Tootekataloog

Triikrauad

Triikrauad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Philips, Tefal, Cecotec, BRAUN, Jata kaupa. Hinnad algavad 7,39 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 270 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Toote filter Puhasta

Hind
7 430
Tootja
rohkem ... vähem ...
Vertikaalne auruvoog
rohkem ... vähem ...
Reguleeritav aur
rohkem ... vähem ...
Katlakivi eemaldamise funktsioon
rohkem ... vähem ...
Raua alus
rohkem ... vähem ...
Tilgakaitse
rohkem ... vähem ...
Võimsus
rohkem ... vähem ...
Värv
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Triikrauad

Milline abivahend on meil kõigil kodus olemas – loomulikult on tegemist triikrauaga. Kui aga teil veel kodus seadet ei ole, siis meie tootevalikus on olemas väga palju erinevaid tooteid. Triikrauad koguvad järjest rohkem populaarsust, kuna inimesed endiselt soovivad, et nende rõivad oleksid ilma kortsudeta ja ilusad. Lisaks tavalisele triikrauale, mis on nii öelda klassikaline lahendus, on meie veebipoes saadaval ka aurutriikraud. Tegemist on seadmega, mis võimaldab teil vajadusel lisada niiskust oma riietele, et saada ka kõige väiksemad kortsud välja. Aurutaset ja muid parameetreid saate väga lihtsalt muuta ning kasutada seda täpselt nii nagu see mõeldud on. Võiks küll arvata, et triikimine on peamiselt naistele mõeldud tegevus, kuid reaalsuses see nii ei ole. Meie seas on piisavalt inimesi, kes elavad üksi ning ka mehed soovivad, et nende riided oleksid sirged ja ilusad.

Populaarsed tootjad

Oleme enda valikusse võtnud vaid kõige kvaliteetsemad ning vastupidavamad tooted. Triikraua puhul on tegemist seadmega, mis peab olema töökindel ja kvaliteetne. Kui tootel tekib mingi probleem, siis selle tulemusel võib see rikkuda teie riideid. Eesmärgiks peaks olema siiski riietele hea välimuse andmine, mitte nende lõhkumine. Konkurentsitult on olemas kaks tootjat, kes paistavad teiste seast silma. Üks nendest on Philips, kelle tooted on kogunud tuntust tänu oma kõrgele kvaliteedile ja töökindlusele. Hind on küll pisut kõrgem, kuid sellest hoolimata on nende toodete müük praktiliselt kõige kõrgem. Teine kaubamärk, mis tasub mainimist on Bosch. Kõik tooted on kvaliteetsed ning valmistatud vaid parimatest materjalidest. Samuti on teil suured kogemused erinevate toodete tootmisel.

Miks kasutada triikrauda

Ilmselgelt on esimeseks põhjuseks riietest kortsude eemaldamine. Triikraud on selleks kahtlemata parim lahendus. Kasutamisel tasub hoolikalt jälgida, millise materjaliga on tegemist, kuna erinevad kangad vajavad ka erinevat temperatuuri. Õige temperatuuri valimisel saate abi kasutusjuhendist või riietel olevatest siltidelt. Mida suurem kuumust te kasutate, seda suurem oht on ka riided rikkuda. Sõltuvalt mudelist, võib olla ka regulaatori peal kirjas, millise kanga jaoks antud režiim on mõeldud. Alati, kui teil tekib kahtlus millist temperatuuri kasutada, soovitame valida madalama temperatuuri. Kasutamine võib olla pisut keerukas vaid esimestel kordadel ning kui olete oma riideid vähemalt korra triikinud, siis saab teile kiirelt selgeks, millist funktsiooni kasutada. Triikraua kasutamine aitab teil saada riietest kortsud välja ning muuta need esteetiliseks. Arvame, et sirged riided jätavad teist parema mulje ning sellest on võimalik teha ka hinnang, et hoolitsete enda ja oma rõivaste eest.

Korduma Kippuvad Küsimused

Hoolimata sellest, et tegemist on ühe kõige klassikalisema tootega, tekib siiski inimestel palju küsimusi. Meile on esitatud palju erinevaid küsimusi, ning oleme märganud küsimusi, mis pidevalt korduvad. Soovime neid ka teiega jagada.

·         Milline triikraud on parim?

Parim triikraud on selline, millel on piisavalt funktsioone, et teie vajadusi täielikult rahuldada. Samuti tasub jälgida triikraua suurust.

·         Mille peal triikida?

Soovituslik on selleks kasutada spetsiaalset triikimislauda, kuid saate hakkama ka tavalise sileda ja tugeva pinnaga. Kindlasti jälgige, et te ei tekitaks kuumusega alumisele pinnale kahjustusi.

·         Kas aurutriikraud on parem?

Üldiselt võib öelda, et tegemist on tootega, mis pakub teile rohkem võimalusi ja funktsioone. Auru abil on kohati võimalik kortsud kergemalt riietest välja saada ning muuta need ideaalselt sirgeks.