Informacija
Tootekataloog

Tooted lastele

Erinevad tooted lastele

Lastel on oma enda pisikeste rõõmude ja muredega maailm, mida täiskasvanud enam tihti ei mõista, ehkki me kõik oleme oma elus tulnud läbi selle sama maailma. Just oma väikse aga erilise maailma tõttu vajavad lapsed ka erinevaid tooteid, mis on just spetsiaalselt lastele mõeldud ja muudavad nende suurte inimeste maailma avastamise teekonna palju lihtsamaks ja lõbusamaks. Nendeks toodeteks võivad olla näiteks lastele mõeldud mööbel, laste seljakotid, toidukarbid, päikeseprillid, öölambid või kasvõi lastetoa eriliseks muutvad põnevad seinakleebised. 

Lastele mööbli ostmine

Kui soovid oma lapsele praktilisi oskusi õpetada, kaalu kindlasti talle sobiva väikese laua- ja toolikomplekti ostmist. Pea meeles, et lapsed oskavad väga hästi jäljendada seda, mida teised neid ümbritsevad inimesed teevad. Näiteks kui nad näevad sind söögilauda putaks pühkimas, proovivad nad kohe sama teha ka oma laua puhul. Pärast söömist oma laua pühkimine või väikeste laudade ja toolide korrashoidmine aitab sinu lapsel omandada eluks vajalikke praktilisi oskusi, mida sa soovid, et laps kasvades õpiks.

Enamik lastelaudu ja toole on lapse pikkusele sobivad Seetõttu võid neid ostes olla kindel, et sinu lapse jalad ei ripu toolil istudes õhus, vaid toetuvad kindlalt põrandale. Hea kehahoiaku säilitamine juba  lapsena on hädavajalik. Kui lased oma lapsel juba noores eas välja kujuneda kehva kehahoiaku on seda hiljem aina raskem korrigeerida. Aita lastele mõeldud mööbliga oma lapsel elu alustada hea kehahoiakuga. Hea kehahoiak on eriti oluline söögiaegade puhul ja sinu laps sööb mugavalt kui mööbel on tema jaoks õige kõrgusega.

Lastemööbel on ideaalne ka sõpradega mängimiseks. Kui sinu laps toob oma sõbrad koju, tahavad nad teha erinevaid asju, sealhulgas maalida ja joonistada. Nad vajavad nad selleks head kohta. Enamik lastetoolidest ja lauakomplektidest mahutab vähemalt kaks last. See muudab need ideaalseks sõpradega mängimiseks, kuna see on sinu lapsele ja tema sõbrale mugav.

Öölambid lapse une valvamiseks

On palju erinevaid abivahendeid, mis aitavad sinu lapsel korralikult magada, kõige levinumad on öölambid, kuna need aitavad tagada lapsele jätkuva rahu kogu öö, luues sellega pikemad une intervallid. Sageli vanuses kaks kuni neli eluaastat tekib mõnel lapsel pimeduse suhtes hirm. On tõestatud, et nende toas olev öölamp aitab neil end turvalisemalt tunda, muutes lõpuks magama jäämise ja ka rahulikult magamise lihtsamaks.

Öölamp võib pakkuda sinu lapsele turva- ja mugavustunnet, kui ta unenägudemaale triivib. Olenemata sellest, kas soovid oma last uinaku ajal rahustada, magamamineku rutiini kehtestada või hirme öösel ootamatute asjade ees leevendada, on selleks saadaval palju erinevaid öölampe. Kui öölamp aitab lapsel uinuda ja öösel paremini magada, võib see toetada ka tema üldist tervist. Laps puhkab paremini välja ja on päeval paremas tujus ja kindlasti ka palju energilisem.

Öölamp aitab ka vanemaid ja lapsi pimedas toas turvalisemalt kõndida. Valgusallika olemasolu võib aidata sul oma pisikest ka kiiresti kontrollida ilma, et toas olev valgusallikas järsku muutuks ja lapse unerahu segaks. See on eriti oluline lapse esimestel elupäevadel kui ema vajab vaid vähest valgust, et näha, mida ta öise toitmise ajal teeb. Hea mõte on kulutada veidi rohkem ja hankida öölamp, mis ei vaja patareide vahetust ja on ehitatud kvaliteetsetest materjalidest. Kui sul on olemas kvaliteetne öölamp ja koos sellega hea öövalgus, võib see kesta igavesti.