjaCAT
Vanus-
CEToode on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjade nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Salvestage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusVäikeste detailide tõttu ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on info pakendile salvestada. Soovitatav kasutada täiskasvanu järelevalve all. Sellel võivad olla väikesed või teravad osad, mis võivad põhjustada lapse lämbumist või vigastusi. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoidke seda tuleallikatest ja kütteseadmetest eemal. Tulekahju korral helista hädaabinumbril 112.
Toote kategooriaTransport

Need CAT Junior Crew Lil' Mighty RC sõidukid on alati liikvel! 25 cm kaugjuhtimisautod aitavad arendada peenmotoorikat ja käe-silma koordinatsiooni.


Funktsioonid:


  • Lihtne kahe nupuga juhtimine suurendab enesekindlust.
  • Tuled süttivad sõiduki liikumisel ja valgustavad teed töökohal.
  • Kui olete mängimise lõpetanud, kinnitatakse pult mugavalt sõiduki külge. Nii ei kaota te seda ja teil on see alati käepärast, kui soovite seda uuesti mängida.
  • CAT masinad on kuulsad oma kõrge kvaliteedi poolest, mänguasjad on vastupidavad ja peavad vastu ka kõige raskemates tingimustes.
Kliendiarvustused selle toote kohta